Najbardziej gejowski zespół na świecie.

Jazz, rock, metal, blues, pop, techno etc.
Rachu17
Jack Sparrow

Najbardziej gejowski zespół na świecie.

Postautor: Rachu17 » 2007-09-25, 20:46

No to proszę o fotki ciekawe :) Ja daje dwa o których większości wiadomo :).. ale mam nadzieje, że temat sie rozkręci :).

Tokio Hotel :D

Obrazek

Bullet for My Valentine

http://images.starpulse.com/Photos/Prev ... e-tk05.jpg

Bez urazy jak ktoś ich lubi :) pzdr
Awatar użytkownika
MGaździcki
Agent Smith

Re: Najbardziej gejowski zespół na świecie.

Postautor: MGaździcki » 2007-09-26, 07:28

Ja słyszałem, że taki wybitnnie gejowski zespół to było The Village People. No, ale gdyby nie oni, nie było my "YMCA" i "Toegether". Poza tym kostiumy mieli interesujące: Indianin, policjant, żołnierz, kowobj, hydraulik...

A co Tokio Hotel, to gdzieś znalazłem fragment wypowiedzi fanki:

Niedługo jadę na koncert Tokio Hotel! :D
Ciesze sie z tego bo bede mogla nareszcie zraelizowac moj plan.
Moje oczy dzialaja na wszystkich chlopakow, bo jak nimi mrugam wygladam jak czarodziejka. Gustav bedzie moj!!! Po koncercie, kiedy poprosze go o autograf zdobede go!!!"

Piszę to tym dopiero teraz bo wczesniej mi sie nie chcialo.
Było zarąbiście!!!! :D Byłam tam z koleżanką pod koniec wakacji! Była też z nami moja mama, bo ona najpierw kazała jechać z nami mojej siostrze ale ona się nie zgodziła i do tego jeszcze nabijała sie z tego pomysłu. :/
Zdobyłam autograf wszystkich! (oprócz Georga, który mnie wkurza. nie lubie basistów bo sa ofiarami losu).
Na koncercie był za duży tłum żeby Gustav mógł mnie bardziej poderwać. :( Ale On i tak jest mój bo tylko mnie zapytał jak się nazywam. :*
I na koncercie poznałam też fajnego chłopaka. Jest nawet podobny do Gustava i on miał dużo miejsca. ;)

Powie mi ktoś co to za czort ten GUstav? Bo mnie się tylko z "Dziadami II" kojarzy :D
sylwu$
Mad Max

Postautor: sylwu$ » 2007-09-26, 09:37

Gaździu (jesli pozwolisz się tak zwracam do siebie ;) ) Gustav to chyba ten, ktory wyglada z nich najnormalniej (czyli ten po lewej). Coś mi się kojarzy, bo moja, niegdyś koleżanka sluchała tej specyficznej, jak zwą ją muzyką xD

A wracając do tematu, czyli 'gejowskim zepsolów'... jak dla mnie nie ma za bardzo znaczenia jak kto wyglada i jak sie ubiera, liczy się to co sobą reprezentuje i jaką muzykę tworzy. Równie dobrze każdy zepsół, każdy można uznać za geojwski. I tu mi się najbardziej nasuwa jeden gatunek muzyki xD Głównie punk! xD Otóż kojarzy mi się on, z takimi "boys bandami"tzn. 4-5 facetów w obcisłych jeansach przyklejnych do siebie, żeby pomieścić się na zdjeciu xD Ale mimo wszystko muzyki mi się podoba ;)
Awatar użytkownika
MGaździcki
Agent Smith

Postautor: MGaździcki » 2007-09-26, 10:16

sylwu$ pisze:Równie dobrze każdy zepsół, każdy można uznać za geojwski

Koniec końcem tak to nawet kiedyś chciano wsadzić Lady Pank-co jest bzdurą, bo trzeba by jeszcze dodać Felicjana Andrzejczaka czy Duran Duran.

Obrazek

Chodziło o te makijaże, ale Borysewicz powiedział, że "takie były czasy i każdy zespół się malował".
Rachu17
Jack Sparrow

Postautor: Rachu17 » 2007-09-26, 18:04

Jupiiiiii cos mi sie przypomniało :D

US5

Obrazek
Awatar użytkownika
MGaździcki
Agent Smith

Postautor: MGaździcki » 2007-09-26, 20:22

No, to wygląda w sumie na archetyp boysbandu...

Choć przecież były boysbandy antygejowskie:

Obrazek

Grupa VOX

Rozpoznaje ktoś pana z bródka w białym kapeluszu z zieloną wstęgą?
Awatar użytkownika
Aletheia
Tyler Durden

Postautor: Aletheia » 2007-09-26, 20:43

MGaździcki pisze:Rozpoznaje ktoś pana z bródka w białym kapeluszu z zieloną wstęgą?

Przypadkiem to nie Mister Rynkowski? Ładna fotka, w życiu chłop nie wyglądał lepiej. Przynajmniej o ile mogę dostrzec :mrgreen:

Nie bardzo chwytam o co chodzi w tym temacie, bo właściwie co miałoby wyniknąć z tego, że wytypujemy The Most Gay-Lookalike Band Ever?
W tej kwestii najprzytomniej wypowiedziała się sylwu$, - co za różnica, czy ten z mikrofonem to gej czy nie gej? Freddie Mercury mógł sobie wyglądać jak ostatni kretyn (i zwykle wyglądał, niestety...), ale jaką to w praktyce robi różnicę? Ja nie zamierzam go wlec do ołtarza, ja go chcę słuchać. A śpiewać to on umiał i wobec powyższego, jak dla mnie, mógł sobie poza tym być zielony i mieć antenki.
Rubenos
Darth Vader

Postautor: Rubenos » 2007-09-26, 20:44

Będąc u kolegi, zachaczyłem o rosyjski kanał muzyczny, i muszę przyznać, że przy tamtejszych boysbandach, to przykładowo ci z US5 wyglądają jak "prawie" prawdziwi mężyczyźni. :P
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden

Postautor: Issa » 2007-09-26, 21:58

Boysbandy wzbudzają u mnie śmiech i pogardę. Wiem, nie jestem tolerancyjna pod tym względem, ale litości... Jak można być tak zniewieściałym mężczyzną i to publicznie? O przepraszam, dla fanek oni są super przystojnymi, dojrzałymy mężczyznami. W każdym razie: boysbandy odrzucają mnie wokalem, tekstami i muzyką.

Gejowskie zespoly... Hmm. Nie zaliczyłabym Tokio Hotel do tej grupy. Chłopcy gdzieś podziali swoją męskość, postawili na znak rozpoznawczy, show, wielkie zamieszanie, plotki i tak dalej. Dostali swoje.
Dla mnie gejowski jest Chester z LP w najnowszym teledysku do Bleed it out. Piosenka świetna, ale clip fatalny - nie mogę na niego patrzeć. Już nie chodzi o te całe bójki, ale o wygląd i ruchy Chestera. Przypatrzcie się i mnie zrozumienie. Przykro mi mieć takie zdanie i pisać w ten sposób o tym zespole, mam nadzieję, że kolejne klipy będą w porządku.
ble
Tyler Durden

Postautor: ble » 2007-09-26, 22:49

Trudno mi kogokolwiek tu wytypować, bo przeważnie znam (w tym wypadku) zespół, znam mniej więcej jego piosenki, ale jak daliby mi zdjęcia różnych zespołów, to pewnie nie rozpoznałabym większości. Naprawdę zwisa mi to i powiewa jak kto wygląda i na kogo sie kreuje, szczególnie, że wizerunek sceniczny najczęściej nie odzwierciedla tego prawdziwego.
Awatar użytkownika
MGaździcki
Agent Smith

Postautor: MGaździcki » 2007-09-27, 08:43

Aletheia pisze:Ładna fotka, w życiu chłop nie wyglądał lepiej

Mam ją na okładce ich płytki i faktycznie, ekipa ładnie się prezentuje, a i do tego piosenki są bardzo dobre.

Aletheia pisze:czy ten z mikrofonem to gej czy nie gej

Problem chyba poolega na tym, że u nas słabo się jeszcze rozeznaje różnicę pomiędzy gejem a androgynem, czyli oosbnikiem bezpłciowym. Taki był wszak Ziggy Stardust-sceniczny bohater, kreowany przez Davida Bowie. Tacy byli też członkowie zespołu Duran Duran czy właśnie Lady Pank. A z pań: kto nie pamięta Grace Jones i jej "babochłopskiego" stylu?

O androgynii warto założyć osobny temat, co chętnię uczynię.

Issa pisze:Jak można być tak zniewieściałym mężczyzną i to publicznie?

Teraz sobie pomyślałem: to cóż w takim razie rzec o girlsbandach?
Rubenos
Darth Vader

Postautor: Rubenos » 2008-03-06, 20:36

Wszystkie inne zespoły gejowskie wymiękają przy tym :lol:
http://pl.youtube.com/watch?v=ayZGZ2NSxs4
Azgaroth
Tyler Durden

Postautor: Azgaroth » 2008-03-06, 23:36

Ryje psyche :)
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden

Postautor: Issa » 2008-03-07, 15:03

O Boże kochany. To już totalne przegięcie. Naprawdę jestem zdegustowana i do tego w szoku...
Żal.
Gothic Lady
Mad Max

Postautor: Gothic Lady » 2008-03-07, 19:23

Boże kochany, co to jest...
Rubenos
Darth Vader

Postautor: Rubenos » 2008-03-07, 19:40

Kurde... mogłem dać jakieś ostrzeżenie :P Ale fraza "It's ok 2 b gay" i tak miażdży :lol:
Gothic Lady
Mad Max

Postautor: Gothic Lady » 2008-03-07, 19:47

Mogłeś wrzucić to ostrzezenie, bo bardzo sie zgorszyłam na reszte wieczoru xD nastepni ludzie, którzy mnie irytująv;/
Azgaroth
Tyler Durden

Postautor: Azgaroth » 2008-03-08, 00:32

A tam to jest śmieszne :)

Wróć do „Muzyka”