Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Szukam tytułu filmu

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
kasia37
Forrest Gump

Szukam tytułu filmu

Postautor: kasia37 » 2017-06-19, 16:05

Witam
szukam filmu,który oglądałam jakiś czas temu i niestety tytuł wyleciał mi z głowy.
Pamiętam że jakiś gościu wchodzi na posterunek(chyba)i mówi że podłożył bomby któe niedługo wybuchną.Przesłuchuje go jakiś agent a następnie jeździ z nim po mieście i szuka tych bomb.
Na końcu jest taka scena że ten agent i bandyta giną w wyniku wybuchu jednej z bomb chyba jest skarbiec jakiegoś banku albo fbi ale nie jestem pewna.
Okazuje się jednak że to wszystko mistyfikacja bo agent z tym bandytą znają się z dzieciństwa i to wszystko było ukartowane przez nich,
Pamiętam też scenę jak ten agent stoi na ulicy i patrzy jak znajomi idą na jego pogrzeb.Wiem że chaotycznie napisane ale tyle pamiętam.Mam nadzieję że ktoś pomoże.Plisss szukam tego filmu już jakiś czas.

Wróć do „Centrum Filmowej pomocy”