Rusz Głową

Słowo pisane, które rozbudzaja wyobraźnię, jest skarbnicą wiedzy oraz inspiracji.
Morgoth
Nosferatu

Rusz Głową

Postautor: Morgoth » 2008-11-28, 17:26

Jest to najdoskonalsza książka z jaką miałem do czynienia. Nie jest to książka, jak inne. Najważniejsza informacja jaką mogę wam dostarczyć o tej książce to to, że to jest książka... dydaktyczna :D Ona uczy... uczy tego jak się uczyć, jak polepszyć pamięć, jak się lepiej koncentrować, przedstawia możliwości naszego mózgu, pokazuje do czego jesteśmy zdolni (np. czytanie z prędkością 2500 słów na minutę). Ale najważniejsza rzecz jakiej się możemy z niej dowiedzieć to jak tworzyć i jak korzystać z map myśli. Mapa myśli jest najdoskonalszą formą notatki, dzięki której poświęcając około 3 minut dziennie na jej czytanie możemy do perfekcji opanować nawet najrozleglejszy temat. Naprawdę wszystkim polecam :)
Będę tu czasami umieszczał jakieś mądrości które zapisano w tej książce (nie będę ich z niej spisywac bo nie mam takiej możliwości^^ cały czas ją komuś porzyczam :D)
.pasztecik.
Tyler Durden

Re: Rusz Głową

Postautor: .pasztecik. » 2008-12-02, 16:12

Z chęcią bym poznała tajniki opisywane w tej książce... Niestety strasznie dużo czasu zajmuje mi nauka, nie mam nawet czasu na to forum. Żałuję bardzo :-(
Morgoth
Nosferatu

Postautor: Morgoth » 2008-12-02, 16:21

.pasztecik. pisze:strasznie dużo czasu zajmuje mi nauka

tym bardziej ta książka jest dla Ciebie! po poznaniu "tajemnic" w niej zawartych czas jaki poświęcałem na naukę spadł o grubo ponad połowę. Książka ta ma coś ponad 100 stron. Przeznaczenie na nią dwóch godzin (nie można ominąć żadnego słowa xD) zaowocuje po stokroć :D
Jeżeli kolega mi ją odda, to ją w skrócie tutaj streszczę ;) mimo wszystko to nie zastąpi tego co można osiągnąć poprzez czytanie jej ^^
Nadare
Nosferatu

Postautor: Nadare » 2008-12-06, 15:19

Tania jest to chyba sobie zamówię :)

Wróć do „Literatura”