Karyjczycy

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
Karyjczyk
Forrest Gump

Karyjczycy

Post autor: Karyjczyk » 2007-10-04, 14:43

Witam wszystkich,

Jestem młodym forumowiczem, jednakże serdecznie wszystkich zapraszam do odwiedzenia naszej strony o dość nietypowej tematyce. Stworzyliśmy można powiedzieć nowa profesję i staramy się wypromować naszą grupę pod nazwą Grupa Pokazowa Walk Rycerskich "KARYJCZYCY" .
Znajduje sie tam również przekierowanie na nasz nowy film promocyjny. Życzę miłego oglądania i mam nadzieję, że spodoba Wam się.

Dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
KhAn
Tyler Durden

Re: Karyjczycy

Post autor: KhAn » 2007-10-04, 17:46

Bardzo ciekawy pomysł i fajne filmiki do oglądnięcia ;)
A, że tak zapytam...co musiałby zrobić taki zwykły człowiek jak ja żeby przyłączyć się do was? Są jakieś wymagania specjalne? Ukończenie jakiegoś kursu, szkolenia??
Karyjczyk
Forrest Gump

Post autor: Karyjczyk » 2007-10-12, 09:56

Witaj,

Widzisz na razie formalnie dizłamy we dwóch. Jesli organizujemy duże pokazy to podpisujemy z naszymi kumplami umowy o dzieło, gdyż na razie za krótko działamy, aby kogoś zatrudnić na stałe.
Ale jeśli interesuje Cię taka tematyka i chciałbyś sie do nas kiedyś przyłączyć (jeśli przetrwamy :-) _ to po prostu trzeba poświęcić trochę pieniędzy i czasu na skompletowanie historycznych sprzętów do walki i na treningi...
Reszta to już indywidualne podejście i potzreby.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KhAn
Tyler Durden

Post autor: KhAn » 2007-10-12, 10:48

No widziałem wasze pokazy na necie jak szukałem coś o was :) Jakie są koszta sprzętu i ile trzeba czasu poświęcać na to i czy uczycie władać bronią itp. :) ciekawią mnie takie rzeczy i dlatego tak sie wypytuje szczegółowo :)
Karyjczyk
Forrest Gump

Post autor: Karyjczyk » 2007-10-14, 13:16

Koszt kompletu uzbrojenia jest naprawdę różny. To się może wahać od 2000 zł do kilkunastu tysięcy, w zależności od rodzaju zbroi i broni, sposobu wykończenia etc.
Podstawy walki najłatwiej jest zdobyć w bractwach rycerskich...choć nie we wszystkich. My także uczymy walki młodych "rekrutów" i oczywiście cały czas podnosimy swoje zdolności.
Poza walką bojową trenujemy także sporo nad walkami układowymi, który można obejrzeć w wielu filmach i to właśnie one interesują publikę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
KhAn
Tyler Durden

Post autor: KhAn » 2007-10-14, 15:11

A macie coś takiego jak regularne treningi?? Wiem, że jak coś to musiałbym gdzieś tam dojerzdrzać gdzie jesteście bo domyślam się, że z okolic Krk nie jesteście :) ja jestem tym zainteresowany i to bardzo :)
Karyjczyk
Forrest Gump

Post autor: Karyjczyk » 2007-10-14, 21:23

Cześć!

Faktycznie pochodzimy z Siedlec, ale trenujemy tez w Warszawie.
Zazwyczaj mamy 3-4 treningi w tygodniu.
Ale najlepiej by było, gdybyś "zahaczył" się gdzieś w swojej okolicy :-)
W razie gdybyś miał więcej szczegółowych pytań to zapraszam na mojego maila: p.binczak@gmail.com

Pozdr
ODPOWIEDZ