Micros Rap

Jazz, rock, metal, blues, pop, techno etc.
Awatar użytkownika
Micros
Indiana Jones

Micros Rap

Postautor: Micros » 2009-03-23, 19:14

Witam!

Na początku chciałbym bardzo serdecznie Was przeprosić, że przez pewien czas w ogóle nie odwiedzałem tegoż forum, a jak już wchodziłem to tylko na chwilkę, nie pisząc żadnych postów, ani nie wyjaśniając tejże sytuacji. Fakt, muszę niestety przyznać, że trochę to "olałem", ale mam nadzieję, że mnie za to nie skreślicie, a moja nieobecność spowodowana była wieloma czynnikami, zaczynając od szkoły, a kończąc na tym co chciałbym Wam zaprezentować - czyli moich pierwszych kawałkach w stylu Rap / Hip Hop :D

Pewnie niektórym mogą się wydać śmieszne, no ale nic dziwnego, bo ostatni raz rymowałem jeszcze w podstawówce, a ostatnio znowu jakąś taką metamorfozę przeszedłem i muzyka znów zajęła wysokie miejsce w mojej hierarchii, niestety (albo stety?) kosztem grafiki komputerowej :P

No, ale dość zbędnego pisania - zapraszam na moje konto MySpace do sprawdzenia moich utworów i dodania tutaj swoich kilku groszy co o tym myślicie. Kawałki, które aktualnie znajdują się na moim profilu na w/w stronce będą niebawem odświeżone i dokonam ich re-nagrania, jako, że na razie jest to jeszcze "beta" i jakościowo to nie powala :)

>>> http://www.myspace.com/MicrosRap <<<

Dodam jeszcze, że w miarę możliwości postaram się znów aktywnie brać udział w życiu forum oraz mam nadzieję, że dam radę ogarnąć jeszcze te parę zamówień graficznych, których nie udało mi się zrealizować.

Pozdrawiam i zapraszam do wypowiadania się (nie bijcie za mocno :D )!

Wróć do „Muzyka”