Keanu Reeves

Sławni, bogaci, przystojni utalentowani oraz Ci, którzy stworzyli najlepsze kreacje w dziejach kina.
ble
Tyler Durden

Re: Keanu Reeves

Post autor: ble » 2007-04-13, 15:16

blue berry pisze:Ale uważam, że Johnny ma większe umiejętności aktorskie od Keanu
Zgadzam się z tym. Keanu swoją grą mało mnie przekonuje. No i mimo iż Depp i Reeves są mniej więcej tak samo sławni i rozpoznawalni, to jednak ten pierwszy bardziej do mnie trafia. Jak ktoś już wcześniej powiedział, Depp jest bardziej wyrazisty. A Reeves to takie 'leniwe kluchy' ;p
Mela0607
Agent Smith

Post autor: Mela0607 » 2007-04-13, 19:56

ble pisze:Depp jest bardziej wyrazisty. A Reeves to takie 'leniwe kluchy' ;p
Troszkę przesadzone... ja i tak będę dalej przy swoim iż Depp o wiele lepszy od Keanu nie jest i to że Johnny ma ciekawsze role nie oznacza, że Keanu nie potrafi przekonać widza do swojej postaci... mnie jak najbardziej to pasuje co udowodnił w filmie "Matrix", "Consatntine", "Adwokat diabła" czy nawet taki "Speed" o którym tutaj mało się wspomina, a był to pierwszy film, który stał się "popularny" w jego "początkowej" karierze...
Ocky
Indiana Jones

Post autor: Ocky » 2007-04-13, 21:09

w Matrixie imho poniosla go sama rola,on tam nic nie zrobil
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2007-04-13, 21:49

Nie mam pojęcia jak ten marny aktor wyszedł z mroku. Czy zawdzięcza to dobremu public relations, czy też przyciąga swoją nijaką - nieco orientalną - aparycją kobiety w takim stopniu, że warto obsadzić go w porządnym hicie. Sekret pewnie zabierze do grobu i nigdy nie odkryję przyczyn jego fenomenu. Uważam jednak, że wszyscy wykreowani przez niego bohaterowie są bezpłciowi i sztywni, wszyscy podobnie zagrani. Zestawiłbym go z Benem Affleckiem zamiast z Deppem.
blue berry
Tyler Durden

Post autor: blue berry » 2007-04-14, 12:09

Dusqmad pisze:Zestawiłbym go z Benem Affleckiem zamiast z Deppem.
Całkowicie się z tym zdaniem zgadzam. Poza tym nie uważam ról, które Keanu zagrał w takich filmach jak "Adwokat diabła", "Lepiej późno niż później" czy "Dotyk przeznaczenia" za mniej ciekawe niż te które dostawał Deep. Role te są bardzo wyraziste i na wiele pozwalają, ale Reeves nie rozwinął zbyt skrzydeł. Jak już pisałam dla mnie w każdym filmie jest on taki sam i jakoś wątpie w jego zdolności aktorskie.
Mela0607
Agent Smith

Post autor: Mela0607 » 2007-04-14, 12:32

Macie rację!!! Nie jest najlepszy, ani najpiękniejszy czy też doskonały, albo i nawet użyję słowa rewelacyjny, ale wydaje mi się iż wy nie potraficie dostrzeć w nim czegoś "dobrego"... a mianowicie chodzi mi tu o jego grę, przecież udowodnił już iż jest z niego świetny aktor w filmach o których wcześniej wspomniałam... pokazał nam iż się najlepiej sprawdza w filmach akcji, a mianowice "Speed"... dlaczego nikt nie wspomina o tym filmie?! Ponieważ wiadomo, że zagrał tam naprawdę dobrze i imponująco, co było dla niektórych wielkim zaskoczeniem, ale przecież takie filmy jak: "Słodki listopad", czy też wspomniany "Lepiej pozno niz pozniej" to nie były dla jego kariery żadną rewelacją, ale przecież to nie dlatego iż on sam chciał w nich wypaść jak najgorzej, ale przez to, że właśnie w tym okresie miał wiele tragedii w rodzinie i nie wydaje mi się by mógł tak świetnie zagrać dla swoich postaci jeśli ma niestety dużo problemów na głowie...
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Post autor: B... » 2007-11-28, 16:21

Mela0607 pisze:pokazał nam iż się najlepiej sprawdza w filmach akcji, a mianowice "Speed"... dlaczego nikt nie wspomina o tym filmie?! Ponieważ wiadomo, że zagrał tam naprawdę dobrze i imponująco, co było dla niektórych wielkim zaskoczeniem
zgadzam się- podbała mi się jego kreacja, udowodnił ze sprawdza się w tego typu filmach :-)
a tak na marginesie fajnie tam wygladał....yyyy tak mniej"egzotycznie" lepiej mu w takich krótkich włosach i w takiej" masie ciała"hehe ;-)
Awatar użytkownika
fenek73
Vincent Vega

Post autor: fenek73 » 2008-01-06, 21:50

Bardzo go lubie :-P Wczoraj ogladalem nawet film z nim pt. Piętno Minnesoty :-D

Ale Matrix i tak wymiata :]
sylwu$
Mad Max

Post autor: sylwu$ » 2008-02-12, 09:21

ble pisze:Ale uważam, że Johnny ma większe umiejętności aktorskie od Keanu
Widać to w pierwszych filmach Keanu. Nie pamiętam tytułu tego filmu, ale aktor był tam bardzo młody, grał jakiegoś Indianina czy coś, i był fatalny xD DOpiero w późniejszych filmach grał coraz lepiej ;)
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2010-01-28, 18:51

Gość się nieźle trzyma (ale i tak mógłby się uczyć od naszego Im_starszego_tym_młodszego Krzysia Ibisza):
Obrazek

Ale na serio aż dziwne. Wygląda na to, że ograniczona mimika i zero emocji to recepta na wieczną młodość ;)
siasia
Forrest Gump

Post autor: siasia » 2010-05-05, 19:45

a ja uwielbiam go za role w "Constantine" :) i nikt mi nie wmówi, że inny aktor by to lepiej zagrał ;p
ODPOWIEDZ