Co to za film?

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
broszek
Forrest Gump

Re: Co to za film?

Postautor: broszek » 2013-08-19, 04:11

Witam. Poszukuje filmu który oglądałem z 8-10 lat temu na TV4 dodam jeszcze, że film leciał po północy może przed ale skończył się grubo po północy, dokładnie nie pamiętam ile trwał ale dość długo jak na przeciętny film... ponad dwie godziny (tak mi się zdaje). Film ten był na pewno filmem pochodzenia azjatyckiego, coś w rodzaju baśni czy czegoś, ogółem fantasy bo było tam dużo elementów z lataniem, wysokimi skokami, demonów itp. coś w stylu Bai She Chuan Shuo
http://www.filmweb.pl/film/Bai+She+Chua ... 011-620116 było tam też sporo elementów sztuk walki.

Z fabuły jedyne co pamiętam to takie fragmenty jak np. główny bohater (chyba) wpadł, został wrzucony, sam wszedł ? do takiej głębokiej dziury i walczył tam z jakimś demonem? który był taką jakby kameną kulą która latała ze ściany do ściany tego dołu aby strącić owego bohatera... coś w tym stylu.
Kolejny zapamiętany fragment to jak ów bohater spotkał jakiegoś dziadka który chyba wypędzał demony i uczył się od niego czy coś... i ten dziadzio ostrzegał tego bohatera aby nie zbliżał się do takiego domu w lesie bo zaległy się tam demony lecz on nie posłuchał i tam poszedł a te demony to były kobiety (coś w stylu gejszy) i one go omamiły i chciały chyba z niego krew wybić czy coś w tym stylu ale ten dziadzio mu pomógł i w zamian schwytały tego dziadzia, a bohater uciekł, później jak już się ogarnął to wrócił po dziadzia tyle że spotkał go wiszącego do góry nogami na drzewie albo był w drzewie tego nie pamiętam dokładnie :P i tu był taki smieszny motyw który najbardziej wrył mi się w pamięć bo ten dziadek na/przy tym drzewie miał zakryte oczy własnymi uszami, a dokładniej ich dolną częścią (tzw. płatkiem małżowiny usznej) tak naciągnięte aż na same oczy :D

I jeszcze była tam chyba motyw z tym, że ten bohater zakochał się w jednym z tych demonów z tego domku w lesie ale tego nie jestem pewien.

Z góry dziękuje i proszę o pomoc.
Pozdrawiam
flu
Forrest Gump

Postautor: flu » 2013-09-25, 15:59

Poszukuję tytułu filmu o mniej więcej takiej treści:)

Mężczyna, gdzieś tak w średnim wieku, postanawia studiować medycynę. Mimo że nie jest lubiany przez wykładowców zawsze najlepiej zdaje testy, angażuje się w różne działalnosći. Przypomina mi sie taka scena jak mu kazali przygotować uniwersytet na konferencje ginekologiczną.. więc on wybudował dwie ogrnomne nogi ustawione jak na fotelu ginekologicznym:) Po studiach założył z ukochaną lecznice dla ubogich, przez któych potem zostaje zabita ta dziewczyna.. Koniec filmu kojarzy mi się z motylem, nie pamiętam dlaczego..
henrysia98
Forrest Gump

Postautor: henrysia98 » 2013-09-25, 17:03

Witam, poszukuję filmu, który opowiada o perypetiach miłosnych dwwóch kobiet: matki i córki. Matka wyjeżdża z jakimś facetem w góry, a córka z pewnym chłopakiem nad morze na kurs pływania na desce. Dalej filmu nie oglądałam ale dodam że na początku chłopak z którym jedzie ona nad morze robi striptiz przy basenie. Wie ktoś co to za film? Proszę o pomoc! :-)
adamsuchy
Forrest Gump

Mega życiowy film poszukiwany :)

Postautor: adamsuchy » 2013-09-29, 14:08

Oglądałem z 10 lat temu...Jakaś mała mieścina, burmistrz zrobił nieślubne dziecko biednaczce czy sprzątacze. Bardzo nie chciał benkarta, dał chyba nawet kase aby usunąć. Chlopak sie urodził i od samych urodzin chciał go zgnoić żeby nikt się nie dowiedział (reputacja). robił wszystko aby wywaliali go z pracy ( a miał) wpływy, wszystko to tylko jeszcze bardziej umacniało niechcianego syna. Na końcu syn miał już tak silną psychikę, iż zaimponowało to nawet jego ojcu. W końcu. nie pamietam jak się skończyło. Ktoś kojarzy? klimat śrdniowieczny, może troce pożniej. będe widzieczny :)
guciaaa
Forrest Gump

Postautor: guciaaa » 2013-10-11, 20:56

witam, mam ogromną prośbę ! szukam typowo amerykańskiego filmu, w którym pokazana była historia matki i syna, matka wypominała synowi, że przez niego nie mogła spełnić swoich marzeń, żałowała że zaszła w ciążę w liceum, syn natomiast wypominał matce, że nie opiekowała się nim i była złą matką. Cała akcja fi,lmu dzieje się w samochodzie, w którym jedzie syn z matką, pokazywane są sceny z ich historią, oboje jadą na spotkanie z ojcem chłopaka, który ich zostawił, jak był mały. Film kończy się sceną, w której matka, zostawiona przez syna na środku pustkowia przez przypadek spotyka swojego ojca, z którym nie rozmawiała latami. Ojciec zabiera ją do swojego auta, oboje nic nie mówią, a on nagle zaczyna .śpiewać piosenkę, którą oboje śpiewali jak była mała. Końcowa scena ukazuje samochód w którym jadą. Jeszcze pamiętam, że matka i ojciec tego dzieciaka byli ćpunami, a mały poskarżył się dziadkowi policjantowi, że rodzicie uprawiają nielegalnie marihuanę w kuchni :) Błagam o nazwę tego filmu ! Film bodajże rozgrywał się w klimacie lat 70-tych, 80-tych

[ Dodano: 2013-10-15, 16:57 ]
szukam typowo amerykańskiego filmu, w którym pokazana
była historia matki i syna, matka wypominała synowi, że przez niego nie mogła spełnić
swoich marzeń, żałowała że zaszła w ciążę w liceum, syn natomiast wypominał matce, że
nie opiekowała się nim i była złą matką. Cała akcja fi,lmu dzieje się w samochodzie, w
którym jedzie syn z matką, pokazywane są sceny z ich historią, oboje jadą na spotkanie z
ojcem chłopaka, który ich zostawił, jak był mały. Film kończy się sceną, w której matka,
zostawiona przez syna na środku pustkowia przez przypadek spotyka swojego ojca, z którym
nie rozmawiała latami. Ojciec zabiera ją do swojego auta, oboje nic nie mówią, a on nagle
zaczyna .śpiewać piosenkę, którą oboje śpiewali jak była mała. Końcowa scena ukazuje
samochód w którym jadą. Jeszcze pamiętam, że matka i ojciec tego dzieciaka byli ćpunami,
a mały poskarżył się dziadkowi policjantowi, że rodzicie uprawiają nielegalnie marihuanę w
kuchni :) Błagam o nazwę tego filmu !
Awatar użytkownika
Krasnal Adamu
Jack Sparrow

Głuchoniemy chłopiec chce być raperem

Postautor: Krasnal Adamu » 2013-10-31, 14:10

artickman pisze:Witam. Od dłuższego czasu próbuję sobie przypomnieć tytuł filmu widzianego w telewizji parę lat temu. Akcja rozgrywała się w którymś z amerykańskich miast podzielonych na dystrykt dla białych i dla czarnych. W owym obszarze czarnych była jedna pizzeria prowadzona przez białego (przewijał się wątek czarnych którym nie podobało się udekorowanie restauracji - były tam tylko zdjęcia białych) W zaawansowanym etapie filmu zaczęła się mała rewolucja, owa pizzeria została doszczętnie zniszczona, o ile się nie mylę, ktoś zginał w trakcie.
Jeśli ktokolwiek kojarzy, byłbym wdzięczny za wskazówkę.
"Do the Right Thing" Spike'a Lee.

6h057 pisze:witam
kiedyś bardzo dawno oglądałem film o podróżach w czasie, jakieś dwa łepki były takie oszołmy:) jakaś taka chyba komedia, wydaje mi się że ta firma ma logo z tego filmu, ten film chyba był niemiecki
http://www.podlogi-swiata.pl/public/assets/RuckZuck.jpg
ale nigdzie nie moge znaleźc jakiejkolwiek wzmianki o takim filmie, kojarzy ktoś?
Pozdrawiam
Wydaje mi się, że to może być któraś część przygód Billa i Teda, z młodym Keanu Reevesem w roli Teda. Były dwie.

sylwia61 pisze:Od kilku lat szukam filmu, który ogladałam bodajże około roku 92, czy 93. A pamietam tylko, facetów ubranych na czarno jak szli szpitalnym korytarzem i nikt ich nie widział. Oni (nie pamietam dokładnie), ale chyba przykładali rękę do czoła umierajacego i chyba coś z niego wysysali ale nic wiecej nie pamiętam, i nie wiem czy to byli jacyś aniołowie czy co. Pamietam tylko że bardzo mi siępodobał i oglądałam go jeszcze na video marki emmerson.Może ktoś pamieta tytuł?
Nie pamiętam dokładnie, ale przypomina mi to "Miasto aniołów" z Nicolasem Cage'em, ale rok się nie zgadza. Może pierwowzór - "Niebo nad Berlinem" (ale strzelam, bo nie oglądałem).

flu pisze:Poszukuję tytułu filmu o mniej więcej takiej treści:)

Mężczyna, gdzieś tak w średnim wieku, postanawia studiować medycynę. Mimo że nie jest lubiany przez wykładowców zawsze najlepiej zdaje testy, angażuje się w różne działalnosći. Przypomina mi sie taka scena jak mu kazali przygotować uniwersytet na konferencje ginekologiczną.. więc on wybudował dwie ogrnomne nogi ustawione jak na fotelu ginekologicznym:) Po studiach założył z ukochaną lecznice dla ubogich, przez któych potem zostaje zabita ta dziewczyna.. Koniec filmu kojarzy mi się z motylem, nie pamiętam dlaczego..
"Patch Adams" z Robinem Williamsem w roli tytułowej.

A ja szukam tytułu następującego filmu.

Dramat/obyczajowy, jakby kino niezależne.
Czarno-biały.
Chyba ok. 2003 r., może lata 90.
Chyba brytyjski.
Typowe brytyjskie miasteczko lub przedmieście, raczej brudne i zaniedbane, zamieszkałe przez niezamożnych (klimaty "Brassed Off", Kena Loacha itp.).
Główny bohater jest głuchoniemym nastolatkiem z robotniczej rodziny, który chce zostać raperem. Ma chyba problemy z rówieśnikami, z rodzicami może też.
Była tam co najmniej jedna taka scena, że stoi w domu przed lustrem i rapuje na migi.
Wydaje mi się, że "Krew z nosa" Matwiejczyka była na tym wzorowana.
demo1988
Forrest Gump

Postautor: demo1988 » 2013-11-03, 22:54

Witam.

Szukam filmu, który kiedyś oglądałem w TV, ale nie pamiętam tytułu ani trochę...
To było kilka lat temu, więc za dużo tez nie pamiętam. Wiem tylko, że był naprawdę fascynujący.

Facet zdradzał żonę, ona chciała jemu to chyba udowodnić. Zrobiła taki podstęp, że umówiła się z jakimś facetem, że została porwana. Dziecko potem "niby" też porwał ten koleś, a na koncu filmu okazało się, że dziecko było całe i zdrowe w domu... Mam nadzieję, że komuś się skojarzy. Więcej nie potrafię o tym filmie napisać. :(

Pamiętam, że była chwilka akcji na zegarze BIG BEN w londynie...
Widz przez cały film myślał, że to prawdziwe porwanie. Dopiero na końcu wszystko wyszło...

Pozdrawiam.
mazur8
Forrest Gump

Postautor: mazur8 » 2013-11-11, 23:44

Oglądałem kiedyś film, nie pamiętam czy to w kinie czy w TV, pamiętam tylko tyle że był on o małej baterii, która była tak mocna że mogła zasilić swoją mocą miasto. Wynalazł ją młody człowiek który został porwany własnie przez gości którym zależało by taką baterii mieć, a tylko on umiał taką stworzyć. Z tego co pamiętam, swoje obliczenia jak stworzyć jaką baterie zapisywał w swoim pokoju na białej ścianie, cała ściana była popisana. Został on porwany, i jest agent który musi go najpierw ochraniać później uwolnić. Ten naukowiec zostaje porwany, i na końcu kiedy jest wymiana, mafia oddaje naukowca w zamian za baterie, no i kiedy oni odlatują helikopterem, po chwili bateria eksploduje niszcząc cały helikopter (ta scena odbywała się na pomoście).

Tyle pamiętam.
Pawian
Forrest Gump

Postautor: Pawian » 2013-12-10, 20:03

Film ten mi się śnił i nie wiem czy taki naprawdę istnieje ;p. Horrory juz grubo ponad 13 lat oglądam, nic mnie juz nie zaskoczy więc to że moja świadomość jakoś to wygenerowała.
OD RAZU ZAZNACZAM ŻE NIE BYŁ TO FILM "1408" (ten głośny film z tym facetem co do nawiedzonego pokoju w hotelu wszedł).

Mężczyzna (już nieco starszy), jest chyba opętany, nawiedzony przez złe moce. Wziął on do ręki Biblię (bodajże od biskupa/księdza katolickiego). Siedział przy stole i przewracał bardzo szybko strony......lecz tu pustka ;p
Wiem, że takie motywy nie w 1 dobrym filmie wystąpiły ale przede wszystkim, to tuż przed otworzeniem tej Biblii, widzimy jakiegoś faceta....ubranego jak biskup albo coś takiego. A facet mega szybko strony przerwaca ;p. Kto kojarzy?
sQlitynka
Forrest Gump

Postautor: sQlitynka » 2013-12-16, 01:19

Poszukuję film stary.
Młody murzyn znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze w zaułku między budynkami, gdzie 2 kolesi handlowało (wymieniało się) prochami. Nadjechała policja, zgarnęła wszystkich wraz z głównym bohaterem. Jest proces, nasz bohater dostaje wyrok za narkotyki, i ma do wyboru 3 lata wiezienia lub 120 (240) dni w zakładzie o zaostrzonym rygorze. Wybiera to drugie. Po przybyciu do obozu okazuje się, że jest on daleko od jakiegokolwiek miasta i nie ma ogrodzeń. Pierwszego dnia pobytu tam dochodzi do bójki (między gangami) i za karę nasz bohater w raz z kolesiem którym się pobił noszą białą wielką belkę przez ileś tam dni. Pamiętam, że film się kończy jak murzyn odsiaduje swoje, wychodzi, przez jakiś czas ma obrożę na kostce. Poszukuje pracy, ale ma z tym problem bo siedział. Pisze książę i pomaga znaleźć pracę młodym ludziom po więzieniu. Większość bohaterów to murzyni.
Pomóżcie ten film mnie męczy dobre parę miesięcy.
Dziękuję
manjak
Forrest Gump

Postautor: manjak » 2013-12-21, 04:23

Witam. Mam prośbę o pomoc w przypomnieniu tytułu filmu. Nie był on raczej głośną produkcją, ale fabuła była dość ciekawa:
Film zaczął się chyba od sceny, gdzie zapłakana kobieta jechała samochodem i nie zauważyła samochodu, który się zatrzymał. Byli w nim mąż z żoną - rozbiła się na ich oczach. Kiedy facio pobiegł jej pomóc, zauważył, że ranna jest bardzo atrakcyjna. Z tego też powodu pokusiło go, żeby udać się później do szpitala, do którego trafiła. Okazało się, że jest w śpiączce. Zastała go przy niej rodzina i uznali, że to pewnie jej facet/narzeczony, którego poznała podczas pobytu gdzieś za granicą. Gościu zbytnio nie protestował i sytuacja zaczęła się robić coraz bardziej chora (z tego, co pamiętam, chyba nawet ją w tej śpiączce zgwałcił). Kiedy biedaczka się w końcu ocknęła, okazało się, że nic nie pamięta, więc jej też zaczął wkręcać, że jest jej narzeczonym. Później pojawił się ten prawdziwy narzeczony (jak się okazało - też jakiś psychol) i atmosfera się zrobiła gęsta... Zakończenia nie pamiętam.
Będę wdzięczny za pomoc, bo wujaszek Google nic mi nie pomaga.
Awatar użytkownika
Krasnal Adamu
Jack Sparrow

Postautor: Krasnal Adamu » 2013-12-26, 02:04

mazur8 pisze:Oglądałem kiedyś film, nie pamiętam czy to w kinie czy w TV, pamiętam tylko tyle że był on o małej baterii, która była tak mocna że mogła zasilić swoją mocą miasto. Wynalazł ją młody człowiek który został porwany własnie przez gości którym zależało by taką baterii mieć, a tylko on umiał taką stworzyć. Z tego co pamiętam, swoje obliczenia jak stworzyć jaką baterie zapisywał w swoim pokoju na białej ścianie, cała ściana była popisana. Został on porwany, i jest agent który musi go najpierw ochraniać później uwolnić. Ten naukowiec zostaje porwany, i na końcu kiedy jest wymiana, mafia oddaje naukowca w zamian za baterie, no i kiedy oni odlatują helikopterem, po chwili bateria eksploduje niszcząc cały helikopter (ta scena odbywała się na pomoście).
"Knight and Day" ("Wybuchowa para") z Tomem Cruise'em i Cameron Diaz.
perturbator
Forrest Gump

Postautor: perturbator » 2014-01-05, 13:46

Witam forumowiczów, poszukuję dwóch filmów.

pierwszy film:
Prawdopodobna premiera pomiędzy 2000-2012 (ale mogę sie mylić)
gatunek: Dramat o strukturze jak 21 gramów, miasto gniewu, powder blue(błękitny deszcz)
niestety nie pamiętam nikogo z obsady.
film opowiadał o około 50 letnim kolesiu który miał kryzys wieku średniego i o ile pamiętam rozwodził się/miał problemy
małżeńskie,
Pojawia się tam również postać szczupłego mężczyzny w okularach (najbardziej podobny aktor to William H Macy w filmie magnolia ) który pracował jako sprzątacz w tym samym miejscu
co wspominany wcześniej mężczyzna.Sprzątacz ów był bardzo małomówny po powrocie do mieszkania zawsze starannie ścielił łóżko
i słuchał nagrań z autohipnozą, utkwiła mi w pamięci scena w której był rozkojarzony kłótnią kobiety za ścianą, którą prawdopodobnie bił mąż
wkurzony koleś poszedł do mieszkania obok z nożem i zabił oprawce, scena ta była niejednoznaczna, nie było wiadomo czy to wydarzyło się na prawdę czy było to wyimaginowane poprzez działanie wspominanej autohipnozy.Bohaterowie mijali się w pracy lecz zupełnie nie znali, był to film a'la hyperlink (http://en.wikipedia.org/wiki/Hyperlink_cinema) lecz sprawdziłem wszystkie z wikipedii i nie ma go tam. to tyle nie pamiętam więcej szczegółów, ehh ;/ jeśli sobie coś przypomnę będę uzupełniał.

drugi film:
to już absolutna masakra ale może komuś się uda odgadnąć o co mi chodzi
film na pewno młodszy niż 2005 bo gdzieś wtedy oglądałem go w telewizji publicznej.
gatunek bardzo ciężko określić ale na pewno lekki dramat, religijny, apokaliptyczny.
najbardziej zapamiętałem charakterystyczny koniec tego filmu przy którym wybuchła bomba atomowa
i było słychać jakąś spokojną muzykę a bohaterowie tańcząc zaczęli się rozpadać na malutkie kawałeczki w zwolnionym tempie.
Kolejnym obrazem który często się tam pojawiał była charakterystyczna kaplica która u samego sklepienia miała otwór przez którą wdzierały się promienie słoneczne do wewnątrz.
całkiem możliwe że to autentyczne miejsce religijne dla islamu albo judaizmu ale niestety nie znam się na tym, próbuję to opisać jak najlepiej potrafię :).
Całkiem możliwe że był to film o naukowcu/fizyku ale nie jestem pewny na 100% :/
Pamiętam również z tego filmu scenę w której kłócił się ze swoją żoną o to że nie sprząta na co żona odpowiedziała że dba o czystość ale on wymaga aby wszystko było sterylne.
kazik123
Forrest Gump

Postautor: kazik123 » 2014-01-06, 00:12

Witam,
Mam problem szukam tytułu filmu, znam fabułę więc opisze:
Podczas wyścigu samochodowego, przy którym mieli na końcu przed przepaścią wyskoczyć, kto później ten lepszy, jednemu się nie otworzyły drzwi i wpadł w przepaść, zginął. Powrócił jako duch po jakimś czasie, spotykając swojego syna( o którym nie wiedział) uczył go życia, i dziewczynę z przeszłości.
Awatar użytkownika
Krasnal Adamu
Jack Sparrow

Postautor: Krasnal Adamu » 2014-01-06, 10:33

perturbator pisze:drugi film:
to już absolutna masakra ale może komuś się uda odgadnąć o co mi chodzi
film na pewno młodszy niż 2005 bo gdzieś wtedy oglądałem go w telewizji publicznej.
gatunek bardzo ciężko określić ale na pewno lekki dramat, religijny, apokaliptyczny.
najbardziej zapamiętałem charakterystyczny koniec tego filmu przy którym wybuchła bomba atomowa
i było słychać jakąś spokojną muzykę a bohaterowie tańcząc zaczęli się rozpadać na malutkie kawałeczki w zwolnionym tempie.
Kolejnym obrazem który często się tam pojawiał była charakterystyczna kaplica która u samego sklepienia miała otwór przez którą wdzierały się promienie słoneczne do wewnątrz.
całkiem możliwe że to autentyczne miejsce religijne dla islamu albo judaizmu ale niestety nie znam się na tym, próbuję to opisać jak najlepiej potrafię :).
Całkiem możliwe że był to film o naukowcu/fizyku ale nie jestem pewny na 100% :/
Pamiętam również z tego filmu scenę w której kłócił się ze swoją żoną o to że nie sprząta na co żona odpowiedziała że dba o czystość ale on wymaga aby wszystko było sterylne.
Przypomina "Melancholię" Von Triera.

kazik123 pisze:Witam,
Mam problem szukam tytułu filmu, znam fabułę więc opisze:
Podczas wyścigu samochodowego, przy którym mieli na końcu przed przepaścią wyskoczyć, kto później ten lepszy, jednemu się nie otworzyły drzwi i wpadł w przepaść, zginął. Powrócił jako duch po jakimś czasie, spotykając swojego syna( o którym nie wiedział) uczył go życia, i dziewczynę z przeszłości.
Tytułu nie znam, ale brzmi znajomo, chyba kiedyś widziałem. Jakby z przełomu lat 80. i 90., młodzi aktorzy. W wyścigu sygnał do startu dawała dziewczyna, w której kochał się ten, który zginął.
kazik123
Forrest Gump

Postautor: kazik123 » 2014-01-06, 11:14

Dokładnie to ten film, tylko potrzebny tytuł jeśli ktoś zna :)
szeldon
Forrest Gump

Postautor: szeldon » 2014-01-16, 21:18

Witam !!!
staram sie znalesc tytul filmu :)

jest to dosc stary film nie wiem nawet z ktorego roku, powiem co pamietam

akcja dzieje sie w jakies niezbyt odleglej przyszlosci jakies wojskowe eksperymenty nad cyborgami, udaje im sie stworzyc prototym ale on ucieka i wymyka sie z pod kontroli. wojsko wysyla oddzial by schwytac tego co uciekl, oddzial sklada sie z ludzi i cyborgow ale oni nie wieedza o tym w trakcie filmy jak umieraja to sie dowiaduja ze pracowali z cyborgami. akcja dzieje sie na jakies pustyni w okolicach niewielkiego miasteczka. mieli oni takie ogromne bronie co mialy pare luf i trzymali je w obu rekach cos na ksztalt miniguna le duzo wieksze i jedn spora lufa :D na koniec oczywiscie niszcza cyborga i z calego oddzialu przezywa 2 ludzi i ze to wlasnie jedyni ludzie w tym skladzie sie zakochuja itd etc nie wnikam w temat dalej :D

film stary bo pamietam ze efekty FX slabe byly :P ale jakos siedzi mi w pamieci ten film ale nie moge przypomniec sobie tytulu

bede wdzieczny za pomoc :)
sQlitynka
Forrest Gump

Postautor: sQlitynka » 2014-01-25, 22:10

demo1988 pisze:Witam.

Szukam filmu, który kiedyś oglądałem w TV, ale nie pamiętam tytułu ani trochę...
To było kilka lat temu, więc za dużo tez nie pamiętam. Wiem tylko, że był naprawdę fascynujący.

Facet zdradzał żonę, ona chciała jemu to chyba udowodnić. Zrobiła taki podstęp, że umówiła się z jakimś facetem, że została porwana. Dziecko potem "niby" też porwał ten koleś, a na koncu filmu okazało się, że dziecko było całe i zdrowe w domu... Mam nadzieję, że komuś się skojarzy. Więcej nie potrafię o tym filmie napisać. :(

Pamiętam, że była chwilka akcji na zegarze BIG BEN w londynie...
Widz przez cały film myślał, że to prawdziwe porwanie. Dopiero na końcu wszystko wyszło...

Pozdrawiam.

Co do porwania, to mi się to trochę kojarzy z "Człowiek w ogniu". Tam było porwanie ;)
malgorzata83
Forrest Gump

to nie był film porno :)

Postautor: malgorzata83 » 2014-01-26, 01:14

Nie mogę odnaleźć filmu który lata temu leciał w tv.
Pamiętam tylko scenę jak jakiś facet (kojarzy mi się z Hopkinsem) opiera o biurko i gwałci butelką kobietę (żonę?) ,wlewa w nią zawartość butelki, która stała na biurku. Akcja dzieje się chyba w stanach, facet jest bogatym farmerem(?) jakimś bogatym właścicielem ziemskim.
Film taki trochę kostiumowy, może trochę western.
Będę wdzięczna za podpowiedzi :)
golec70
Forrest Gump

Postautor: golec70 » 2014-01-27, 12:36

Witam z filmu kturego szukam pamiętam tylko jedną scenę w której chłopak leży w łóżku z opiekunką i pyta się jej na ucho czy może dotknąć ją między nogami, ona się zgadza, ale gdy jej podniecenie rośnie prosi go by przestał on pyta sie czy to boli, ona mówi że nie więc on kontynuuje.
Film byłchyba Wloski lub Hiszpański oglądałem go dawno temu chyba w latach 90-tych
towerfox
Forrest Gump

Postautor: towerfox » 2014-01-31, 12:49

Witam. Czy jest ktoś w stanie podać mi tytuł tego filmu? Pozdrawiam.

http://img.sadistic.pl/pics/fd06fbeca25f.gif
bibson12345
Forrest Gump

film o sobowtórach

Postautor: bibson12345 » 2014-02-01, 17:10

Witam, czy kojarzycie może film? Dzieje się to w przyszłości, gdzie facetowi i kobiecie udaje się uciec z jakiegoś nowoczesnego wielkiego budynku z którego nie możliwe było się wydostać, i potem uciekali przez jakąś pustynie, potem się okazało że ten facet i kobieta mają swoich sobowtórów. Bodajże w tym filmie grał Jeremy Renner ale z jego listy filmów w których grał nie ma tego którego szukam.
golec70
Forrest Gump

Postautor: golec70 » 2014-02-01, 19:48

To mi wygląda na film Wyspa(2005), a to nie były sbowtóry tylko klony.
Tu masz link http://www.filmweb.pl/Wyspa#
raffi
Forrest Gump

Postautor: raffi » 2014-02-04, 19:14

Witam może ktoś pamieta taki tytuł filmu ,byl to film wojenny.Film zaczyna się od wybuchu bomby i śmierci rodziny głównego bohatera ,ten w odwecie wpada do meczetu i zabija tam znajdujących się ludzi,by uniknąć kary wstępuje do legi.Zostaje wysłany do Bośni,tam ratuje życie młodej dziewczyny z dzieckiem.Ten film oglądałem w TVP utkwił mi w pamięci ale tytułu nie pamiętam.Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
Krasnal Adamu
Jack Sparrow

Postautor: Krasnal Adamu » 2014-02-04, 21:42

Na Wikipedii wszedłem na "List of films featuring the French Foreign Legion" i szybko znalazłem: "Savior" z Dennisem Quaidem.

Wróć do „Centrum Filmowej pomocy”