6x00 Lost: Final Chapter

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków szóstego sezonu.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

6x00 Lost: Final Chapter

Postautor: Matthew » 2010-02-02, 13:38

Tytuł odcinka: Lost: Final Chapter
Numer odcinka: 00
Regulamin:

Jest to temat stworzony wyłącznie do dyskusji o odcinku 6x00, wszelkie pytania o download, napisy będą karane ostrzeżeniem. Nie próbujemy streszczać odcinka, lecz podzielić się przeżyciami/uczuciami co do niego. Nie kłócimy się, nie używamy wulgaryzmów, staramy docenić zdanie innych.

Zapraszam do dyskusji !

Pomyślałem, może ktoś będzie się chciał podzielić swoimi doznaniami tego odcinka.

Kod: Zaznacz cały

30-minutowy odcinek specjalny zatytułowany "The Begining of the End". Oprócz streszczenia poprzednich epizodów zawiera on między innymi wywiady z aktorami i producentami, a także komentarze twórców.
Ostatnio zmieniony 2010-07-11, 11:03 przez Matthew, łącznie zmieniany 2 razy.
ManOnFire
Jack Sparrow

takie 'o'...

Postautor: ManOnFire » 2010-02-03, 05:24

Przyznam sie bez bicia ze nie ogladalem calego Final Chapter.
Lecialo o 8 na ABC przed premiera LOSTow o 9, a jeszcze kolacja byla do zjedzenia miedzy innymi, takze widzialem pierwsze pol filmu moze i fragmenty.
Z tego co widzialem to sa ta powycinane sceny z calego serialu dotyczasowego i poukladane tak zeby tworzyc jasna (w miare mozliwosci ;)) historie ktora objasnia narrator.
Zaczyna od kazdego z glownych bohaterow, by stopniowo przez kilka z problemow poruszanych i wazniejszych w historii prowadzic nas przez cala historie z grubsza.

Trzeba?
- niekoniecznie... ;)
Morgoth
Nosferatu

Re: 6x00 Lost: Final Chapter

Postautor: Morgoth » 2010-02-03, 05:40

Dla mnie niesamowitym jest to, że oni potrafią z tych pięciu sezonów powycinać te "najważniejsze sceny" i zrobić z tego całość na 42 minuty... tutaj tyle się dzieje, a im mimo wszystko udaje się tak dobrać sceny, żeby człowiek, który miałby LOST nie oglądać od kilku lat, wszystko sobie przypomniał... Ale wydaje mi się że autorzy dyskretnie zwracali naszą uwagę na kilka scen, które być może mają być kluczowe dla szóstej serii. Szczególnie moją uwagę przykuła scena, gdy niosą tą prowizoryczną trumnę przez dżunglę:
Frank: Co jest w tym pudle?
Koleś Ilany: Musimy to komuś pokazać"
- Po co?
- Żeby wiedzieli z czym mają do czynienia

Taka spokojna scena, a może być treściwa, bardziej niż nam się wydaje ;)
ManOnFire
Jack Sparrow

Postautor: ManOnFire » 2010-02-03, 13:21

Scena o ktorej mowisz Morgoth owszem intrygujaca, ale to dlatego, ze wciaz nie wiemy kim sa Ci ludzie z 316 i skad wiedza tyle o wyspie ;) A co do pokazania trumny komus to mysle ze chodzilo o pokazanie Richardowi zeby uwierzyl ze to nie Locke tam.. ALBO! zaniosa ja jakos do Swiatyni, zeby ich ostrzec przed "Czarnym"...
jolarutowiczx
Forrest Gump

Postautor: jolarutowiczx » 2010-02-04, 18:01

Spoiler !

Kurde...Ten żyjący Locke to jest ten gość co nie lubi Jakoba.Niesamowite.Podobał mi się ten specjalny odcinek

/Nie spoilerujemy ! ~Matthew

a co to ten spoiler?przeciez ja nie mam auta?

/To są informacje podlatujące po LA X a spoiler to coś czego niektórzy nie chcą czytać, więc mogą sobie popsuć zabawę oglądania... do góry napisałem spoiler i zmniejszyłem text aby była taka informacja, nie obrażaj się :D ~Matt
Ostatnio zmieniony 2010-02-04, 19:10 przez jolarutowiczx, łącznie zmieniany 3 razy.
Sparrow
Vincent Vega

Postautor: Sparrow » 2010-02-04, 18:30

Bardzo dobrze że zrobili taki odcinek, bo jest idealnym przypomnieniem i podsumowaniem wcześniejszych wydarzeń.

A co do Richarda to dziwne że nie zorientował się że z Lockiem jest coś nie tak skoro sam mu powiedział przed opuszczeniem wyspy że musi umrzeć...niby wiedział więcej a teraz wychodzi że nic nie wie?
baranina
Vincent Vega

Postautor: baranina » 2011-09-28, 17:42

Lock i niby Lock. to było coś. Jedna z mroczniejszych tajemnic całego sezonu :)

Wróć do „Sezon VI”