Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Przedstaw się

Luźne rozmowy na tematy, które nie pasują do żadnego innego działu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Przedstaw się

Post autor: Dusqmad » 2006-08-01, 11:03

W tym temacie możecie pisać o sobie. Czym się interesujecie, gdzie mieszkacie, ile macie lat i tym podobne sprawy :).

Pora na mnie...

W Internecie znany jestem pod ksywką Dusqmad. Jestem buntownikiem, który nie akceptuje praktycznie wszystkiego co ludzkość przyjmuje na porządku dziennym. Wszędzie muszę widzieć sens, co sprawia, że trudno mi podjąć wiele działań, które teorytycznie podjąć powinienem. Druga sprawa - jestem niesamowicie leniwym człowiekiem żyjącym z dnia na dzień - na razie mam olewajacy stosunek do nauki, co nie wróży zbyt dobrze na przyszłość, nieważne - to będzie kiedyś. Jestem filmoholikiem - film z pewnością należy do moich najsilniejszych nałogów, często nawet budzi to we mnie skłonności masochistyczne vide. horrory robione za kilka flaszek. Poza tym nie pogardzę dobra książką ostatnio coraz mniej z zakresu fantasy - zaczyna mnie to powoli męczyć (przesyt), ale wciągam się w Kinga, więc też jest ciekawie. Lubię też porządne rockowe granie w stylu Rob Zombie, Nirvana, Metallica, Joan Jett, O.N.A, Chylińska, Rammstein, Marilyn Manson, Accept, Judas Priest, Moonspell. No na razie tyle, reszta wyjdzie w praniu.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Dusqmad, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Iwa
Jack Sparrow

Re: Przedstaw się

Post autor: Iwa » 2006-08-02, 15:12

Witam wszystkich. Nazywam się Iwona i mam 16 lat. Po wakacjach idę do liceum, czego się troszkę boję. ;-) Mieszkam w Suwałkach. Najbardziej interesuję się matematyką, ale kocham też historię, szczególnie Niemiec. Lubię słuchać muzyki (hip-hop; nie będę wypisywać ulubonych raperów, bo trochę by to zajęło ;) ale na pewno nie Mezo, itp.), czytać książki (obojętnie jaki gatunek, byle by była ciekawa), oglądać filmy (najbardziej horrory i historyczne, ale moim ulubionym filmem jest "Zielona mila"). Aha, i kocham piłkę nożną. Moje ulubione kluby to Bayern Monachium i Chelsea Londyn. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2006-08-04, 12:12 przez Iwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2006-08-02, 16:45

Ja jestem największym dziwakiem jakiego znajdziecie na tym forum :D Nie będę mówił pod jakimi ksywami ukrywam się w necie, bo trochę by to miejsca zajęło. Wystraczy najbardziej znane BlackDog.

Najbardziej interesuję się muzyką i książkami. Jeżeli chodzi o muzykę to preferuję różne gatunki rockowe i metalowe oraz inn teaki hybrydy, jak industrial ;) Moje ulubione zespoły to: Queen, Genesis, Dire Straits, Franz Ferdinand, Arctic Monkeys, Nine Inch Nails, Sigur Ros, Moonspell, Coma, The Doors, AC/DC. Co do książek to głównie fantasy, ale z innych gatunków też zaczęłem ostatnio sporo czytać.

A film? Ostatnio zaczęłem sporo oglądać. Ulubiony? "Nieustraszeni bracia Grimm", "Jeździec bez głowy", "Zielona Mila". Szczególnie ten pierwszy moze wydać się Wam dziwny, ale jak już mówilem - jestem najwiekszym dziwakiem na forum i dziwne mam upodobania.

Poza tym ostatnio zaczęłem trochę interesować się Islandia, a w planach mam poznawanie krajów skandynawskich. Sporo tego.

To na razie tyle. Jak się coś zmieni - napiszę.
D'mooN
Forrest Gump

Post autor: D'mooN » 2006-08-03, 11:29

Witam Szanowne Grono!

Myślę, że pisanie o sobie nie ma większego sensu - wszystko wyjdzie 'w praniu'. :)
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-03, 11:35

Jestem Kasia i mam 15 lat. Bardzo lubię rocka i punka, ale słucham także innych rzeczy - co tylko wpadnie w ucho ;) Moje hobby to taniec i oczywiście oglądanie filmów. Ulubione to "Piła", "Straszny film 1/2/3/4" i "Madagaskar". I co mam więcej pisać?? :lol: :-P
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden

Post autor: Issa » 2006-08-03, 13:53

Na imię mam Iza, mam 14 lat i mieszkam w małej miescowości Nisko, koło Stalowej Woli.
Interesuję się muzyką, najbardziej lubię: Tori Amos, Linkin Park, Guano Apes, Within Temptation, Nightwisha, Kasię Kowalską, ale nie pogardzę też Evanescence czy popowymi piosenkami. Nie przepadam za polskim hh, zagranicznym rapem czy dudniącym, mocnym technem.
Uwielbiam czytać książki, moje ulubione to Harry Potter autorstwa J.K. Rowling, saga o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego, o wampirach Anny Rice czy Jeżycjada Małgorzaty Musierowicz. Jak widzicie gustuję w fantastyce, ale także w młodzieżowych książkach czy w kryminałach np. Joe'ego Alexa czy horrorach Stephena Kinga.
Filmy lubię, ostatnio oglądam ich więcej niż kiedyś. Nie jestem jednak kinomaniakiem jak Dusqmad 8-)
Moim ulubionym przedmiotem jest język polski i angielski. Nie cierpię techniki, nie przepadam za w-f, historią, wosem czy informatyką.
No i moim hobby jest pisanie. Na razie tworzę potterowskie fan fiction, ale to się niedługo zmieni.
Jeżeli to przeczytaliście, to gratuluję. Jestem otwartą na nowych ludzi dziewczyną, więc chętnie poznaję nowe, ciekawe osoby.
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 2006-08-06, 21:01 przez Issa, łącznie zmieniany 1 raz.
sylwu$
Mad Max

Post autor: sylwu$ » 2006-08-03, 15:22

Szczęść Boże wszystkim żuczkom :D
Mam prawie 15 lat, od nie dość dawna nałogowo oglądam filmy co mi sie bardzo podoba. Na codzień jestem normalna [czyt. nienormalna] jak każda nastolatka :D
Mam na imię Sylwia i zamierzam się zadomowić tu na dłużej ;-)
Rubenos
Darth Vader

Post autor: Rubenos » 2006-08-03, 21:35

Eloł everybody!!! :-) Na imię mam Robert, za miesiąc wybije mi 17 roczek życia, mieszkam w pewnej małej miejcowości niedaleko małego miasteczka Włodawa w lubelskim. Interesuję się przedewszystkim ogólnie pojętą fantastyką i książkami i czasami udzielę się jakimś tekstem w Action Mag Książki. Z muzyki słucham przedewszystkim metal(System of a down, Iron Maiden, Mettalica), numetal(Linkin Park, Papa Roach) i oczywiście boski zespół Gorillaz :-P .
Lubię się czasami odprężyć grając w dobrego cRPG'a albo w turówkę(Heroes rządzi :mrgreen: ). Rozmawiać o szkole w wakacje to grzech ;-) ale powiem że jestem raczej nastawiony humanistycznie i lubię historię i w miarę polski. Ponoć jestem też dobry z angola. I narazie tyle ;-)
Aivilo
Forrest Gump

Post autor: Aivilo » 2006-08-04, 00:00

Siemano.

Mam na imię Olivia i jak każdy widzi ksywa to odwrotność. Przyjaciele pieszczotliwie zwą mnie Avi, Aviś bądź Avik. W necie posługuję się tylko tym mianem, jednakże jest ono dość świeze, gdyż ma tylko rok. Poprzednio miałam ksywe Parvatti do której z przyczyn osobistych nie chcę wracać, ale jesli ktos znał osobę pod tym nickiem, istnieje duże prawdopodobieństwo, ze jestem to ja.
Mam 18 lat, jestem z Krakowa. Interesuję się głównie mangą i anime, rysowaniem, co chyba zawsze idzie z m&a w parze, fantastyką i eRPeGami, muzyką poważną, której słycham z musu, gdyż pomijajac zwyczajnego ogólniaka uczęszczam też do Szkoły muzycznej, z radością gram na altówce i z rozpaczą na fortepianie. We wrześniu zacznę 8 rok. Ponadto słucham Vangelisa (najbardziej Conquest of Paradise) i Cohena. Ucze się włoskiego, jeżdżę konno, maniakalnie uwielbiam historię oraz pisze sobię opowiadanka itd..
Czytam mnóstwo ksiażek, każdego rodzaju oprócz większości political fiction. Robię to bardzo szybko i bardzo mnie to irytuje. Jestem w stanie przeczytac z 4,5 książek dziennie, rekord to 12. Jak stwierdziła koleżanka, czytam szybciej niż myślę.
Ponieważ mówię też szybciej niż myśle, nie raz i nie dwa zdażyło mi się powiedziec coś nie do końca właściwego. Ponadto jestem harcerką nader lewą, bo połowy warunków nie spełniam.
Filmem interesuję się, kiedy mam nieco wolnego czasu. Ojciec od dziecka raczył mnie co lepszymi (albo i nie) produkcjami i jestem dzieckiem, które zamiast "Lassie" oglądało "Obcego." Cenię sobie zarówno dobry film jak i głupią komedie bo od głębokich wrażeń i filozoficznych przemyśleń mam życie a nie ekran telewizora tudzież kina, które powinny słuzyć za rozrywke. Film ulubiony to "Postman".
Na komputerach znam się tyle, co na naprawie urządzeń rolniczych bądź przemysłowych. Lubię jedynie bawić się grafiką i robię to, ośmiele się stwierdzić, dobrze. Obecny zestaw (av i sig) robiłam sama. Nieco stracił na urodzie gdyż musiałam go zmniejszyć zgodnie co do wymogów forum. Jak ktos chce, moge więcej swoich "dzieł" pokazac.
Jak większość głupich kobiet lubię płec jakże niesłusznie nazwaną "brzydką".

Niepoprawnie się rozpisuje, co widac powyżej, a i tak starałam się powstrzymywac.

Miło mi was wszystkich poznać.

Acha, jeszcze jedno. W chwilach wzburzenia pisze szybko. Tutaj się starałam, ale zazwyczaj gdy piszę szybko, robię niemiłosierną ilość literówek.
A jako niespokojny duch jestem wzburzona prawie cały czas xD
Elanor
Jack Sparrow

Post autor: Elanor » 2006-08-04, 09:33

Witam wszytkich. Na imię mam Ewelina, a w sieci najcześciej można mnie spotkac pod nick'iem Elanor lub quendi (oba są wynikiem mojego fanatycznego uwielbienia dla LotR i ogólnie twórczości Tolkiena). Tak się zastanawiam czy warto tu się w ogóle rozpisywać, bo czy ktos właściwie to czyta [Dusqmad» są tacy :582:], lae trudno, co mi szkodzi. Gdzie mieszkam? W Wielkopolsce (dokładnych danych nie podaję, ilu to psychopatów mozna w sieci spotkać ^^). Mam 15 lat (coraz bardziej mnie zadziwia, że na większości for jestem jedną z najmłodszych użytkowniczek xP). Zainteresowania... Ostatnio mnóstwo czasu spędzam w świecie bloggerów, ale tak ogolnie. Powiedzialabym, ze literatura, chociaz nie wiem czy mam prawo, bo wcale tak wiele o niej nie wiem. Kocham LotR, zarówno wersje książkowa jak i filmową. Sama co nie co piszę (opowiadania), ale jak mi to wychodzi nie mi oceniać. Trochę piłka nożną (tak, jestem dziewczyną xP), zwłaszcza tą rozgrywana na wyspach brytyjskich, a dokładniej w mieścienie zwanej Liverpool. Film... Hmmm... Nie jestem żadną fanatyczka, wielu dobrych filmów nie widziałam, chociaż powinnam... Więc co tu robię? W końcu to wolny kraj ^^

To napewno nie wszytko, tylko to co udało mi się w tej chwili ładnie ubraż słowa, jak u wiekszości, reszta wyjdzie w praniu.
Ostatnio zmieniony 2006-08-04, 10:14 przez Elanor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miguel
Indiana Jones

Post autor: Miguel » 2006-08-11, 12:46

Cześć!

Jestem tu chyba jednym z nieco starszych pokoleń. Mam na imię Michał, mam 20 lat i jestem maniakiem filmowym :P:P[teraz wszyscy mówią : "Czeeeeść Michaaaał :P :P]. Mieszkam na Śląsku , dokładnie w Chorzowie. Studiuję anglistykę (w październiku zacznę drugi rok studiów). Jestem strasznie wyczulony na błędy w języku angielskim, więc jak ktoś będzie tu pisał coś w tymże języku, będę poprawiał :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen: :-x :-x :-D :-P . Jak widać lubię korzystać z wielu emotek :-P :-> :-P chociaż staram się nie przesadzać :-P . Jestem maniakiem filmowy, jak już wspomniałem. Staram się oglądać każde kino i móc je ocenić obiektywnym kątem. Piszę hobbistycznie recenzje do serwisu filmowo.net. Uwielbiam muzykę metalową, ale również i alternatywną, klasyczną, folkową oraz kocham słuchać ścieżek dźwiękowych. Tyle ode mnie.
monellina
Vincent Vega

Post autor: monellina » 2006-08-11, 13:57

halo,
a widzisz Miguel, ja jestem starsza 8-)
a o sobie to chyba tylko tyle: znawca kina islandzkiego.
kacperski
Mad Max

Post autor: kacperski » 2006-08-11, 18:13

Pochwalony! :D

Nazywam sie (wbrew nick'owi) Edmund (dla znajomych Edek albo Kacperski, a dlaczego to długa historia). Mam 44 lata i mieszkam w Sydney. Nie interesuje sie za bardzo dilmami (tymi telewizyjnymi) lecz kinowymi oraz serialami. To tyle.
cara
Jack Sparrow

Post autor: cara » 2006-08-18, 20:23

Miłośniczka literatury, od października z przymusu niejako.
Hobbistycznie oglądająca ambitne produkcje, m.in. działająca w głogowskim DKFie.
Hobbistycznie obserwatorka relacji międzyludzkich. Nie uczestniczy w nich jednak.
Raczej woli pozostać sama niż męczyć się w tłumie ludzi.

I wsio.
Awatar użytkownika
haughton
Vincent Vega

Post autor: haughton » 2006-08-19, 00:44

Krakus. Len patentowany. Hedonista.

Witam wszystkich :594:
R.I.P
Jack Sparrow

Post autor: R.I.P » 2006-08-19, 17:42

witam wszystkich :]

Mieszkam w Lędzinach (miejscowosc niedaleko Tychow, 30 min samochodem od katowic jakby co :P) w realu zwia mnie Grzegorz co niezbytnio mi pasuje wiec w seci jestem znany pod nickiem R.I.P, czasami Messiah, interesuje sie:filmami, komputerami, sportami extremalnymi, wiek mozecie sobie przeczytac, :]

ulubione filmy: Gladiator, Gwiezdne wojny (stara trylogia)
ulubione gry: Gothic 1/2, warcraft 3 tht
ulubione zajecia: rysowanie, dlubanie w nosie
ulubione zespoly: HammerFall, DragonForce
ulubione sporty: Snowboard, PaintBall (chyba mozna to do sportu zaliczyc :)

ps: Jak zauwazyliscie nie pisze polskich liter, jak sie staram moge ale dla mnie to szkoda czasu :D
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Post autor: Aquariia » 2006-08-24, 14:32

Witam Was!

Mam na imię Monika i mam 18 lat. Mieszkam sobie w województwie podkarpackim. Męcze się w LO. Jestem miłośniczką kultury japońskiej, Japończyków :mrgreen: i wszystkiego co z Japonią związane. Oprócz tego interesuje się filmem i zjawiskami paranormalnymi :-x. Uwielbiam słuchac muzyki.Słucham głównie rocka, metalu i punk-rocka. Ale tym nie poprzestaje, słucham różnorodnej muzyki. Moje ulubione zespoły to Red Hot Chili Peppers i System of a Down. Moim marzeniem jest polecieć do Japonii. :-D

Pozdrawiam wszystkich.
Lukas90
Forrest Gump

Post autor: Lukas90 » 2006-08-24, 18:34

Witam!
Mam na imię Łukasz. Mam 16 lat. Jestem z województwa Wielkopolskiego. Również interesuję się filmem i zjawiskami paranormalnymi (głównie OOBE i psychokinezą ), a także nurkowaniem. Moim ulubionym zespołem jest Myslovitz. :564:
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones

Post autor: skiszony » 2006-08-24, 22:18

Filip, 16 lat (w styczniu 17), humanista, miłośnik muzyki (prog rocka i metalu), filmów, książek, roweru, nart, komputera i kobiet. dodatkowo nie cierpię się uczyć i uwielbiam marnować czas. ogólnie to spoko ziom ze mnie.
Awatar użytkownika
Gabriel
Indiana Jones

Post autor: Gabriel » 2006-08-24, 22:50

Ta..co do spoko zioma się zgodzę 8-)

A teraz o mnie..Gabriel. Miłośniczka książek, historii (szczególnie interesuje mnie średniowiecze). kocham śmigac rowerkiem po lasach..ewentualnie z nagłego braku lasu lub odpowiedniego kółka szosuję po naszych wstpaniałych polskich drogach 8-) Jestem bardzo twórczą osobą i potrafię zrobić coś z niczego przeysłowiowe..moją pasją jest projektowanie wnętrz oraz zielnych obszarów. Niestety nie wykorzystałam jeszcze daru..ale to zrobię :evil:
Słynę z tego, że jestem neizwykle skromna ;-) oraz pełna chorej energii. Nienawidzę ciągłego użalania sie nad sobą i marudzenia na prawo i lewo :roll: Cenię sobie ludzi którzy potrafią wziąć sie w garść i zrobić coś ze sobą oraz swoim życiem.
Muzyka jest dla mnie bardzo ważna i stanowi od wielu lat tło dla tego co się dzieje w moim świecei. Głównie słucham prog rocka oraz metalu..(nie jestem tu odosobniona 8-) )
mam roztrojenie jażni i wierzę w duchy, uważam, ze urodziłam się w złym wieku..zdecydowanie powinnam żyć w XVlll..to chyba tyle..
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2006-11-05, 20:01

hm... ciężko mi będzie opisać moją osobę, bo w kilku linijkach nie opiszę całego życia, a to przecież całe 15 lat :) Na codzień jestem leniwa, wredna i ciężka w rozmowie, bywa, że sama od siebie się pouczę, tudzież posprzątam (!). Wtedy rodzina wysyłą mnie do lekarza :-x Lubię zaczytaćsię w ciekawej lekturze, kiedyś (1 klasa podstawówki) nawet wygrałam konkurs na pożeracza książek, czy jak to się tam nazywało... klasa była mi wdzięczna, bo wygrałam dla nich wizytę w pizzy hut ;) nie ma to jak dobroczynność :-> Oczywiście lubię słuchać muzyki... można powiedzieć, że na razie się odnajduję... troche punka, oi, ska, reggae, trochę ciężkich brzmień, muzyki do pohopsania ;), ostatnio zauroczył mnie Within Temptation... :) Filmy to taki mały odstresowywacz po ciężkim dniu.
Freddy K.
Jack Sparrow

Post autor: Freddy K. » 2006-11-18, 16:08

Witam wszystkich :)
Jestem Rafał i mam 15 lat. Ze Szczecina. Uczę sie całkiem przyzwoicie, ale czasem palnę jakąś głupotę :)
Mój nick pochodzi od imeinia mordercy z "Koszmaru z ulicy wiązów" Freddiego Kruegera. Bardzo lubię horrory i interesuję się wszystkim co związane z tym tematem. Widziałem ponad 100 horrorów, a jak na ten wiek to sporo, a widziałem dużo klasyk. Poza tym czytam książki grozy; ulubione to na razie Stephena Kinga, ale zaczynam wczytywać się też w książki Mastertona, Barkera i Koontza. Lubię też muzykę - rocka czy metal. Lubię zespoły: Metallica, Nirvana, Linkin Park, Hunter, Ill nino, Evanescence, a nie lubię Roba Zombiego (choć kilka dobrych jest), Sepultury i oczywiście Tokio Hotel. Może niedługo uzupełnię wiedzę o piosenki Korna, System of a down, Slayer itp., bo niedawno zacząłem słuchać.
Pozdrawia fan i znawca horrorów :D
Awatar użytkownika
Gabriel
Indiana Jones

Post autor: Gabriel » 2006-11-25, 12:19

Freddy K. pisze:Może niedługo uzupełnię wiedzę o piosenki System of a downbo niedawno zacząłem słuchać. Pozdrawia fan i znawca horrorów :D

Co do SOAD to faktycznie polecam uzupełnienie dyskografii bo jest czego posłuchać prawda Skiszony? ;-)
I witamy znawce horrorów :-)
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones

Post autor: skiszony » 2006-11-25, 12:29

taaa, SOAD to podstawa. a potem zaczyna się rozwój :D
a znawca horrorów zawsze się przyda.
Azgaroth
Tyler Durden

Post autor: Azgaroth » 2006-12-07, 16:45

Cze Dusq :) Masz odemnie spóźniony prezent mikołajkowy w postaci mojej rejestracji :)
Krótko i zwięźle: lubie film dlatego tu jestem, zresztą nie tylko tu :) To wszystko :P
ODPOWIEDZ