Do scenarzystów (i wannabe scenarzystów)

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
Yoorek
Forrest Gump

Do scenarzystów (i wannabe scenarzystów)

Postautor: Yoorek » 2014-03-01, 14:29

Witam,

mam taką sprawę:

Uczęszczam na studium scenopisarskie, i jestem (arcy) początkującym reżyserem - mianowicie nakręciłem, podążając za radą Kubricka że najlepszy sposób żeby się nauczyć jak robić filmy to zrobić film, jedną amatorską krótkometrażówkę, i taki promos dla organizacji studenckiej. Mam swój własny wymarzony projekt na film, jeszcze nie wiem czy długometrażowy czy, hm, dłuższy krótkometrażowy (do 30 min), ale praca nad nim na studium idzie mozolnie, a mnie ręce świerzbią żeby już się zabrać do roboty.

Więc jeśli jest ktoś kto ma choć odrobinę doświadczenia albo bardzo dużo zapału jeśli chodzi o pisanie scenariuszy, czy pisanie w ogóle, i chciałby dla funu powspółpracować, to zapraszam do pisania.

Nafajniej by było gdyby ta osoba była z Warszawy, bo wtedy można by było się spotykać na żywo, ale w żadnym razie nie jest to warunek :)

Pozdrawiam.

Wróć do „Centrum Filmowej pomocy”