Czego oczekujecie w sezonie 6 ?

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków szóstego sezonu.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Czego oczekujecie w sezonie 6 ?

Post autor: Matthew » 2010-01-09, 19:11

Czego oczekujecie w sezonie 6 ? Można pisać normalne wypowiedzi lub pojedyncze sprawy od myślników :)
Moje oczekiwania:

- Bena jak obija 'ryj' Jackowi,
- szczęśliwego zakończenia w formie śmierci Jacka i Kate :D,
- wyjaśnienia zagadek typu: starożytna cywilizacja, Czarna Perła, posąg, Czarny Dym, motyw czarnego i białego, Adam i Ewa itp.
- miło spędzonego czasu oglądając każdy odcinek i dzieląc się emocjami i uczuciami tutaj na forum

Na razie starczy, zapraszam do odpowiadania :)
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: Czego oczekujecie w sezonie 6 ?

Post autor: weird0ther » 2010-01-10, 00:03

Świetny temat :)

Oczekuję spełnienia się pierwszego myślnika, który napisał Matthew

Przede wszystkim chcę takiego zakończenia, aby nie można było go w żaden sposób opisać i wyrazić na forum, ani okiełznać w swoich umyśle ... Nie chodzi mi o takie "zatkanie", jakie nastąpiło pod koniec 5 sezonu, oczekuję czegoś więcej - sensu, czegoś, czego nigdy byśmy się niespodziewani, czego nie wyczytaliśmy w żadnej dotychczasowej teorii (nawet na DarkUFO), przedstawienia widowni odmiennego zapatrywania. Jeśli ma być śmierć, a będzie ich sporo, to taka, która wywołuje sprzeczne emocje, jak płacz i śmiech, rozpacz i zadowolenie ... Nie mogę też zbyt wiele napisać, bo spoilery ... Uważam jednak , że po tych wszystkich sezonach, którymi odwalili kawał dobrej roboty, nie są to oczekiwania, które mogły by ich przerosnąć.
marcinek6000
Tyler Durden

Re: Czego oczekujecie w sezonie 6 ?

Post autor: marcinek6000 » 2010-01-10, 09:59

Ja bym po prostu chciał, żeby odcinki i tłumaczenia wychodziły wtedy kiedy mają wyjść bez opóźnień. Żeby w odcinkach nie było denerwujących mnie sytuacji, np. Jack ginie (jupi) i zmartwychwstaje ( :( ). Chciałbym, żeby przynajmniej jedna z osób zginęła w bardzo głupi śmieszny sposób, (np tak jak Artz) [Śmierć Hugo z przejedzenia(taki przykład tylko)]. No i jednak chciałbym, żeby rozwiązali wszystkie niejasności, zagadki, w ostateczności zostawili to tak, żebyśmy się tego domyślili.
ODPOWIEDZ