Programy do obróbki filmów video.

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
sxsu
Forrest Gump

Programy do obróbki filmów video.

Post autor: sxsu » 2012-08-11, 15:32

Witam. Od pewnego czasu myślę o filmowaniu, bardziej na poważnie. Dotychczasowy dorobek to kilka filmów z imprez, wakacji itp. robionych bardziej na spontanie. Moje pytanie brzmi w jakim programie/programach mogę uzyskać efekt filtrów artystycznych. Chodzi mi o efekt filmów analogowych, lub podobny do filmów fabularnych, dokumentalnych. Moją WIELKĄ ,naprawdę dużą inspiracją, jeżeli chodzi o obróbkę jest ten teledysk
http://www.youtube.com/watch?v=nVjsGKrE6E8. I chodzi mi głównie o właśnie taki efekt. Z góry dzięki za pomoc i przepraszam jeżeli pomyliłam kategorie ale w innych wątkach nie znalazłam nic co by mnie interesowało.
helicam
Forrest Gump

Re: Programy do obróbki filmów video.

Post autor: helicam » 2013-01-15, 08:43

sxsu pisze:Witam. Od pewnego czasu myślę o filmowaniu, bardziej na poważnie. Dotychczasowy dorobek to kilka filmów z imprez, wakacji itp. robionych bardziej na spontanie. Moje pytanie brzmi w jakim programie/programach mogę uzyskać efekt filtrów artystycznych. Chodzi mi o efekt filmów analogowych, lub podobny do filmów fabularnych, dokumentalnych. Moją WIELKĄ ,naprawdę dużą inspiracją, jeżeli chodzi o obróbkę jest ten teledysk
http://www.youtube.com/watch?v=nVjsGKrE6E8. I chodzi mi głównie o właśnie taki efekt. Z góry dzięki za pomoc i przepraszam jeżeli pomyliłam kategorie ale w innych wątkach nie znalazłam nic co by mnie interesowało.
Cześć,
filtry artystyczne dostępne są praktycznie w każdym komercyjnym programie do obróbki wideo, na PC np. Sony Vegas na Mac'a FCX. Jeżeli dostarczane razem z programem są niewystarczające w sieci jest dostępna duża ilość plugin'ów dostarczających bardzo wyszukane filtry.

H
ODPOWIEDZ