Energy....

Jazz, rock, metal, blues, pop, techno etc.
Morgoth
Nosferatu

Energy....

Postautor: Morgoth » 2008-12-11, 19:34

Ja wolę wiele nie mówić... Dla mnie słuchanie tego jest najgorsza rzeczą jaką można zrobić swoim uszom... Ostatnio gdy usłyszałem to na dyskotece to najzwyczajniej wyszedłem... Nie trawię tego... ludzie uważający się za dobrych DJów... jak dla mnie ci co to tworzą, całkowicie się kompromitują... nie mógłbym tego słuchać...
Bit i nic więcej, często się z tym tutaj spotyka... [Unc Unc Unc Unc] i już głowa boleć będzie do rana... Nawet gdyby puszczali dobrą muzykę... przerywanie muzyki jakimś "Halo halo DJ Wacek z tej strony słuchacie [...]" jest głupotą... ludzie nie włączają muzyki żeby posłuchać głosu jakiegoś typka, czy nie przychodzą na dyskoteki żeby go posłuchać (nie biorę pod uwagę rozszalałych fanek...). Zwykle gdy ktoś idzie na dyskotekę.. to idzie się zabawić, rzadziej posłuchać muzyki... To jak informacje o zebraniu hodowców kur w RMF... kto chce tego słuchać?...
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Re: Energy....

Postautor: B... » 2008-12-12, 11:53

No mnie tez to wkurza i nie słucham takich umców, ale ale^^
moj młodszy brat tego słucha i w ciagu ostatniego roku znalazłam 3 czy 4 piosenki, ktore sobie 'przejęłam', bo miały fajny rytm xD
ale to gadanie DJ'a jest zenujace. Czasami powstaja fajne przerobki innych utworow, ale raczej rzadko.
Ale coz, kazdy lubi co innego.
Btw. nie jestem stałą bywalczynia 'dyskotek' itp, ale z tego co zauwazyłam ludzie bawia sie lepiej przy innej muzyce, typowej dance a nie takich suchych 'umcach' :roll:

Wróć do „Muzyka”