Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Potrzebuję przegrać kasetę VHS na DVD

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
ZuTheSkunk
Forrest Gump

Potrzebuję przegrać kasetę VHS na DVD

Postautor: ZuTheSkunk » 2014-06-05, 08:22

Mam na kasecie VHS pewien stary, mało znany film animowany, którego nie można już kupić w sklepach, a nie został on wydany na DVD - nazywa się on "The Legend of the North Wind".

Nie można go znaleźć na Internecie metodami nielegalnymi, więc zdecydowałem się na zakupienie kasety VHS z zagranicy. Teraz potrzebuję tę kasetę przegrać na DVD. Chciałem z tym pójść do firmy, która zajmuje się czymś takim, ale dowiedziałem się, że nie mogą tego zrobić z filmami objętymi prawami autorskimi.

Nie posiadam magnetowidu (chociaż na upartego mógłbym wykorzystać magnetowid ojca). Nawet gdybym go posiadał, to i tak aby móc samemu przegrać tę kasetę na DVD musiałbym wybulić około dwie stówy na specjalny kabel, który by mi to umożliwił.

Moje pytanie brzmi: czy jest w Warszawie ktoś do kogo mógłbym się ewentualnie wybrać z tym filmem do przegrania? W sensie prywatna osoba, która szczęśliwym trafem posiada i magnetowid i wspomniany kabel, lub jakieś inne możliwości przegrania tej nieszczęsnej kasety.

Bardzo mi na tym zależy, więc doceniłbym jakąkolwiek pomoc.

Wróć do „Centrum Filmowej pomocy”