Wszystko, co się nam nie podoba u płci przeciwnej

Luźne rozmowy na tematy, które nie pasują do żadnego innego działu.
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden

Wszystko, co się nam nie podoba u płci przeciwnej

Post autor: Issa » 2006-09-09, 20:54

Pierwsze wrażenie jest ważne, tak samo jak zachowanie i sposób bycia danej osoby. Co się nam nie podoba u płci przeciwnej?
Wypowiem się o chłopcach.

Denerwuje mnie popisywanie się, przechwalanki, szpanerstwo, plucie na chodnik, które jest obrzydliwe, szczególnie kiedy przechodzi się obok. To jest jak dla mnie brak kultury. Chodzenie prawie codziennie w tej samej bluzie, podciąganie wysoko skarpetek lub chodzenie w brudnych, wyzywanie nielubianej dziewczyny od najgorszych. Żałuję też, że w gronie kolegów zachowują się zupełnie inaczej niż w chwilach, kiedy jest się tylko we dwoje.
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones

Re: Wszystko, co się nam nie podoba u płci przeciwnej

Post autor: skiszony » 2006-09-10, 11:19

pocieszę Cię: to z wiekiem przechodzi.
Awatar użytkownika
Gabriel
Indiana Jones

Post autor: Gabriel » 2006-09-10, 16:12

Skiszony ma rację. Z wiekiem im przechodzi :) Wtedy jednak inne wady wychodzą na wierzch..ale my nie jesteśmy święte :evil:

A w płci przeciwnej nie denerwuje mnie zupełnie nic. Bo to nie zależy od tego jaką sie ma płeć tylko od tego jaką jest się osobą. Przynajmniej już po wieku dojrzewania ;) Tak jak mężczyżni mogą być leniwymi, niechlujnymi, przeklinającymi, nieznośnymi istotami, tak samo mogą być takie kobeity.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2006-09-10, 18:24

Zgadzam się z przedmówczynią, ale wymienię statystyczne sprawy:
- kobieta nigdy nie powie czego chce, na co ma ochotę (zawsze trzeba być domyślnym)
- kobieta często leci na portfel nie na mężczyznę. Wiem z obserwacji, sam za dobrze znam życie by popełnić ten błąd.
Awatar użytkownika
Kirk
Indiana Jones

Post autor: Kirk » 2006-09-10, 19:15

Ja się zgadzam z Gabi, bardziej osobowość determinuje zachowanie niż płeć. Oczywiście istnieją stereotypy, ale bywają mylne :)

Jean Paul Sartre, czyli jeden z czołowych przedstawicieli egsyztencjalizmu powiedział tak: "Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie póki nie osiągnie swojego celu"
Ku mojemu zdziwieniu, każda moja znajoma nie negowała tych słów, wręcz zgadzała się z nimi.
Awatar użytkownika
Gabriel
Indiana Jones

Post autor: Gabriel » 2006-09-10, 19:59

Dusq..nie zgadzam sie zs steiwrdzeniem, że nigdy nie mówimy czego chcemy :P Sa wyjatki..np. ja :P Zawsze odpowiadam na pytania i nie owijam w bawełnę..nie mam czasu na niedomówienia i nie chce mi się tłumaczyć kilka razy co mam na myśli :D I ja kolego Kirk ZAWSZE wiem czego chce :P
Awatar użytkownika
Kirk
Indiana Jones

Post autor: Kirk » 2006-09-10, 20:22

Przecież temu nie zaprzeczam, pretensje kieruj do Sartr'a koleżanko Gabi :)
cara
Jack Sparrow

Post autor: cara » 2006-09-11, 20:51

Jest taka jedna malutka rzecz...

Kto, u diabła, wymyślił, że mężczyni powinni krótko ścinać włosy? :evil:

Mogłabym do tego dodać bezkrytyczne podążanie za modą (tak, tak, u mężczyzn), na granicy śmieszności momentami: panowie, nie depilujcie nóg/pach/klat/brzucha i reszty :P

No. Nienawidzę, jak facet się depiluje w ww. miejscach.
R.I.P
Jack Sparrow

Post autor: R.I.P » 2006-09-12, 15:21

ekhm ekhm jestem idealnym przeciwiestwem przykladu jaki podalas :]

ps: mnie denerwuje syndrom barbie i kena ;/.... no i u niektorych dziewczyn, nawet starszych (i nie mowie tu o 16 a 18 lat wzwysz), wiekszego cfaniactwa i popisu niz u wiekszosci kolesi ?! co jest totalna zamiana zachowan ? !? ?
Awatar użytkownika
Gabriel
Indiana Jones

Post autor: Gabriel » 2006-09-12, 18:40

cara pisze:Kto, u diabła, wymyślił, że mężczyni powinni krótko ścinać włosy? :evil:
Nikt nie wymyslił..jeśli ktoś nie chce ścinać i nie boi się (bo w większości społeczeństwo reaguje negatywnie) godziś w społeczne poczucie "smaku"..zapuszcza włosy co sie chwali :mrgreen:
Awatar użytkownika
Iwa
Jack Sparrow

Post autor: Iwa » 2006-09-13, 14:50

Mi sie u chłopaków nie podobają właśnie długie włosy. Na szczęście w moim LO jest to zakazane. :) Poza tym bardzo lubię chłopaków. Mają śmieszne żarty i ogólnie są z reguły fajniejsi niż dziewczyny. A co mnie w nich wkurza? Znęcanie się nad zwierzątkami. :-| Do innych zachowań własciwym chłopakom (np. szpanerstwo) przyzwyczaiłam się i nie przeszkadza mi to.
Awatar użytkownika
Kirk
Indiana Jones

Post autor: Kirk » 2006-09-13, 16:05

Iwa pisze: Na szczęście w moim LO jest to zakazane.
I rzeczywiscie żaden facet nie ma długich włosów??
Jak dla mnie, maksymalnie chory zakaz.
R.I.P
Jack Sparrow

Post autor: R.I.P » 2006-09-13, 16:08

barbie ? :P nieno joke (alez jestem zabawny) ok mniejsza ja bym chyba sie powiesil a dopiero pozniej obciol bym wlosy... wkurzaja mnie te zakazy kurde zakaz noszena kolczykow przez chlopcow... dyskryminacja wogole... kolorowe ubrania sa ZŁE !!! tak samo firmowe... duze kolczyki stanowia zagrozenie dla otoczenia... itp itp kurde rozumie jakims cudem ze fryzury typu na punka moga przeszkadzac (nie mnie i jakos nikomu kogo znam nawet nauczycielom, chyba ze tym 50 +) ale reszta ? laski nie moga pokazywac brzucha bo DEKONCENTRUJA meska czesc klasy... kurde nie wiem jak wy (apel do panow) aleja od dobrych kilku lat przestalem sie podniecac NAWET majtkami wystajacymi ze spodni... nie to zebym wogole na to nie zwracl uwagi :P ale wcale mnie to nie dekoncentruje, za baerdzo chca wszystko miec zapiete na ostatni gozik i takie z klasaaaa ehh denerwuje mnie to ..
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden

Post autor: Issa » 2006-09-14, 08:14

Właśnie! Panowie, dekocentrowaliście się, kiedy jakaś dziewczyna miała krótszą bluzkę albo jej się uniosła i było widać brzuch albo plecy? U mnie w szkole jest to strasznie tępione. Kumpela miała przerąbane w pierwszej klasie, bo matematyczka czepiała się jej za makijaż, właśnie odsłanianie brzucha, a wczoraj o wystającą gumkę od majtek. Masakra.
cara
Jack Sparrow

Post autor: cara » 2006-09-14, 09:45

Issa pisze:U mnie w szkole jest to strasznie tępione. Kumpela miała przerąbane w pierwszej klasie, bo matematyczka czepiała się jej za makijaż, właśnie odsłanianie brzucha, a wczoraj o wystającą gumkę od majtek.
Jak się ma 13/14 lat, to ja się wcale nie dziwię. Luzy będą w liceum- byle nie przesadzac. Inaczej też do "nagości" pochodzi trzynastolatek, a inaczej szesnasto.

BTW: Po cholerę 13latkom makijaż? Aż tak źle wyglądają bez niego, że aż się muszą tapetować? :shock:

(właściwie mogłabym więcej wad znaleź u płci własnej.)
R.I.P
Jack Sparrow

Post autor: R.I.P » 2006-09-14, 16:28

pisz raczej nikt sie nie obrazi :]

sluchaj ja jestem w lo i wlasnie jakos to bardzo pilnuja o.0

co do makijazu, imo to zbyteczne naczy rozumie usta se strzelic szminka ale to wystarczy, a jak widze niektore straszydla z 2 centymetrowa warstwa 'czegos' na twarzy ... nc
cara
Jack Sparrow

Post autor: cara » 2006-09-14, 19:36

R.I.P pisze:sluchaj ja jestem w lo i wlasnie jakos to bardzo pilnuja o.0
Od kwietnie, kiedy LO skończyłam, chyba nic strasznego się nie stało? ;) Poza tym, jak patrzę na te gimnazjalistki (przechodzą obok mojego domu do szkoły), to takie... stare maleńkie. Dziecięce buźki, a wyglądają jak Lolitki. Nic tylko prośba o szybki, intensywny kontakt seksualny.

W liceum raczej się już nie przegina tak bardzo. Ludzie zaczynają sami rozumieć, że wyglądali jak straszydła i spuszczają z tonu ;) Nauczycieli do tego nie trzeba ;) A ja pozostanę, po staremu, przeciwniczką maziania czymkolwiek po ładnej gładkiej buzi :) Jak zresztą widać, mężczyzno też tak bardziej odpowiada, więc po co komu makeupy? :lol: :mrgreen:
R.I.P
Jack Sparrow

Post autor: R.I.P » 2006-09-14, 21:35

wiesz niektorym to pasuje ale jakby sie zastanowic tak na logike, "czemu ta laska ma ttyle makijazu ?! co do **** chowie pod nim" ... i czasami mozna sie wystraszyc :P

ale ja ogolnie preferuje naturalny wyglad i powiem tak, skoro czlowiek czlowiekowi ma sie podobac i jakby nie bylo jestesmy stworzeni do laczenia sie w pary i .... no :P to poco zmeniac cos co ma byc piekne ?:] (jakby co dalej mowie o makijazu :P)
Awatar użytkownika
Iwa
Jack Sparrow

Post autor: Iwa » 2006-09-15, 14:34

I rzeczywiscie żaden facet nie ma długich włosów??
Oczywiście, że nie. Niech by tylko spróbował mieć. W najlepszym wypadku kazaliby mu się ostrzec, a potem miałby przerąbane. A jak nie to wywaliliby ze szkoły.
Luzy będą w liceum- byle nie przesadzac.
Zależy w jakim. :-P W moim na pewno nie ma takich luzów.
R.I.P
Jack Sparrow

Post autor: R.I.P » 2006-09-15, 15:24

ja bym sie przepisal :P
ps: chodzicie w ubraniach reprezentacyjnych po szkole ? :]
Awatar użytkownika
Kirk
Indiana Jones

Post autor: Kirk » 2006-09-15, 17:53

Iwa pisze:Oczywiście, że nie. Niech by tylko spróbował mieć. W najlepszym wypadku kazaliby mu się ostrzec, a potem miałby przerąbane. A jak nie to wywaliliby ze szkoły.
No to Another Brick In The Wall part II :P

Idąc analogicznie za tym zakazem i będąc konsekwentnym, to dziewczynom zabronią nosić krótkich włosów :)
Awatar użytkownika
Iwa
Jack Sparrow

Post autor: Iwa » 2006-09-15, 20:19

Idąc analogicznie za tym zakazem i będąc konsekwentnym, to dziewczynom zabronią nosić krótkich włosów

Dziewczyny "tylko" nie mogą się malować, farbować włosów i wyzywająco się ubierać. Ale to jest 170-letnia szkoła z tradycjami, najlepsza w mieście, więc nikt się nie sprzeciwia tym zakazom.
R.I.P
Jack Sparrow

Post autor: R.I.P » 2006-09-16, 06:48

szkoly z tradycjami sa ZŁE !!! :P
ale hmm moze wrocimy do tematu ?
Awatar użytkownika
Kirk
Indiana Jones

Post autor: Kirk » 2006-09-16, 12:06

Moja szkoła ma 185 lat, a zakazów takich nie ma :P
Ale R.I.P. ma racje, pasuje do tematu wrócić bo sie off top zrobił:)
KeniG
Indiana Jones

Post autor: KeniG » 2007-03-14, 00:39

Iwa pisze:najlepsza w mieście, więc nikt się nie sprzeciwia tym zakazom
Ta i pewnie to mega szpan chodzić do tej najlepszej w mieście ;)
ODPOWIEDZ