Przedstaw się

Luźne rozmowy na tematy, które nie pasują do żadnego innego działu.
.pasztecik.
Tyler Durden

Re: Przedstaw się

Post autor: .pasztecik. » 2009-06-12, 19:44

Beezqp, ja tam się nie znam, ale IMO te twoje prace są świetne.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2009-10-09, 19:52

Postanowiłem dziś uchylić rąbka mej mrocznej postaci :P
Więc zacznijmy.
Na imię mam Mateusz i mieszkam nieopodal małego miasteczka na granicy Wielkopolski Gołańcz (ale to zabrzmiało ^^, będę tego żałował), Wiem, że jestem bezczelny, zarejestrowałem się na forum, nabiłem posty i w miesiąc zostałem Moderatorem, wiem, że jestem chamski, inni przez 3 lata takiego czegoś nie zrobili :576: ale forum jest dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy. Moje pasje i zainteresowania. Nienawidzę sportu :lol: taka prawda, uzależniony od Lost, bardzo lubię fotografię, ogólnie zagadnienia geograficzne, no i może język angielski :P, chodź listu do Emersona nie potrafię napisać :D. ( Przypomniała mi się pani od WDŻWR - człowiek umie w sobie najwięcej negatywnych cech wyłapać, a pozytywnej prawie żadnej). Co tu jeszcze... obecnie chodzę do II Gim . Gram na keyboardzie. Od nie dawna (wakacje) zajmuję się Webmasteringiem. OK koniec bo i tak będzie śmiech :D może kiedyś coś jeszcze dodam :P

Musiałem trochę rozbudzić temat, tych którzy siebie nie opisali, proszę, żeby o sobie słówko chociaż napisali, nie dość, że mamy 'zachamowanie postowe', :), a miło wiedzieć 'z kim ma się do czynienia' (znów jakoś dziwnie zabrzmiało :D )
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2009-10-10, 01:46

Jakież to kompromitujące i nieprzyjemne pisanie o samym sobie :D
Całkowicie zapomniałam/lub też celowo omijałam ten temat ...
Według założeń Matthew wychodzi na to, że też jestem chamska ^^

Nazywam się Adrianna i - tak zdaję sobie z tego sprawę, że nazwa jest myląca, ale wpisałam ją zupełnie beznamiętnie, nie miało to dla mnie większego znaczenia i nie sądziłam, że jakoś specjalnie będę się tu udzielać. W tej chwili mam 19 lat, mieszkam w centrum Katowic. Niebawem zamierzam zdawać na krakowską filmówkę, czyli PWST, jako aktor dramatu...
<i to jest największy LOL mojego życia) do skutku, a w między czasie UŚ w Katowicach - filmografia, reżyserka, chciałabym ... Można więc z tego wywnioskować, że interesuję się kinematografią, nie będę się tu rozwodzić na tym, co udało mi się osiągnąć do tej pory, bo nie lubię tego, jestem skromna, jak Emerson <joke>

Współczesna rzeczywistość i ludzie strasznie mnie żenują, mechanizm telewizji, jako współczesnego Boga, a nietolerancji jako religii, powywracanych pierwotnych wartości przekładanych na gromadzeniu dóbr materialnych i zlewaniu się z szarą masą. Co robi ze mnie prawdziwego Othersa i tak też się czuję, żyjąca groteska i parafraza istnienia, żyje nieoficjalnie i myślę nielegalnie ... Jestem agnostykiem, pewnie też nihilistą i cenię sobie w życiu przesadę, tyle. Lubię siedzieć do późna w nocy - przykładem będzie godzina tego postu, jestem uzależniona od kawy, analizy ludzkich zachowań, agresywnej jazdy na rolkach, koncertów, gry na perkusji i djembe, czyli muzyka, jak łatwo zauważyć, którą gdzieś tam już wypisałam, nie będę robić bałaganu. Książki też wypisywałam - głownie Stephen King, Wojaczek - wyklęci poeci ... okey, już koniec wywodu :-D

"Tylko jednego w życiu żałuję: że nie jestem kimś innym ... "
pjak
Vincent Vega

Post autor: pjak » 2009-10-31, 00:39

witam szanowne czoło kinowe. mam już parę postów za sobą, przyszedł czas się przedstawić.
oglądam filmy od całkiem niedawna. wcześniej wiadomo, miałem telewizor, ale teraz wyszukuję te, które obejrzeć warto i robię to często. zaczynam łapać klimat.
jeśli chodzi o mój gust filmowy, mógłbym podać link do bloga na ten temat, który właściwie przed chwilą utworzyłem, ale nie podam, bo nie znalazłem jeszcze regulaminu i nie wiem, czy mogę. jak znajdę, jak mogę, to zamieszczę.

pozdrawiam

ps to ja szukam żaby

[ Dodano: 2009-10-31, 01:32 ]
znalazłem i już wiem, gdzie go wrzucić. przy okazji, w regulaminie jest literówka - "zaprania się". dziwne, wszyscy czytali, a nikt nie zauważył;)
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2009-10-31, 20:27

Dzięki za uwagę, zmienione.

Jeśli zaczynasz przygodę z filmem to trafiłeś dobrze. Przeglądaj forum, a przede wszystkim nasze recenzje na www.filmowo.net - na pewno pomożemy Ci w wybraniu wartościowych tytułów. :)

Początki zainteresowania filmem są zdecydowanie najlepsze. Później gdy wiele już zobaczysz i wyostrzą Ci się zmysły krytyka coraz truniej będzie o satysfakcjonujące seanse...
pjak
Vincent Vega

Post autor: pjak » 2009-11-01, 18:24

Będę zaglądał. Myślę, że skłaniam się ku opinii Tarantino i wierzę, że każdy film wart jest obejrzenia. Zawsze jest szansa na zainspirowanie się czymś (robię w innej branży, zajmuję się pisaniem).
Żabka
Vincent Vega

Post autor: Żabka » 2009-11-11, 21:32

Dzień dobry :-)
Jestem osóbką,która chciałaby się jeszcze czegoś nowego dowiedziec o kinie i filmach...Chciałabym wyostrzyc swój zmysł oceniania filmów...i chyba tego oczekuję od forum.Mam nadzieję,że będę tutaj często zaglądac ;-)
pozdrawiam forumowiczów
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2009-11-12, 17:19

Witam Cię serdecznie na forum :)

Jeśli chcesz wyostrzyć swój zmysł krytyczny to dobrze trafiłaś, ale dużo lepszym narzędziem byłoby pisanie recenzji. Ta forma wymaga skupienia się na wszystkichaspektach filmu, a nie tylko wyrażeniu ogólnej opini.

Tak czy inaczej: powodzenia! :)

Miłego pisania! ^^
Alice
Forrest Gump

Post autor: Alice » 2011-01-05, 16:59

Można się przedstawić?
Tu?
Wyżej pisze, że 'TUTAJ', więc chyba tu :D
no chyba, że jest gdzieś jeszcze temat, gdzie każdy użytkownik się przedstawia, to sory najmocniej :)

Jestem Alice, pochodze z małej miejscowości w wielkopolsce. Uwielbiam oglądać filmy, dlatego postanowiłam się zarejestrować i poznać Wasze opinie na temet niektórych filmów :)
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2011-01-05, 19:34

Witam na forum!

'TUTAJ' było linkiem do tematu, w którym Twój post jest teraz :)
buba
Forrest Gump

Post autor: buba » 2011-08-01, 20:54

Buba jestem, miło mi.
Nie będę się tutaj szczególnie rozpisywać na mój temat, wszystko wyjdzie 'w praniu' :-D
Papercut789
Forrest Gump

Post autor: Papercut789 » 2011-10-04, 19:48

Dzień dobry, a raczej dobry wieczór :P
Mam na imię Marta ale mówcie mi Mart ;)
Najbardziej lubię oglądać horrory. Poza filmami interesuję się muzyką (rock & metal)
No i to chyba tyle
chomik77
Vincent Vega

Post autor: chomik77 » 2012-01-12, 21:48

Witam, jestem Zbyszek z Wa-wy.

Przybywam porozmawiać :D
laauraa
Forrest Gump

Post autor: laauraa » 2012-04-18, 08:11

szukałam tematu gdzie można się przedstawiać i się doszukałam :D
a chciałam tylko napisać, że witam wszystkich i liczę na ciekawe dyskusje na temat filmów, które uwielbiam oglądać :)
vanga
Forrest Gump

Post autor: vanga » 2012-04-18, 15:52

Heja :)
Miło mi dołaczyć :) Kocham rozmawaic o filmach bez trolli i nienawisci ogólnej :))
Nemmesis
Forrest Gump

Post autor: Nemmesis » 2012-05-03, 12:52

Witajcie :) Dołączyłam na forum, ponieważ uwielbiam oglądać filmy i seriale. Oprócz tego mam też wiele innych zainteresowań np. muzyka, grafika komputerowa i pływanie.
Jeśli macie do mnie jakieś pytania to piszcie ;D Chętnie odpowiem.
hudson008
Forrest Gump

Post autor: hudson008 » 2012-05-17, 14:04

Witam wszystkich serdecznie. Uwielbiam oglądać filmy, dlatego postanowiłem dołączyć do tego forum. Moje ulubione gatunki to sensacja, akcja, komedia, thriller. Mój ulubiony film to Ojciec Chrzestny. Studiuję dziennikarstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Współtworzę bloga filmowego, do którego linka macie w moim podpisie. Jeśli macie ochotę to zapraszam i zachęcam do komentowania;)
bluevelvet
Forrest Gump

Witam wszystkich serdecznie.

Post autor: bluevelvet » 2012-10-02, 22:52

Witam wszystkich serdecznie.
Jestem tutaj nowa. Postanowiłam zajerestrować się na tym forum w nadzei, że znajdę ludzi o podobnym guście filmowym jak ja. Chciałabym poznać osoby zwłaszcza z Białegostoku, albo Warszawy jednak lubię nawiązywać znajomości więc mile widziane są też wiadomości od osób z innych miast.
Pozdrawiam ciepło,
Blue Velvet.
Pseftis
Forrest Gump

Post autor: Pseftis » 2012-12-19, 20:29

Witam,

to mój pierwszy post na tym forum i liczę, że jakoś się na nim zadomowię.
Filmem, można powiedzieć, interesuję się od niedawna. Znaczy:od niedawna wyszukuje sobie filmy i staram się dotrzeć do najważniejszych dzieł filmowych. Wcześniej nie przepadałam za spędzaniem czasu przed ekranem. Na co dzień siedzę sobie w Krakowie i studiuję kierunek nikomu do życia nie potrzebny, ale za to poszerzający wiedzę z zakresu dziedziny, która mnie najbardziej w życiu interesuje: teatr.
I nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć, mam wrażenie, że już i tak zbyt się rozpisałam.

Ale pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
RipperDoc
Forrest Gump

Post autor: RipperDoc » 2013-01-01, 22:28

Ja tez dopiero tutaj wpadlem, wiec sie przywitam. Z filmow i ksiazek preferuje sci-fi & horror. Coz wiecej, pozdrawiam i korzystajac z tego, ze jest Nowy Rok to zycze wszystkim lepszego nowego roki i oby w 2o13 jakas obca cywilizacja do nas zawitala :-x 8-)
dagmara15
Forrest Gump

Post autor: dagmara15 » 2016-11-21, 12:37

Cześć wszystkim, jestem Daga i jestem tu nowa ;)
ODPOWIEDZ