Wszystko, co się nam nie podoba u płci przeciwnej

Luźne rozmowy na tematy, które nie pasują do żadnego innego działu.
K-H
Vincent Vega

Re: Wszystko, co się nam nie podoba u płci przeciwnej

Post autor: K-H » 2007-08-25, 19:11

Hm, u facetów nie znoszę... Dresiarstwa? po prostu jak widzę dresa to nagle jakiś niespodziewany agresor mi się włącza :roll:
I nie bardzo rozumiem... konieczność ciągłego plucia u niektórych osobników :shock: Chyba jedna z nigdy niewyjaśnionych zagadek w historii
A tak poza tym to denerwują mnie zwierzęce instynkt u niektórych... bbbbrrrrrhhh :/ Byleby o d*pach gadać, jakby to sobie z nimi... Eh, nieważne
Awatar użytkownika
MGaździcki
Agent Smith

Post autor: MGaździcki » 2007-08-25, 19:14

U dziewczyn nie lubię braku wnętrza duchowego, zerowej kultury, zbyt mocnego makijażu i zbyt silnych perfum. Nie lubię dziewczyn na zasadzie "szefowej gangu", jakichś wrednych i niesympatycznych. Za to bardzo, ale to bardzo lubię ciche, inteligente i bardzo wrażliwe :).
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2007-08-29, 13:03

K-H pisze:I nie bardzo rozumiem... konieczność ciągłego plucia u niektórych osobników :shock: Chyba jedna z nigdy niewyjaśnionych zagadek w historii
Jeśli pluje śliną, to pragnie subtelnie podkreślić status społeczny nadany mu przez liczbę pasków mieniących się na błyszczącym ortalionowym materiale. Trzy paski zobowiązują go do plucia co najmniej 20 razy na minutę, gorzej jeśli jest ich więcej. Wtedy ta częstotliwość odpowiednio wzrasta ;)
Jeśli plwociną - no cóż, połykanie tej wydzieliny najprzyjemniejsze nie jest...
K-H
Vincent Vega

Post autor: K-H » 2007-08-29, 15:45

Dusqmad pisze: Jeśli pluje śliną, to pragnie subtelnie podkreślić status społeczny nadany mu przez liczbę pasków mieniących się na błyszczącym ortalionowym materiale. Trzy paski zobowiązują go do plucia co najmniej 20 razy na minutę, gorzej jeśli jest ich więcej. Wtedy ta częstotliwość odpowiednio wzrasta ;)
Świetnie to ująłeś;)^^
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2007-08-29, 17:41

A mnie wkurza, jak facet (mężczyzna, chłopak, osobnik płci męskiej ;p ) klnie jak szewc, a potem mówi, że nie lubi, jak dziewczyny klną. Tak samo z papierosami. A gdzie cholera jasna równouprawnienie? :P
Azgaroth
Tyler Durden

Post autor: Azgaroth » 2007-08-29, 17:49

ble pisze:Tak samo z papierosami.
Ja nie mam nic przeciwko, chyba, że się nie podzieli xD
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2007-08-29, 19:40

Azgaroth pisze:chyba, że się nie podzieli
A jeśli ma ostatniego? :> :P
Azgaroth
Tyler Durden

Post autor: Azgaroth » 2007-08-29, 21:09

Można po połowie ;)
Awatar użytkownika
MGaździcki
Agent Smith

Post autor: MGaździcki » 2007-08-29, 21:43

Mnie się osobiście nie podoba jak dziewczyna pali (zwłaszcza jakieś podrzędne marki) i pije (piwo, szmpana toleruję). To jakoś burzy jej naturalne piękno. Ot, takie mam krystaliczne i uduchowione wyobrażenia o płci pięknej :). Niemniej, staram się pochopnie panian nie potępiać...

U mężczyzn nie cierpię, gdy ktoś z picia lub palenia czyni sztandar-"Patrzcie na mnie, piję, palę, jestem super dojrzały!". Rozumiem jak ktoś wypije sobie od święta, gdy chleje non stop, by pokazać "co-to-on-nie-jest" zwyczajnie się dziwię.

Ufam, że nikogo nie uraziłem.
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2007-08-29, 22:23

Azgaroth pisze:Można po połowie
O, a tego tez nie lubię ;p Mogłbyś powiedzieć 'To w takim razie bym sobie odpuścił, niech sobie zapali', ale nieee ;p W sumie to i tak lepiej, bo mógłbyś wziąć całego ;p
MGaździcki pisze:Mnie się osobiście nie podoba jak dziewczyna pali
A mnie jakoś nie kręcą palący faceci... tu by chyba pasowało to ogólne 'całowanie popielniczki' bez urazy ;)
Awatar użytkownika
Aletheia
Tyler Durden

Post autor: Aletheia » 2007-08-29, 22:26

MGaździcki pisze:Mnie się osobiście nie podoba jak dziewczyna pali (zwłaszcza jakieś podrzędne marki) i pije (piwo, szmpana toleruję).
Jak rozumiem, usprawiedliwiona jast femme fatale, rzucajaca powłóczyste spojrzenie zza kilometrowych "firan", przez dym z papierosa w długiej fifce trzymanej ręką w aksamitnej rękawiczce za łokieć? ;-)

Domagam się równouprawnienia! Piwa nie znoszę też u facetów! Czyli mam życiowo przerąbane... :-)

U facetów nie znoszę popisywania się chamstwem wobec kobiety przed kumplami. To szczyt szczeniactwa. Co ciekawe, taki typ sam na sam z kobietą robi się tyci i cichutki.
Azgaroth
Tyler Durden

Post autor: Azgaroth » 2007-08-29, 22:39

MGaździcki pisze:Rozumiem jak ktoś wypije sobie od święta, gdy chleje non stop,
Ja pije bo lubię i mam taki styl życia :) Ale ja i tak nie mam czym się popisywać, bo już dawno jestem pełnoletni :P
ble pisze:Mogłbyś powiedzieć 'To w takim razie bym sobie odpuścił, niech sobie zapali'
W ten sposób chronię przed większym ryzykiem zachorowania na raka :)
Aletheia pisze:Jak rozumiem, usprawiedliwiona jast femme fatale, rzucajaca powłóczyste spojrzenie zza kilometrowych "firan", przez dym z papierosa w długiej fifce trzymanej ręką w aksamitnej rękawiczce za łokieć?
Ładna wizja :)
Aletheia pisze:Domagam się równouprawnienia! Piwa nie znoszę też u facetów! Czyli mam życiowo przerąbane...
Jeśli znajdziesz abstynenta to nie, ale ja osobiście nikogo takiego nie znam i może być z tym problem xD
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2007-08-30, 01:05

Azgaroth pisze:ale ja osobiście nikogo takiego nie znam
Ja jestem abstynentem. I będę na wieki. Mam inne przyjemności od alkoholu, jestem dewiantem i dobrze mi z tym.
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden

Post autor: Issa » 2007-08-30, 11:28

Nie podoba mi się, kiedy chłopcy szpanują telefonami - wyciągają je przy każdej okazji, puszczają piosenki i zacieszają. Szczególnie mnie to wkurza, kiedy spotykam się z tymi samymi kolegami raz, drugi i robią to samo. Nie lubię tego i już.
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2007-08-30, 11:58

Issa pisze:Nie podoba mi się, kiedy chłopcy szpanują telefonami - wyciągają je przy każdej okazji, puszczają piosenki i zacieszają. Szczególnie mnie to wkurza, kiedy spotykam się z tymi samymi kolegami raz, drugi i robią to samo. Nie lubię tego i już.
Pójdziesz do liceum i to się skończy. Taka zabawa telefonami trwa jedynie do końca gimnazjum, potem nie stanowi to dla ww. chłopaków żadnego powodu do dumy. Ja osobiście nigdy nie szpanowałem telefonem, po co? Ech, dzieciaki;)
Ocky
Indiana Jones

Post autor: Ocky » 2007-08-30, 19:16

BlackDog pisze:Jeśli znajdziesz abstynenta to nie, ale ja osobiście nikogo takiego nie znam i może być z tym problem xD
gorzej JA znam i w sporem wiekszosci maja ostro nasrane na bani :D
gosia.
Jack Sparrow

Post autor: gosia. » 2008-07-15, 22:00

BlackDog pisze:Pójdziesz do liceum i to się skończy. Taka zabawa telefonami trwa jedynie do końca gimnazjum, potem nie stanowi to dla ww. chłopaków żadnego powodu do dumy. Ja osobiście nigdy nie szpanowałem telefonem, po co? Ech, dzieciaki;)
ehh...tu się nie zgodzę, niestety...nie zawsze tak jest...ja jestem po 1 klasie liceum.. aż głupio pisać, ale u mnie w klasie, to praktycznie życie chłopaków toczy się wokół szpanu telefonami, cały czas wyciągają telefony, puszczają mp3, coś przesyłają sobie, piosenki, non stop normalnie, ja rozumiem przesłać coś raz na jakiś czas, ale na każdej przerwie.. :roll:
Ja również nie przepadam za tym..
Nie lubię też nachalności. Dajesz komuś wyraźnie do zrozumienia, że nie jest się zainteresowanym tą osobą, ale ktoś nadal drąży...Np. kiedyś 2 chłopaki wlekły się za mną i za moją koleżanką przez pół miasta i nie odpuścili mimo tego, że nie odzywałyśmy się lub spławiałyśmy ich.. :roll:
Christine
Mad Max

Post autor: Christine » 2008-07-16, 14:14

Mnie najbardziej denerwUJA bluzgi, co ostatnio u chłopaków normalność, no i oczywiście palenie.
Maja tez wiele innych wad, których nie lubiĘ, ale tych dwóch to chyba najbaRdziej...

edit by MG
Ostatnio zmieniony 2008-07-18, 19:14 przez Christine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kirk
Indiana Jones

Post autor: Kirk » 2008-07-16, 15:42

gosia. pisze:Np. kiedyś 2 chłopaki wlekły się za mną
Christine pisze:Mnie najbardziej denerwóą
Taka mała wariacja na ten temat - błędy ortograficzne, stylistyczne tudzież graficzne też potrafią razić. To już niezależnie od płci: )
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2008-07-16, 16:28

Nowe cechy, które zaobserwowałam na przestrzeni kilku dni:
Pycha, egoizm, bardzo wysokie ego, wredność, pewność siebie, cwaniactwo. Większość z was traktuje dziewczyny jak 'czasoumilacze'.

A jednak coś takiego w was jest, że my, kobiety, nie potrafimy bez was żyć.
Christine
Mad Max

Post autor: Christine » 2008-07-17, 16:19

Nie macie co do roboty, tylko czepiać sie błędów?
Każdemu się może zndarzyć.
Awatar użytkownika
Kirk
Indiana Jones

Post autor: Kirk » 2008-07-17, 18:28

Po prostu napisałem co mnie denerwuje, chyba mieści się to w konwencji tematycznej, więc nie rozumiem czemu się irytujesz.
Christine
Mad Max

Post autor: Christine » 2008-07-18, 19:08

Nie irytuje się, wiekszość ludzi sie tylko czepia, ale na samego siebie nie spojrzy...
Awatar użytkownika
Kirk
Indiana Jones

Post autor: Kirk » 2008-07-18, 19:29

Christine pisze:wiekszość ludzi sie tylko czepia, ale na samego siebie nie spojrzy...
Nie zaprzeczam. A jeśli coś insynuujesz to nie wchodze dalej w temat, Twoje zdanie.: )
ODPOWIEDZ