Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Nasza-klasa

Luźne rozmowy na tematy, które nie pasują do żadnego innego działu.
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden

Nasza-klasa

Post autor: Issa » 2008-01-18, 13:24

Na pewno znana jest wam ta strona, ostatnio stało się o niej bardzo głośno w mediach.
Od trzech dni jestem zapisana do swojej klasy, dodaję znajomych i zdjęcia. Wcześniej nie chciałam się zapisać, bo strona bardzo wolno chodziła. Ale teraz po zmianie serwerów naprawdę widać różnicę;)
Jedynym minusem jest to, że zabiera bardzo dużo czasu w prowadzeniu.

A co wy o niej sądzicie? Macie swoje konta?
ble
Tyler Durden

Re: Nasza-klasa

Post autor: ble » 2008-01-18, 13:58

Uważam, że nasza-klasa jest dobrym pomysłem szczególnie dla starszych ludzi. Można odnowić wiele szkolnych (i nie tylko) znajomości. Niestety zaczyna się z tego robić coś na kształt fotka.pl itp. Niektórzy prześcigają sie w ilości znajomych... Mimo wszystko mam swoje konto, aczkolwiek zaczynam się zastanawiać po co mi to ;)
Azgaroth
Tyler Durden

Post autor: Azgaroth » 2008-01-18, 16:05

A ja z tym z kim chce z moich byłych klas się spotykać, to się spotykam i nie potrzeba mi żadnego serwisu do tego 8-)
blue berry
Tyler Durden

Post autor: blue berry » 2008-01-19, 11:23

Ja konta nie mam i mieć nie będę. Po prostu nie chcę spotkać się ze znajomymi z podstawówki i gimnazjum (z tymi, z którymi chcę się spotykać, spotykam się), już najchętniej o mojej obecnej klasie bym zapomniała, ale jeszcze trochę...
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Post autor: Aquariia » 2008-01-19, 11:37

Myślę że serwis Nasza Klasa to fajny pomysł, można znależć starych znajomych. Jednak ja za często z niego nie korzystam. Konto mam, jestem wpsiana do swoich klas jednak nie bawi mnie znajdywanie kogo popadnie i dawanie do znajomych. W znajomych mam tylko tych co do mnie napisali żeby ich tam dodać. Gdyby serwis nie ładował się z taką "zawrotną" szybkością i miałabym więcej czasu, kto wie może pofatygowałabym się i dodała chociaż ludzi z klasy do znajomych.
Młoda Gniewna
Forrest Gump

Post autor: Młoda Gniewna » 2008-06-15, 16:10

Owszem, mam własne konto. Stronka bardzo mi sie podoba. Co prawda obecnie za sobą mam niewiele klas i prawie ze wszystkimi mam kontakt, ale ostatnio moj tata szukał kumplów ze szkoły, z wojska i ten serwis mu to udostepnił. No mnie się podoba :-)
Ocky
Indiana Jones

Post autor: Ocky » 2008-06-28, 10:48

moj ojciec jest zachwycony NK, ja juz troche mniej,bo z wiekszoscia dobrych znajomych jakis kontakt mam, jakkolwiek zabawnym jest zobaczyc na zdjeciach w prfliu znajomych,co sie robilo na ostatniej imprezie
gosia.
Jack Sparrow

Post autor: gosia. » 2008-07-15, 18:24

Ja myślę, że nasza-klasa, to taka stronka bardziej dla starszych pokoleń, które skończyły już szkoły, powyprowadzały się i latami nie widziały starych znajomych, bo mogą się skontaktować, dowiedzieć się co słychać u osób, z którymi chodziły do klasy, itd...Ja jestem zarejestrowana, ale sama nie wiem dlaczego, bo ze znajomymi ze szkół mam jeszcze częsty kontakt, no tylko może z podstawówki parę osób, których nie widziałam i mogę sobie na n-k zobaczyć jak teraz wyglądają, itd. :-P
No i dobrze, że wreszcie jest szybszy serwer i stronka już normalnie chodzi, a nie tak jak wcześniej... :-P
lukass
Jack Sparrow

Post autor: lukass » 2008-07-16, 20:04

Początkowo byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego servisu, jak zobaczyłem ilu 'pseudo-znajomych' maja co po niektórzy ludzie, myślałem, że trafiłem na jakieś targowisko próżności. Dopiero niedawno przekonałem się, że ten wynalazek wcale nie jest taki zły, dzięki niemu mogłem spotkać się z moją nową klasą LO, a zawsze lepiej i razniej jest, gdy 1 września znasz większość ludzi. Także servis ten nie jest tylko i wyłącznie przydatny merytorycznie dla starszych pokoleń.
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Post autor: Aquariia » 2008-07-16, 21:34

Dla starszych pokoleń przydatne, jednak najwięej użytkowników nie jest starszych. Moja mama nie znalazła swojej klasy, a w moich klasach, szczególnie z liceum brakuje nie wiele osób do pełnego składu. Co do ilości znajomych to mnie do ów grona dodały osoby, które na ulicy cześć nie powiedzą, ale jak masz większą liczbę znajomych to jesteś cool. Jednak taka nasza-klasa może się mi przydać za jakieś 20 lat ;)
Rubenos
Darth Vader

Post autor: Rubenos » 2008-07-16, 22:20

Mam konto, zaglądam, po ukończeniu szkoły nawet częściej. Zaproszeń nie wysyłam, nie wszystkie akceptuję, zdjęcia nie ustawiam. Ot od czasu do czasu skrobnę coś na forum klasowym. Innych opcji specjalnie nie chce mi się używać.
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2008-07-17, 01:40

Ja nk używam jedynie do podtrzymywania znajomości internetowych. Z ludźmi z reala mam inny kontakt;)
ODPOWIEDZ