Ewan McGregor

Sławni, bogaci, przystojni utalentowani oraz Ci, którzy stworzyli najlepsze kreacje w dziejach kina.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Ewan McGregor

Post autor: Dusqmad » 2010-06-27, 19:38

Obrazek

Bardzo lubię oglądać tego aktora, jak i również... słuchać. Ma świetny głos i do tego ten akcent. Przepadam za brytyjskimi akcentami. Widziałem większość filmów z jego udziałem, wszystkie głośne z wyjątkiem "Moulin Rogue" i tego nowego reżyserowanego przez Polańskiego (trzeba nadrobić). Jak szukacie czegoś świetnego do oglądnięcia to postawcie na duet Boyle+McGregor, czyli takie filmy jak "Płytki grób", "Trainspotting" i "Życie mniej zwyczajne". Szkoda, że panowie nie zrobili już niczego razem. Za najlepszą jego rolę uważam Rentona z "Trainspottion", choć wpadek nie ma. Trzeba zaliczyć mu na plus, że umie dobierać role i jego nazwisko jest gwarantem dobrego filmu.

A co Wy sądzicie o Ewanie?
.pasztecik.
Tyler Durden

Re: Ewan McGregor

Post autor: .pasztecik. » 2010-06-27, 20:01

Piękny głos i akcent, zgadzam się. Piękne oczy. Niekwestionowany talent. Nie gra w szmirach. Naprawdę, wyjątkowa osoba z tego młodszego (jeszcze młodego :D) pokolenia. Jego role (i on sam) zapadają w pamięć.

Niestety, za mało znam filmografię Ewana. I nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Muszę wreszcie obejrzeć "Velvet Goldmine".

-------------------

Wybaczcie, musiałam dorzucić parę fotek :D

Obrazek

Rozwaliło mnie to
Obrazek

Tu wygląda Obi-Wanowo :D
Obrazek

To jest ładne :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2010-06-28, 16:51

.pasztecik. pisze:Muszę wreszcie obejrzeć "Velvet Goldmine".
Na pewno film wart obejrzenia.
Przede wszystkim jednak polecam filmy Boyle'a z Ewanem :)
Bates
Indiana Jones

Post autor: Bates » 2010-06-28, 17:07

W "Moulin Rouge" jego głos był po prostu FENOMENALNY. W "Trainspotting" fakt był świetny. Tylko w Star Wars nie pasowała mi ta broda w drugiej i trzeciej części - dosyć głupio moim zdaniem w niej wyglądał.
Pandek
Indiana Jones

Post autor: Pandek » 2010-06-29, 14:08

Świetny aktor, bez dwóch zdań. Nawet jeśli film jest słaby (patrz "Anioły i demony"), jemu nie można niczego zarzucić. Poza tym oczywiście bardzo miło się na niego patrzy ;] Najlepsza rola? U mnie tak samo- Renton w fantastycznym "Trainspotting".
ZabójczyZabójca
Jack Sparrow

Post autor: ZabójczyZabójca » 2012-04-19, 10:57

Oprócz Sheana Conery'ego najbardziej znamy Szkot w kinie. Talent aktorski podziwiam i rzeczywiście nawet w nie najlepszych filmach jest wart uwagi.
ODPOWIEDZ