Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

W co teraz gracie?

Sprzęt, programy, gry, Internet - wszystko co ma związek z najdoskonalszym wynalazkiem XX wieku.
Rubenos
Darth Vader

W co teraz gracie?

Post autor: Rubenos » 2006-08-07, 19:21

Nazwa tematu jasna i klarowna... :-) Piszcie tutaj jakie gry aktualnie zabierają wam czas. ;-)

Dzisiaj akurat doszła do mnie jakże oczekiwana przesyłka z 2 grami...
:arrow: Planescape Torment- przez wielu uważana za najlepszą grę cRPG jaka kiedykolwiek powstała. Ostrzyłem na nią ząbki już od dłuższego czasu ale dopiero niedawno została przywrócona do sprzedaży, więc nie mogłem przepuścić takiej okazki... :-)
:arrow: Disciples II Bunt Elfów- niektórzy krzyczą "klon Heroesa", inni dodają "Świetny klon" i co prawda to prawda :-) . Niewątpliwym plusem gry jest sposób awansowania jednostek a'la cRPG, rozbudowana dyplomacja, ciekawa fabuła, oraz świetny mroczny klimat. Oj potrafi wciągnąć... :-)
cara
Jack Sparrow

Re: W co teraz gracie?

Post autor: cara » 2006-08-07, 20:19

Planescape'a mam zamiar przejść po skończeniu batalii z Baldur's Gate 2. To mnie dopiero kręci :mrgreen:
Rubenos
Darth Vader

Post autor: Rubenos » 2006-08-07, 21:27

Baldur... my old love... :mrgreen: Miałem nawet zamiar przejść kolejny raz na początku wakacji mocno zmodyfikowaną wersję, ale jakoś nie wyszło... :-) Może jak przejdę te gry wymienione w poprzednim poście to wezmę się za Icewind Dale. Soundtrack jest tam po prostu boski. :-)
cara
Jack Sparrow

Post autor: cara » 2006-08-08, 08:36

Rubenos pisze:Może jak przejdę te gry wymienione w poprzednim poście to wezmę się za Icewind Dale.
W Icewindzie urzekła mnie lokacja Kuldahar i muzyczka w niej :) Przy tym wszechobecnym lodzie zielonosć osady wpływała na mnie, strudzonego wędrowca, tak odprężająco... :) Poza tym jednak Icewind nie miał za wiele do zaproponowania- wiadomo, że wszystkich trzeba wybić, coby przejść dalej ;) Baldury oba to już nieliniowa fabuła, charakter postaci ma znaczenie, można sobie poprowadzić drużynę różnymi ścieżkami ;) A jak przejdziesz raz, tworzysz zupełnie inną postać i znów jest fajnie 8-) Gra-marzenie :D
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2006-08-08, 14:27

Mi się już w ogóle w du*** poprzewracało. Nie mogę już od dawna znaleźć gry, która by mnie wciągnęła. Kiedyś było Diablo II, Heroes - można było siedzieć nawet cały dzień przed komputerem. A teraz? Albo to ja się zmieniłem, albo mało fajnych gier jest. Raczej to pierwsze :P

Gdy wszystko zawodzi pozostają wyścigi samochodowe. Wczoraj zacząłem ponownie grać W Need for speed: Underground. Moim zdaniem w tym gatunku nie ma niczego lepszego. Wspaniały klimat nocnych wyścigów, Drifty i Dragi (najfajniejsze opcje) no i muzyka sprawiająca, że chce sie w to grać (między innymi Rob Zombie "Two-Lane Blacktop" :582:). Kiedyś w ogóle świetnie mi szło, miałem taki profil w grze, że można było zazdrościć i zrobiłem dyskowi C Ghosta, będąc pewien, że savy są gdzieś w folderze z grą - powiedziałem, że nigdy więcej już w to nie zagram, do końca dnia miałem żałobę i prawie nic się nie odzywałem. Jak widać czas leczy rany ^^
Awatar użytkownika
Iwa
Jack Sparrow

Post autor: Iwa » 2006-08-08, 16:29

Ja gram w "Syberię". To znaczy grałam. Ostatnio mnie wkurzyła, bo nagle zaczęła się sama wyłączać. :-x Ale czeka na mnie jeszcze "Syberia 2", więc muszę kiedyś jeszcze raz spróbować. Może będzie już dobrze działać...
Shakal
Vincent Vega

Post autor: Shakal » 2006-08-08, 21:12

Diablo II na B.N i Painkiller ;]
kacperski
Mad Max

Post autor: kacperski » 2006-08-10, 10:45

Iwa pisze:Ja gram w "Syberię". To znaczy grałam. Ostatnio mnie wkurzyła, bo nagle zaczęła się sama wyłączać. :-x Ale czeka na mnie jeszcze "Syberia 2", więc muszę kiedyś jeszcze raz spróbować. Może będzie już dobrze działać...
Szacuneczek. Syberia to najlepsza gra przygodowa, w którą grałem! Jest boska! Przepiękna grafika! Cud gra! Przeszedłem już dawno temu obie części ;D Musze również przyznać że 2ga część chowa sie przy pierwszej a po obejrzeniu zakończenia myślałem żę rozwale monitor! Alr to tylko moje zdanie..... ; )

Co do gier... Kiedyś nałogowo grałem w GTA: Vice City, SA jest bardzo bardzo lipną grą i dlatego tej części juz nie przeszedłem ; ) Ostatnio grałem HoMM5 ale qmpel mi płyte zabrał i wyjechał na wakacje ; ) W NFS'a również grałem nałogowo! ( Most Wanted rulezz! chodziaż wg mnie lepszy był Underground 2, no cóż czekam na kolejnego squela czyli NFS: Carbon czy jakoś tak). Obecnie w nic nie gram - po prostu rzadne fajne gry nie wychodzą, ale jak wspomniany wcześniej qmpel wróci z wakacji z dową dostawą gier to dopiero wtedy zacznie sie batalia ; D A narazie pozostaje mi tylko czekać i ogladać seriale ; D

Gram również na Playstation2 ale jeżeli chodzi o tą konsole to tylko i wyłącznie TEKKEN 5

; D
R.I.P
Jack Sparrow

Post autor: R.I.P » 2006-08-17, 02:31

aktualnie w nic nie gram ;]
diablo2 przeszedlem cale kilka razy pogralem na necie itp itd i znudzilo mi sie,
gothic 1/2 gry super jedynke przeszlem kilka razy i planuje do niej jeszcze wrocic 2 juz mnie tak nie wciagnelamoze to wina mego sprzetu nienajmlodszy albo podejscia gdyz chcialem te gre przejsc jak najszybciej ;/
co jeszcze M&M 9 no coz kilka podejsc ani razu daleko nie zaszlem a gra mnie cos pociaga ;]
wc-3 no coz moja pierwsza powazna milosc :] i pierwsze powazne problemy ze stabilnoscia, kilka jednostek wiecej i rwie niemilosiernie, musze kupic nowy sprzet ;/

to gry ktore najbardziej wryly mi sie w pamiec ;]
Awatar użytkownika
Iwa
Jack Sparrow

Post autor: Iwa » 2006-08-17, 13:55

Właśnie wczoraj przeszłam "Syberię" i muszę przyznać, że to świetna gra. Myślałam, że jeszcze trochę potrwa, a tu taki zonk. Ci co grali zapewne wiedzą o co chodzi. ;-) Trochę się zdziwiłam, że to już, ale koniec był ładny. Grę polecam wszystkim, a dla wielbicieli przygodówek (jak ja) przejść ją to obowiązek. :-) Zaczęłam dzisiaj grać w "Syberię 2" i denerwuje mnie to, że postacie nie ruszają ustami. Nie wiem czemu. W "jedynce" było wszystko ok. Ale jak na razie jest całkiem fajnie.
kacperski
Mad Max

Post autor: kacperski » 2006-08-18, 16:12

Ale sama przyznaj @Iwa, żę gra świetna, prawda? Jestem jej wielkim fanem! :D O ile dobrze pamiętam to u mnie też cosik sie działo w dwójce. W ogóle jakaś dziwna animacja postaci była. Mi zakończenie jedynki bardzo sie podobało! Wiedziałem przez to że będzie następna część. I ta muzyka... ach.... cód miód i orzeszki ;D. Tada tadada tadada da daa... tada tadada da daaa.... ; D Właśnie ją nucę Ty @Iwa pewnie wiesz o którą chodzi prawda? :D Czolowy utwór z jedynki!
Awatar użytkownika
Iwa
Jack Sparrow

Post autor: Iwa » 2006-08-19, 12:06

No, świetna, ale nie pobiła Gabriela Knighta 3. Za to "Najdłuższą podróż" tak, więc jest na 2. miejscu. :mrgreen: Chodzi Ci o tą piosenkę, którą śpiewała Helena Romański?
kacperski
Mad Max

Post autor: kacperski » 2006-08-20, 12:55

Nie nie, to nie to. Kurcze, zapomniałem już o jaki mi chodziło ;D Nie pamiętam melodii :/ Ale jak sobie przypomne to jakoś nagram i wrzuce na jakiś serv, posłuchasz i sobie przypomnisz :D
fortek13
Forrest Gump

Post autor: fortek13 » 2006-08-20, 13:32

Heh, Baldur's Gaty :) Piękna gra...już takich nie robią niestety :( Obecnie poszukuję czegoś do grania i zdaje się, że wrócę do podstaw: Baldur albo Fallout :) Pogrywam też w MU po necie oraz w Call do Duty, Alien vs. Predator2 i Medal of Honor :)

Pozdrawiam
R.I.P
Jack Sparrow

Post autor: R.I.P » 2006-08-20, 15:22

w mu na oryginalnym czy jakims prywatnym serwie ?
fortek13
Forrest Gump

Post autor: fortek13 » 2006-08-20, 15:27

Na privach bo global już nie daje rady ;) Hackerzy itp :(
cara
Jack Sparrow

Post autor: cara » 2006-08-21, 11:37

Fortek: no to Planescape'a odpal :-)
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones

Post autor: skiszony » 2006-08-23, 16:05

ja teraz gram w Beyond good and evil, boska gra :D

ale i tak najlepsza na świecie gra komputerowa to Planescape: torment.
kacperski
Mad Max

Post autor: kacperski » 2006-08-23, 16:36

Ja już w piątek będęgrać w duuużo nowych gier :D Z kumplem sobie zrobimy emulatory sieci LAN i będziemy sobie grać w: WoW (World Of Worcraft), LotR: BotME2 (Battle of the middle earth 2) i duuuuuuuużo innych! :D jeeeee! :D
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2006-08-30, 13:37

Tibia, Tibia, Tibia, Tibia :DDDD Gdyby ktoś chciał sie przyłączyć to zapraszam na Asterę, chetnie przyjmiemy nowych przyjaciół ;ppp
kacperski
Mad Max

Post autor: kacperski » 2006-08-31, 12:33

ja mam konto na Tibii na Asterze :D o ile dobrze pamiętam to mam 13 lvl. bo dawno nie grałem ;P :D Jaki masz nick?
iskierka
Terminator

Post autor: iskierka » 2006-09-30, 16:41

gram sobie w warcrafta 3 i starcrafta :)
Rubenos
Darth Vader

Post autor: Rubenos » 2006-09-30, 22:11

Dzisiaj na pewnym forum znalazłem linka do demówki "Mount&Blade"... i wsiąkłem po prostu :D Już od dłuższego czasu gry nie dawały mi radochy, a tu proszę... :) Gra graficznie nie powala, jest trochę podobna do Gothica. Realia średniowieczne, można walczyć/przemieszczać się konno :) , można wynająć sobie własny oddział, dosyć mocno rozbudowana edycja wyglądu własnej postaci ( od rozmiarów nosa, po zapadłość oczu :) ) Najfajniej przedstawia się walka, dawno nie czułem takiego dreszczyku emocji grając (i chyba tego było mi trzeba ;) ) Ech i musiało się to cholerne ograniczenie poziomu w demówce pokazać :/ Ogólnie polecam :)

A tutaj zamieszczam linka do demówki :P
R.I.P
Jack Sparrow

Post autor: R.I.P » 2006-10-01, 00:36

ekhmm skoro znalazles linka ... to podaj ;]
Rubenos
Darth Vader

Post autor: Rubenos » 2006-10-01, 07:45

Eeee... podałem :) Kliknij w poprzednim poście na "tutaj", i pójdzie :P U mnie działa ;)
ODPOWIEDZ