Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Co to za film?

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
Wojtaspk
Forrest Gump

Re: Co to za film?

Post autor: Wojtaspk » 2008-11-27, 21:55

Witaj.Wielkie dzięki!widać można tu na kogoś liczyć...pozdro!
emcia
Forrest Gump

Znowu ja xD

Post autor: emcia » 2008-12-02, 17:20

Szukam tytułów 2 komedii romantycznych:
1. Kobieta bujała się w swoim szefie, ale on nie zwracał na nią uwagi. Potem pojawił się jego starszy brat i on się dowiedział, że ona buja się w tym pierwszym i postanowił jej pomóc żeby tamten zwrócił na nią uwagę. I wymyślił, żeby udawali parę, bo mówił, że jego brat zawsze chciał mieć to co on miał. No i udawali parę i to zadziałało, bo ten pierwszy się nią zainteresował. Ale się okazało, że ona i ten starszy brat się w tym czasie w sobie zakochali. I jedyne co jeszcze pamiętam to to, że ona na sam koniec wkurzyła się na tego starszego i chciała wyjechać i już odjeżdżała taksówką, a on się położył przed taksówką i powiedział, że ją kocha. No i na końcu byli razem.

2. Była kobieta i facet, no i jej mama i jego stryjek kiedyś byli razem. Byli zaręczeni, a on musiał wyjechać na wojnę i wysłał do niej list, tylko że on się zawieruszył na poczcie i nie doszedł. I ona myślała, że on jej nie kocha, a on myślał, że ona znalazła sobie innego. No i jak wrócił to był wkurzony na nią, a ona na niego. I w tym czasie jak on był na wojnie to ona wyszła za innego. No wiec teraz jak jej córka - główna bohaterka była już dorosłam, to ona i ten facet nadal byli na siebie wkurzeni, bo nie wiedzieli, że to była pomyłka. No i w ogóle nie chcieli, żeby jej córka i jego bratanek się w ogóle widywali. Ale jak można było się spodziewać oni się tam pod koniec zakochali. I pamiętam jeszcze tylko jedną scenę, że on dał jej posmakować wina, które jego ojciec zawsze robił na święta, ale potem powiedział, żeby je wypluła, bo było okropne. I powiedział, że jego ojciec miał najlepsze winogrona w całej okolicy, a nie potrafił zrobić porządnego wina. To były chyba Włochy czy coś w tym stylu, bo było strasznie gorącą, mieli winnice,a ten facet miał jakieś włoskie imię.

Z góry dzięki <3
kemotek130689
Forrest Gump

:506: !!!!Prosze o pomoc w znalezieniu tytułu!!!!

Post autor: kemotek130689 » 2008-12-05, 22:24

Poszukuje tytułu serialu który leciał w telewizji polsat około 5 lat temu było on o ratownictu górskim.... Akcja działa sie w górach w filmie ratowników grały młode osoby niewiem czy ten film moze nie był produkcji USA niewiem prosze o pomoc w znalezieniu tytułu :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :506:
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2008-12-05, 23:59

Hm... No wprawdzie nie o ratownictwie górskim, ale o młodzieży, akcja toczy się w górach i serial leciał kiedyś na polsacie.

Sprawdź. :)

Szkoła Przetrwania
kemotek130689
Forrest Gump

Post autor: kemotek130689 » 2008-12-11, 13:52

CO TO ZA SERIAL????? PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU TYTUŁU.....
LECIAŁ W TELEWIZJI POLSAT KILKA LAT TEMU BYŁ O RAOWNIKACH GÓRSKICH...... TYLE PAMIETAM pROSZE O POMOC W ODNALEZIENIU TYTUŁU>>>>>> :arrow: :arrow: :arrow:

[ Dodano: 2008-12-11, 15:32 ]
I to nie jest szkoła przedtrwania leciał w tym samym czasie zawsze ok godz 17
emcia
Forrest Gump

Post autor: emcia » 2008-12-11, 15:52

Znalazłam już moje filmy. ;D
to "dziewczyna jak diament" i "pierścionek zaręczynowy"
xD
kemotek130689
Forrest Gump

Post autor: kemotek130689 » 2008-12-11, 16:45

CO TO ZA SERIAL????? PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU TYTUŁU.....
LECIAŁ W TELEWIZJI POLSAT KILKA LAT TEMU BYŁ O RAOWNIKACH GÓRSKICH...... TYLE PAMIETAM pROSZE O POMOC W ODNALEZIENIU TYTUŁu :arrow: :arrow:
I to nie jest szkoła przedtrwania leciał w tym samym czasie zawsze ok godz 17 :-| :-| :-| :-| :-| :-|
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2008-12-11, 23:14

Ok. Wiemy, że szukasz tego serialu, ale nie musisz wypisywać po kilka postów tej samej treści... To niczego nie przyspieszy. Jeśli ktoś będzie wiedział, to ci pomoże. ;]
xmadziaxmx
Forrest Gump

Szukam filmu

Post autor: xmadziaxmx » 2008-12-27, 12:45

Hej!:)
Może znacie jakieś filmy o jakiś bogatych dziewczynach, jakiś nastolatkach, księżniczkach?? jeśli tak to proszę o tytuły :) z góry dziękuję bardzo:****
weronika1603
Forrest Gump

Post autor: weronika1603 » 2008-12-27, 20:25

mniej więcej w tej tematyce mieściłby się Wild Child.

[ Dodano: 2008-12-27, 20:46 ]
podaj tytuł;)
film o wampirze. grupa młodych osób i jakiś prof na wózku inwalidzkim dopada wampira.trafiają na niego w jakiejś kostnicy, bodajże. eksperymentują na wampirze w jakimś wielkim domu- zamku. chcą stworzyć lek na różne choroby, a zły charakter- prof chce go użyć do uleczenia siebie. dochodzi do różnych nieprzewidzianych zdarzeń, gdyż wampir staje się coraz silniejszy. młoda kobieta chyba ugryziona przez wampira powoli zaczyna się w niego zmieniać, podczas gdy wampir zakochuje się w niej. charakterystyczne jest to ze wampir przez większość filmu przywiązany jest do jakiegoś stelaża w otoczeniu lamp. na końcu zjawia się jakiś wojownik, jakby ksiądz i chce zgładzić wampiry. macha jakimiś mieczami. wampirów jest więcej, gdyż część "badaczy" wstrzykiwała sobie krew wampira by być nieśmiertelnymi. na końcu ginie zły prof., a wampir z ukochaną odchodzą, dźgając mieczem wojownika.
oglądałam go jakieś 2 lata temu w tv więc jest starszy. czy ktoś widział, czy ktoś zna???
xmadziaxmx
Forrest Gump

Post autor: xmadziaxmx » 2008-12-27, 21:08

dzięki, a coś jeszcze może kojarzysz?? intereują mnie filmy o królewnach, księżniczkach, modelkach, bogatych wrednych paniusiach itp.. uwielbiam takie filmy :):)

a Twojego niestety nie kojarze...
mechaa_
Forrest Gump

Post autor: mechaa_ » 2008-12-31, 16:16

ma ktoś bezlitośni ludzie ? z Dannym DeVitoo
xmadziaxmx
Forrest Gump

Post autor: xmadziaxmx » 2009-01-01, 02:09

proponuje zajrzec do wypozyczalni lub sklepu z filmami :]
Heshi
Forrest Gump

Post autor: Heshi » 2009-01-03, 13:02

Witam, liczę na Waszą pomoc, od kilku dni chodzi za mną ten film i nie umiem sobie nazwy przypomnieć.
Wiele z tego filmu nie pamiętam ale był dosyć w porządku. No więc wiem, że było bodajże kilka osób, byli uczniami i dostawali jakieś słowa, lub zdania i musieli dowiedzieć się o jaką rzecz chodzi. Wiem, że była scenka gdy jedna osoba była w metro i nie umiała znaleźć zagadki, nagle przejechał pociąg i w szybie się coś odbiło bla bla bla... Kurde coś mi świta jedna zagadka, coś jak: Nie widzę, nie słyszę bla bla i chodziło o pajęczą sieć czy cuś takiego... Kurde dawno ten film oglądałem a bym se pooglądał.
A i jeszcze, pamiętam, że na końcu te osoby dostały zadania by się zabić, chyba I był pokój , w którym te zagadki itp były napisane krwią na ścianach...

Z góry dzięki wielkie...

Pozdrawiam, Heshi

[ Dodano: 2009-01-04, 20:06 ]
Jest tu ktoś???????
Sry za dubelek ale chciałbym obejrzeć ten film a coś tu nikt nie zagląda.
volleygirl
Forrest Gump

poszukuję tytułu filmu

Post autor: volleygirl » 2009-01-05, 17:50

Nie bardzo wiem jak go opisać, bo oglądałam go parę ładnych lat temu, ale mam nadzieję, że dobrze go zapamiętałam i mi ktoś pomoże znaleźć ten tytuł :)

Jest sobie rodzinka, ale teoretycznie, to nie jest fabuła tego filmu. Ta rodzinka składa się z mamy, taty i dzieci. Dwójka z tych dzieci, chłopcy - 8 i 16 lat, wyjeżdżają na obóz wakacyjny. Ten młodszy był blondynkiem z kręconymi włosami. Gdy już dotarli na miejsce, okazało się, że jest tam również przyjaciel tego młodszego. I teraz zaczyna się problem, bo trochę mi się zapomniało. Jest tam też taka dziewczyna, Donna, która podoba się temu starszemu. Znają się ze szkoły. Oczywiście jest też koleś, który również chcę zdobyć ową Donnę. Generalnie na tym obozie różne drużyny rywalizują ze sobą i w ogóle. Temu młodszemu nie podoba się, że ten koleś, który zarywa Donnę, dokucza jego bratu, więc on również mu daje popalić. Jedną z takich rzeczy była podmiana kiełbaski wyglądającej jak kupa, którą ten koleś (ten co startuje do Donny) wrzucił do jeziora [tak dla beki, żeby wystraszyć dzieciaki pływające], a ten młodszy z braci podmienił to na prawdziwą kupę ;) i ten typ ją ugryzł [blee.] Jest tam też o tym, jak [chyba] właściciel tego obozu, uczy tego starszego jak się bić i ogólnie. Kazał mu również położyć 4 monety na dłoni i złapać każdą po kolei z osoba. Pod koniec filmu jest dyskoteka, no i oczywiście wszystko dobrze się kończy, ponieważ ta Donna jest z tym starszym z braci.

Niestety tylko tle pamiętam. Mam nadzieję, że ktoś skojarzy sobie ten filmik :) Bardzo chciałabym go mieć i potrzebuję tytułu. Z góry dziękuję ;)
sub_zero
Forrest Gump

Post autor: sub_zero » 2009-01-05, 20:28

Witam
Szukam dość charakterystycznego filmu który oglądałem jakieś 15 lat temu. Film poświęcony był tematyce szerokiego dostępu do broni w USA. Po śmierci żony lub córki mąż/ojciec walczy na drodze prawnej o wprowadzenie obowiązku noszenia broni przez obywateli w jednym ze stanów. Gdy mu się to udaje pokazane są zarówno pozytywne jak i negatywne skutki zmiany przepisów.
Film dość stary ale może ktoś pamięta tytuł.
gasior
Forrest Gump

Post autor: gasior » 2009-01-06, 13:10

weronika1603 pisze:mniej więcej w tej tematyce mieściłby się Wild Child.

[ Dodano: 2008-12-27, 20:46 ]
podaj tytuł;)
film o wampirze. grupa młodych osób i jakiś prof na wózku inwalidzkim dopada wampira.trafiają na niego w jakiejś kostnicy, bodajże. eksperymentują na wampirze w jakimś wielkim domu- zamku. chcą stworzyć lek na różne choroby, a zły charakter- prof chce go użyć do uleczenia siebie. dochodzi do różnych nieprzewidzianych zdarzeń, gdyż wampir staje się coraz silniejszy. młoda kobieta chyba ugryziona przez wampira powoli zaczyna się w niego zmieniać, podczas gdy wampir zakochuje się w niej. charakterystyczne jest to ze wampir przez większość filmu przywiązany jest do jakiegoś stelaża w otoczeniu lamp. na końcu zjawia się jakiś wojownik, jakby ksiądz i chce zgładzić wampiry. macha jakimiś mieczami. wampirów jest więcej, gdyż część "badaczy" wstrzykiwała sobie krew wampira by być nieśmiertelnymi. na końcu ginie zły prof., a wampir z ukochaną odchodzą, dźgając mieczem wojownika.
oglądałam go jakieś 2 lata temu w tv więc jest starszy. czy ktoś widział, czy ktoś zna???
Hmm.. a czy to nie "dracula 2"?
SytyFenom
Forrest Gump

Post autor: SytyFenom » 2009-01-09, 13:22

Siema. Czy pamieta ktos film, w ktorym na początku mąż odbiera dzieci ich matce, poniewaz,jak twierdzi, nie ma ona dla nich czasu przez pracę (jest psychologiem więziennym czy coś w tym stylu). Lądują one u niego w domu. Pewnego wieczoru mezczyzna i jego kochanka zostają zamordowani a dzieci wracaja do mamy. Ta ma romans z policjantem, ktory prowadzi sprawe. Okazuje sie, ze morderca nie polowal na zabitych lecz na główną bohaterka, bardzo podobną do kochanki męża. Jeżeli ktoś zna ten film i jego tytul...... bylbym bardzo wdzieczny

Peace
Vatterbee
Forrest Gump

Post autor: Vatterbee » 2009-01-16, 23:28

Witajcie. Poszukuję nazwy filmu, który leciał bodajże 27.12.08, zamiast filmu Showgirls. Film opowiadał o losach czterech przyjaciół (w tym brat i siostra), którzy wyjeżdżają z Ameryki do Berlina szukać miłości głównego bohatera. Jeżeli ktoś kojarzy - proszę napisać. Jeżeli nie, to mogę podać więcej szczegółów. Dziękuje.
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2009-01-17, 14:28

Vatterbee pisze:Witajcie. Poszukuję nazwy filmu, który leciał bodajże 27.12.08, zamiast filmu Showgirls. Film opowiadał o losach czterech przyjaciół (w tym brat i siostra), którzy wyjeżdżają z Ameryki do Berlina szukać miłości głównego bohatera. Jeżeli ktoś kojarzy - proszę napisać. Jeżeli nie, to mogę podać więcej szczegółów. Dziękuje.

`Eurotrip`

http://www.filmweb.pl/f108122/Eurotrip,2004
mxbm
Forrest Gump

Post autor: mxbm » 2009-02-26, 22:22

co pamiętam z fabuły... Koleś trafia do szpitala na jakąś operację, w szpitalu pielęgniarka rani go w stopę lekko. Potem wdaje się infekcja i muszą mu amputować nogę. Okazuje się żę nie za bardzo chcę go chyba wypuścić z tego szpitala. Gdy próbuje zwiać podziemiami(?) odkrywa jak żona zdradza go z lekarzem.

Please help ;)
mariola7414
Forrest Gump

Post autor: mariola7414 » 2009-02-28, 20:43

Chodzi mi o stary film pamiętam tylko, że zaczynał się od tego, że do jakiegoś amerykańskiego miasteczka przyjeżdża grupa młodych ludzi na ścigaczach, w pewnym momencie jeden z motocyklistów zauważa młodą dziewczynę jadącą na koniu, przeskakuje na motorze ogrodzenie i zaczyna jechać obok niej. Więcej niestety nie pamiętam, a film był fajny i pooglądałabym go jeszcze raz :-(
mxbm
Forrest Gump

Post autor: mxbm » 2009-03-02, 18:14

mariola7414 pisze:Chodzi mi o stary film pamiętam tylko, że zaczynał się od tego, że do jakiegoś amerykańskiego miasteczka przyjeżdża grupa młodych ludzi na ścigaczach, w pewnym momencie jeden z motocyklistów zauważa młodą dziewczynę jadącą na koniu, przeskakuje na motorze ogrodzenie i zaczyna jechać obok niej. Więcej niestety nie pamiętam, a film był fajny i pooglądałabym go jeszcze raz :-(
http://www.imdb.com/title/tt0101615/ ?

... "Ice Ice Baby" hehe ;)
DeViL1990
Forrest Gump

Post autor: DeViL1990 » 2009-03-05, 22:10

Witam!
Mam problem, ponieważ nie mogę sobie przypomnieć tytułu filmu. Jedyne co pamiętam to, że była taka scena z takim czarnym napakowanym kolesiem, któremu coś dosypali do drinka i tańczył na sali w dyskotece z gwizdkiem bez koszulki i w tle leciała piosenka Benny Benassi-Satisfaction. Jeżeli ktoś wie byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
saymonek
Forrest Gump

Post autor: saymonek » 2009-03-08, 14:30

witam. Parę lat temu oglądałem film lecz za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu. jedyne co pamiętam:

Jest młode małżeństwo, prawdopodobnie angielskie. Mają mieć dziecko. Mieszkają w dużym domu(charakterystyczne kolorowe okna(niebieskie, czy żółte), mają służbę. Mąż wyjeżdża na wojnę bo niemcy zaatakowali ich kraj. Rodzi się to dziecko( chyba służąca odebrała poród). Mąż chyba zostaje zabity na tej wojnie. Klimat filmu utrzymany we wspomnianych czasach wojny. Niestety więcej nie pamiętam, wiem ze oglądałem to na TVP2 chyba to nie był jednoczęściowy film. proszę o pomoc jesli ktoś wie mimo małej ilości danych co to za film ;)
ODPOWIEDZ