Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Co to za film?

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Re: Co to za film?

Post autor: Aquariia » 2010-06-29, 09:24

Bowow pisze:2. Rodzina (chyba mama, tata, syn i córka) jechali takim jakby autokarem coś a la przyczepa kempingowa no i ten mąż się kąpał i jakoś się stało, że wypadł czy jakoś tak no i znalazł się na jakimś bazarze chyba, bez ubrań, był tylko w pianie. I policja tam była...
Nie jestem pewna czy dalej pamiętam taki urywek tego filmu, czy innego ale napiszę: jakąś kobietę ukąsił chyba wąż i bodajże w pralni jakiś facet jej opatrywał tą nogę i chyba wyssał ten jad, a wtedy wszedł jej mąż i taki zdziwiony co się dzieje.
Kojarzy mi się to z Rodziną Griswoldów więc może to być któryś film z serii "W krzywym zwierciadle" z Chevy Chase'm
J.Galt
Forrest Gump

Post autor: J.Galt » 2010-06-30, 00:47

bardzo fajny temat :)

To był jakby big brother. Tyle że uczestnicy po kolei ginęli. To było w domku w górach. Raz tam facet przyszedł, i zaliczył jedną z uczestniczek. Pamiętam fajną akcję, jak jeden facet odpalił grę video, zaczaił się. A jak drugi przyszedł, i zaczął w nią grać, to zaszedł go od tyłu, i skrócił o głowę siekierką.
dozorca_wapnia
Vincent Vega

Post autor: dozorca_wapnia » 2010-07-01, 20:48

J.Galt ... ja pierdziele co Ty za filmy oglądasz ? :D
perelka
Forrest Gump

Post autor: perelka » 2010-07-03, 21:57

A ja potrzebuję tytuł filmu, w którym czwórka przyjaciół wyjeżdża na studia, jednak po drodzę wbijają na jakąś imprezę a w drodze powrotnej mają wypadek... Przeżywa tylko dziewczyna (blondynka), która prowadziła samochód. Idzie sama na studia, i zaczyna mieć tam wizje i różne omamy (m. in. widzi swojego zmarłego chłopaka, wydaje jej się, że ktoś ją nieustannie goni etc... i powoli laska wariuje) a potem budzi się w szpitalu i okazuje się, że to ona doznała największego urazu w tym wypadku, a chłopak czuwał przy jej łóżku i do niej mówił, dlatego szła za jego głosem i to on ją jakby "sprowadził z powrotem"... ach, och i w ogóle piękny ten film był :-)

[ Dodano: 2010-07-03, 22:58 ]
A ja potrzebuję tytuł filmu, w którym czwórka przyjaciół wyjeżdża na studia, jednak po drodzę wbijają na jakąś imprezę a w drodze powrotnej mają wypadek... Przeżywa tylko dziewczyna (blondynka), która prowadziła samochód. Idzie sama na studia, i zaczyna mieć tam wizje i różne omamy (m. in. widzi swojego zmarłego chłopaka, wydaje jej się, że ktoś ją nieustannie goni etc... i powoli laska wariuje) a potem budzi się w szpitalu i okazuje się, że to ona doznała największego urazu w tym wypadku, a chłopak czuwał przy jej łóżku i do niej mówił, dlatego szła za jego głosem i to on ją jakby "sprowadził z powrotem"... ach, och i w ogóle piękny ten film był :-)
Bowow
Vincent Vega

Post autor: Bowow » 2010-07-04, 13:59

Jeszcze jeden film mi się przypomniał:
Były chyba dwie dziewczyny i z jakimś czarnoskórym chłopakiem miały plan, żeby jakaś tam grupa zaśpiewała w ich szkole. I oni tam porwali tych chłopaków z zespołu. Pamiętam taką scenę, że ta jedna dziewczyna (blondynką była) siedziała sama z wokalistą i on bodajże miał gitarę i oni rozmawiali o tym, dlaczego oni nie chcą zaśpiewać w szkole tej dziewczyny. On jej powiedział, że się wstydzi tak śpiewać przed kimś (czy jakoś tak). I tak gadali i chyba przy Niej on zagrał i potem się pocałowali i ktoś tam wszedł. Pamiętam jeszcze, że ta blondynka miała siostrę i ona była z początku taka, jakby wszystko należało do niej. Pamiętam tez, że ta siostra zrobiła imprezę jak tamci chcieli wprowadzić do piwnicy (?) tych artystów z zespołu. Zna ktoś może to?
PS: Blondynka była trochę podobna do Amandy Bynes i trochę do Melissy Joan Hart ;p Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam.
marcin.zielon
Forrest Gump

poszukuje film o 2 włoskich gangach (mafiach)?

Post autor: marcin.zielon » 2010-07-07, 00:01

witam poszukuje filmu o dwoch wloskich gangach (mafiach)
nie pamietam tytulu ani dobrze akcji filmu
pamietam ze byl on pokazany w tvp, dwoma odcinkami, pamietam ze jeden z bochaterow zostal kaleka gdy inny gang go rzucil na chydrant potem on malowal. bylo 3 albo 4 braci i ten kaleka byl jednym z nich. ich najmlodszy brat zgina bo przedawkowal z narkotykami ktore brali jego bracia. pamietam tez akcje jak za odwet za brata kolesiowi wyryli nozem napis gangu. moze malo pamietam ale prosze o pomoc. film bardzo ciekawy. ogladalem go bardzo dawno, teraz mi sie przypomnial i bardzo chce go ogladnac jeszcze raz
Anabella72
Vincent Vega

Post autor: Anabella72 » 2010-07-07, 12:42

Witam. Pomóżcie mi znaleźć tytuł. To było o dwóch kobietach. Obie były w ciąży. jechały pociągiem. Jedna bogata jechała z mężem a druga nie miała nikogo na świecie. Podczas wypadku pociągu, ta bogata i jej mąż zginęli a tą drug a potraktowali jak ta bogatą. Ona pojechała do rodziny męża tej bogatej i dopiero pod koniec filmu się wydało że ona nie jest tym za kogo ją wzięli. Tytuł miał na początku "Pani" dalej było nazwisko owej pani.
.pasztecik.
Tyler Durden

Post autor: .pasztecik. » 2010-07-07, 13:01

Sprawdź tytuł "Mrs Winterbourne".
Anabella72
Vincent Vega

Post autor: Anabella72 » 2010-07-07, 13:59

.pasztecik. pisze:Sprawdź tytuł "Mrs Winterbourne".
Och tak. Bardzo dziękuję za pomoc.

[ Dodano: 2010-07-07, 15:26 ]
howk pisze:Był kiedyś taki serial, powiem co pamiętam. Bliźniaki chłopiec i dziewczynka chyba jakis starszy gośc z broda uczył ich trzymac jakies kamienie które parzyły. I jacys goscie w ciemnych gajerach jakis tunel. I to wszystko co pamietam. Prosze o pomoc moje gg to 2062428 bede bardzo wdzięczny mecze sie cały rok zeby sobie przypomniec.
Jedyne co przychodzi mi do głowy to "Tajemnice wygasłych wulkanów"
tenwolny
Forrest Gump

Film o dzieciach na bezludnej wyspie

Post autor: tenwolny » 2010-07-08, 10:24

Witam

Oglądałem dawno temu (jakieś 15-20 lat) temu, przynajmniej tak mi sie wydaje :) film w którym jakas grupa dzieci znalazła się chyba na bezludnej wyspie. Nie wiem czy były tam same dzieci ale pamietam ze utworzyły się chyba dwie grupy które ze sobą walczyły. Pamietam ze ktoś zrzucił duży głaz ze skarpy na głowę jakiegoś innego dziecka.

pozdrawiam
yrek
Agent Smith

Post autor: yrek » 2010-07-08, 15:57

Humbelina
Mad Max

Post autor: Humbelina » 2010-07-10, 09:18

Bowow pisze:A zna ktoś te dwa filmy?
1. Jakiejś kobiecie facet powiedział, że jej mąż zlecił jemu, aby ją zabił. Ona mu nie wierzyła najpierw, ale później 'działali' razem i ona mu zaufała. On miał chyba plan, żeby 'na niby' zabić tą kobietę, ale tak, żeby ten jej mąż uwierzył w to.
e.
Pan i Pani Smith?? :roll: :628:
Bowow
Vincent Vega

Post autor: Bowow » 2010-07-12, 04:36

Humbelina pisze:
Bowow pisze:A zna ktoś te dwa filmy?
1. Jakiejś kobiecie facet powiedział, że jej mąż zlecił jemu, aby ją zabił. Ona mu nie wierzyła najpierw, ale później 'działali' razem i ona mu zaufała. On miał chyba plan, żeby 'na niby' zabić tą kobietę, ale tak, żeby ten jej mąż uwierzył w to.
e.
Pan i Pani Smith?? :roll: :628:
Nie, to nie jest ten film niestety.
Przypomniał mi się jeszcze taki familijny, co rodzina miała psa (chyba labradora, był taki beżowy) i ten pies został potrącony przez samochód i potem jeden chłopiec widział tego psa jako ducha. Potem chyba jakaś babka chciała przejąć opiekę nad chłopcem i pamiętam taką scenę, że ktoś tam powiedział, że dziecko powinno jeść także ciepłe posiłki. I wtedy przyszła sąsiadka i wołała chłopca na owsiankę.
tomcio123
Forrest Gump

Post autor: tomcio123 » 2010-07-16, 08:57

Witam, poszukuję horroru z lat 1980-90, leciał kiedyś późnym wieczorem w TV.

Grupa astronautów podczas lotu w kosmosie dostaje sygnał alarmowy z jakiegoś statku, gdy tam docierają okazuje się że statek jest opuszczony, załoga wchodzi na pokład.
Z czasem giną jeden po drugim, zabija ich jakaś wielka glizda, która z czasem rośnie jeszcze więcej, swoją ofiarę wciąga i zjada w całości. Tylko tyle pamiętam.
Bates
Indiana Jones

Post autor: Bates » 2010-07-16, 16:47

Bardzo to przypomina "Obcego". Sprawdź tu: http://www.filmweb.pl/Obcy
Jeżeli to jest to, to naprawdę dziwne, że nie pamiętasz OBCEGO.
tomcio123
Forrest Gump

Post autor: tomcio123 » 2010-07-16, 18:28

nie, Obcy to nie jest, te stwory były czarne, w tutaj jest glizda biała obślizgła.
Tuiq
Vincent Vega

Post autor: Tuiq » 2010-07-17, 16:55

Żadnych, więcej szczegółów?
tomcio123
Forrest Gump

Post autor: tomcio123 » 2010-07-18, 08:18

Tuiq pisze:Żadnych, więcej szczegółów?
Ciężko coś więcej sobie przypomnieć, bo film na pewno leciał w TV ponad 10 lat temu.
Statek był ogromny wiele poziomów, wysokie korytarze, załoga jedna po drugim ginęła, wciągana przez kilkumetrową białą lub szarą glizdę, która z czasem rosła do większych rozmiarów...
lisek88
Forrest Gump

Post autor: lisek88 » 2010-07-19, 23:02

hej :)
ja też mam problem od kilku tygodni siedzi mi w głowie pewny film, który bym chciał obejrzeć jeszcze raz ale nie pamiętam tytułu. Tak w skrócie opiszę go. Aha film nie jest jakoś bardzo stary bodajże wyszedł w latach 2007-2009. A więc tak film jest o facecie który ma kłopoty z kobietami, znajomi i rodzina śmieją się z niego, że nie ma dziewczyny/żony, z racji tej postanawia wynająć prostytutkę żeby udawała jego kobietę. Gdy przyprowadza ją do rodzinnego domu to wszyscy są w szoku, że ma taką ładną kobiete rodzina i znajomi przestają się nabijać z niego. Nie pamiętam czy on się w niej zakocha czy co, nie pamiętam zakończenia. Tylko to co napisałem wyżej. Jeżeli ktoś z Was mniej więcej kojarzy o jaki film mi chodzi to będę bardzo wdzięczny jak mi napiszecie tytuł. Aha dodam, że to nie jest komedia, to był dramat albo thriller
pozdrawiam
marcin :)
Jasmine
Forrest Gump

Film o magicznym pierścieniu.

Post autor: Jasmine » 2010-07-22, 19:42

Od bardzo dawna próbuję sobie przypomnieć tytuł filmu. Nie pamiętam ani nazwisk aktorów, ani tytułu, ani nawet roku powstania. Jedyne, co dokładnie pamiętam to to, iż wyemitowano go na Polsacie w tym paśmie kina familijnego w niedzielę około południa( chyba miedzy rokiem 1996-2000). Pamiętam też nieco w fabuły. Dziewczyna dostaje od babci pierścień, za pomocą którego przenosi się w czasie. Zatrudnia się w jakimś dworze (zamku?) jako służąca. Tam poznaje (chyba) syna właścicieli, niespełnionego malarza. Potem pamiętam jeszcze scenę, w której, ubrana w żółtą sukienkę, przeskakuje na czarnym ogierze przez jakiś żywopłot. I scenę końcową, w której, już po powrocie do swoich czasów, wybiera się do domu, do którego się przeniosła. Okazuje się, że teraz jest tam muzeum. Jakieś tajemne przejście, które odkryła nadal funkcjonuje. Poznaje też chłopaka, który pokazuje jej obraz namalowany przez jego pradziadka. Jest na nim właśnie ona podczas tego skoku przez żywopłot. Chłopak mówi jej, że nie wiadomo kim była ta dziewczyna, ale to ona przekonała pradziadka, by został malarzem. Stwierdza też, że bohaterka jest do niej bardzo podobna. Proszę o pomoc. Może ktoś wie o jaki film chodzi? Będę ogromnie wdzięczna. Z góry dziękuję.
master81991
Forrest Gump

proszę o pomoc

Post autor: master81991 » 2010-07-22, 23:06

Ja również poszukuje nazwy pewnego filmu który leciał w TV jakieś 2 albo 3 lata temu i miał jakieś dwie lub trzy części. Nie wiem z którego roku jest ale są to takie czasu kiedy to kobiety chodziły w takich długich sukniach falowanych, coś jak w telenoweli ,,Lus Maria" mam nadzieje że kojarzycie :) No i film opowiada o dziewczynie która pisała listy z chłopakiem który był na wojnie ale chyba oni się nie znali i mówiła że jak się kiedyś spotkają to się ożenią, tyle że ten chłopak chyba nie umiał pisać i pisał mu kolega ale to co tamten mu mówił. No i później okazało się że ten co nie umiał pisać zginą na wojnie i dziewczyna spotkała się z tym co tylko te listy pisał ale nie był ich autorem :) Bardzo ładny film coś w stylu dramatu romantycznego. Jeśli ktoś kojarzy ten film to bardzo proszę odpisać :)
Tuiq
Vincent Vega

Post autor: Tuiq » 2010-07-23, 01:35

lisek88, opis podobny do "Prety Woman", ale to raczej nie to.
master81991
Forrest Gump

Post autor: master81991 » 2010-07-23, 22:55

niestety to nie ,,Prety Woman". W filmie czasy są na pewno dużo starsze niz w Prety Woman, nie ma samochodów tylko konie itd :)
yrek
Agent Smith

Post autor: yrek » 2010-07-24, 14:05

master81991, sprawdz źródło młodości.
lisek88, moze to "szalony akademik"?
Elisha
Indiana Jones

Post autor: Elisha » 2010-07-24, 19:54

A jakiej produkcji jest ten film?
ODPOWIEDZ