Usterki

Wszystko, co dotyczy spraw związanych z Forum Filmowo.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Usterki

Postautor: Dusqmad » 2007-09-23, 16:27

x e [Sro 14:30] Azgaroth: Miałem ponad 300 postów, a teraz widzę 287. WTF?!
x e [Sro 15:34] Dusqmad: pojęcia nie mam...
x e [Sro 16:30] Rubenos: Ekhm..cos niezle sie schrzanilo...
x e [Sro 17:34] Dusqmad: To niech każdy tu wpisze ile postów wcięło, będzie można jakoś nazwać problem.
x e [Sro 18:04] ble: a... hm... trzeba? Bo przecież za chwilę i tak to odrobimy.... ;)
x e [Sro 18:38] Dusqmad: Za ch... Chiny nie wiem co z tym zrobić. Może jak rzetelnie przedstawię problem na forum Przemo ktoś pomoże w jego rozwiązaniu. Dlatego proszę, by pisać ilość utraconych postów w SB.
x e [Sro 18:38] Dusqmad: Bosty tak naprawdę są w bazie - nawalają tylko liczniki, nawet główny
x e [Sro 19:52] Aletheia: U mnie licznik chyba w porządku, za to coś nie gra z wyszukiwarką. Zniknęło pole słów kluczowych, zostało tylko pole autora.
x e [Sro 19:56] MGaździcki: A mnie jest wszystko jedno ile mam postów-tylko teraz mi Dusq nie kasuj ;)
x e [Czw 6:30] Rubenos: A u mnie jest -60 :P
x e [Czw 16:21] Dusqmad: Mam nadzieję, że uda się to rozwiązać. Mogło być gorzej, gdyby posty zniknęły zarówno teoretycznie jak i praktycznue :P
x e [Czw 16:21] Dusqmad: Aletheia: wyszukiwarkę usunąłem. Została dodana nowa umożliwiająca przeszukiwanie forum przez google. Patrz poniżej SB
x e [Czw 21:18] Aletheia: Znikaniem praktycznym nawet nie strasz... Wyszukiwarka już nie wróci? Szkoda, to może zniechęcać nowych użytkowników. A przegooglać forum można było i wcześniej, jedną komendą.
x e [Pią 10:03] MGaździcki: A ja mam pytanie: gdzie teamt "Co ciekawego w TV?"?
x e [Pią 16:15] Dusqmad: MG: zniknął. Aletheia: wyszukiwarki na pewno nie będzie do maja, musiałem ją wyłączyć by nie przekroczyć limitu bazy danych.
x e [Wczoraj 14:23] ble: Ej, Dusq, ale takie 'reklamy' jakie prezentuje dawid001 chyba sa zabronione... nie?
x e [Dzisiaj 10:15] Dusqmad: Prawdopodobnie problem z obcięciem licznika postów spowodowany jest tylko zniknięciem tematu "Co ciekawego w TV?"
x e [Dzisiaj 10:33] Dusqmad: Wątpię, czy będzie się dało coś z tym zrobić...

Wiem już jak przywrócić temat 'Co ciekawego w TV', niestety ostatnie posty w tym temacie będą pochodziły z początku września.

Prawdopodobnie zanik tego tematu jest przyczyną zmniejszenia się waszych liczników.

Jeśli zauważycie, że jeszcze brakuje jakiegoś tematu proszę go tu zgłosić.

Forum powinno po upływie ponad tygodnia wrócić do poprzedniego stanu.

[ Dodano: 2007-09-23, 17:39 ]
Dużo postów pojawiło się we wrześniu w temacie telewizyjnym? Na ile szacujecie ich liczbę?
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Re: Usterki

Postautor: Dusqmad » 2007-10-06, 14:27

Najwcześniej przywrócę zagubione posty pod koniec miesiąca - teraz jeszcze nie do końca wiem jak to zrobić... Wiem w każdym razie, że jest taka opcja i jeśli ja nie podołam temu zadaniu to opłacę kogoś, by temat został przywrócony. Proszę się więc nie martwić i nie zrażać do uczestniczenia w życiu forum. Każdej stronie internetiwej zdarzy się jakaś usterka... Swoją drogą bardzo możliwe, że sam usunąłem te posty walcząc z piractwem na forum, mógł z rozpędu pójść cały temat (jeśli to w nim były linki). :oops:
Awatar użytkownika
Aletheia
Tyler Durden

Postautor: Aletheia » 2007-11-18, 15:38

Dusqmad, pewnie odkrywam Ci Amerykę, ale znasz ten portal? Może tu coś pomogą na kłopoty techniczne forum?
http://www.algorytmy.pl/
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Postautor: Dusqmad » 2007-11-18, 18:28

Otrzymałem pomoc na forum phpBB by Przemo. Dzięki niej stworzyłem odpowiednie zapytania, ale po ich wykonaniu wyskakuje error. I tu już pomocy nie ma. Spróbuję jeszcze popytać. Mógłbym znaleźć jakiegoś speca, który przywróci te tematy, ale roboty z zapytaniami jest tyle, że nikt przy zdrowych zmysłach nie podejmie się jej za drobne banknoty ;)

Wróć do „forum.Filmowo.net”