Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Co to za film?

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
Paweu
Forrest Gump

Re: Co to za film?

Post autor: Paweu » 2020-02-19, 13:25

Czy to forum w ogóle żyje?
Lucynka
Forrest Gump

Szukam filmu

Post autor: Lucynka » 2020-05-26, 01:46

Cześć bardzo długo męczy mnie, że obejrzałam kiedyś meegaa film, ale nie pamiętam jego tytułu tylko ogólne informacje. Byli chyba hinduscy aktorzy, film miał lektor polski, ogólnie facet się kochał w jakiejś kobiecie, ale ona na początku w nim nie, kluczowe jest to ten facet kradł pieniądze a potem anonimowo dawał je na szpital na chore dzieci. I ogólnie przychodził tam do szpitala. Pamiętam, że chyba były czasami w filmie urywki jak z musicalu. Ostatnia scena, dosłownie ostatnia wyglądala tak, że były tamtej kobiety albo po prostu inny facet też zakochany w niej był kimś w stylu wojskowy, jakiś agent czy coś takiego i stał obok kogoś ważnego, wyższego stopniem od siebie i mówił coś o tamtym facecie, który kradł a potem tamten główny bohater wszedł przez drzwi i coś tam mówił. Słowem głównego bohatera było chyba loser i pokazywał ręka literę L, ale to nie jestem pewna. Wiem że miał takie swoje słowo, które często powtarzał albo jakiś gest. Proszę jeśli kojarzycie to piszcie, bo od kilkunastu lat próbuje znaleźć ten film z marnym skutkiem.
Lucynka
Forrest Gump

Post autor: Lucynka » 2020-06-04, 13:42

[przykro mi, lecz nie.
Krisovv
Forrest Gump

Post autor: Krisovv » 2020-07-28, 19:43

Cześć, od dłuższego czasu chodzi mi po głowie scena, z którego filmu nie mogę sobie przypomnieć, scena w filmie działa się w lesie, film bym filmem akcji lub wojennym, żołnierze z dowódcami podzielili się na dwie drużyny, na rękawy założyli opaski koloru czerwonego/niebiesko by odróżnić przeciwników od swoich, zabrali ze sobą karabiny naładowane ślepakami i ruszyli na ćwiczenia, po dłuższym czasie obie drużyny spotkały się w lesie i zaczęły do siebie strzelać jednak ktoś zmienił ślepaki w magazynkach na ostrą amunicję co spowodowało że żołnierze zabijali się nieświadomie nazwazjem.
Mr Popcorn
Forrest Gump

Post autor: Mr Popcorn » 2020-08-28, 11:18

Witam serdecznie.

Szukam tytulu pewnego ciekawego filmu akcji, którego oglądałem jakiś czas temu.

W filmie tym chodzi o próbę zatrzymania pociągu który wymknał sie spod kontroli i bez maszynisty zasuwa przez miasto z coraz większą prędkością. Dwóch innych maszynistów, gonią swoją lokomotywą tamten uciekający pociag i próbują go trochę spowolnić. Inne organy próbują również zatrzymać ten pociąg, instalując na torach różne blokady, hamulce, ale bez skutku...

Proszę o odpowiedź.
Dziękuję i pozdrawiam.
Patrickoskii
Forrest Gump

Post autor: Patrickoskii » 2020-10-20, 16:05

Szukam horroru(UWAGA SPOILER) ktory ogladalem z 10 lat temu, para kradnie pieniadze rodzica i jedzie w podroz zatrzymuja sie przy jakiejs toalecie publicznej obok jest dom oprawca jezdzi pickupem, pamietam scene jak odgryza dziewczynie palec kiedy probuje sie wydostac jest tabliczka z zaginionymi osobami przyjezdza policjant na motocyklu tez ginie zabojca go chyba potracil potem przejezdza po nogach policjanta zamyka oboje w lazience i ja podpala wczesniej jednak wrzuca tasme na ktorej jest nagrane jak torturuje chlopaka odcinajac mu sutki poniewaz wczesniej go porwal, w lazience jest zamknieta jakas dziewczyna z odgryzionymi palcami pojawia sie jakas dziwna rodzina w vanie z chorym dzieckiem dziewczyna mysli ze znalazla pomoc ale to jacys psychole, kobieta ucieka w lesie przed zabojca, on wysiada z auta a ona go zabija okazuje sie ze to jej chlopak tylko w ciuchach zabojcy z zaszytymi ustami, zabojca odjezdza, akcja konczy sie gdy na tabliczce z zaginionymi osobami pojawiaja sie zdjecia pary oraz policjanta tylko tyle pamietam, moze ktos wie o jakim filmie mowie?
Zmiennik
Forrest Gump

Post autor: Zmiennik » 2020-10-24, 20:58

Cześć
Szukam od dłuższego czasu dwóch filmów z lat 80. Pierwszy wojenny pamiętam tylko początek : ekipa żołnierzy leci na misję helikopterem , po chwili jest trafiony i wyskakują pojedynczo , przy każdym bohaterze filmu jest stop klatka , czerwona pieczątka i opis. Drugi film to komedia wojenna chyba okres Wietnamu , żołnierze zostają na małej wyspie napływa do nich piwo w puszkach z jakiegoś rozbitego statku a końcowa scena jak pontonem holują łódź podeodną. Z góry dzięki za pomoc
Kaster2
Forrest Gump

Post autor: Kaster2 » 2021-01-12, 20:56

Witam szukam filmu dosyć starego gdyż był grany z jakieś 10lat temu w telewizji. Film był z tego co kojarzę francuski lub włoski lecz co do tego nie mam pewności. Film był od 18 roku życia, głównymi bohaterami z tego co pamiętam były kobiety o dużych biustach, a scena jaka mi zapadła w pamięć to jak dwie kobiety szły na basenie dla kobiet bez staników, było na tym basenie dużo kobiet część zakrywała piersi, część nie. Wiem że to nie za dużo informacji ale liczę że ktoś zna ten film :)
marecki.20@wp.pl
Forrest Gump

Post autor: marecki.20@wp.pl » 2021-05-20, 20:27

Witam.
Od jakiegos czasu nurtuje mnie pewien film który ogladalem wiele lat temu. To film z lat 80 lub 90. Jest o facecie który chyba przybyl na ziemie z kosmosu. I na ziemi wstrzykiwal ludziom jakas biala substancje a potem wbijal w glowe jakis szpikulec i wyciągal jakis plyn. Ogólnie byl bardzo silny i jak walczyl z kims to uzywal miedzy innymi jakis metalowych dysków które odbijaly sie od wszystkiego pozbawiając życia prawie wszystkich ludzi w pomieszczeniu. Zbieral próbki plynu z ludzi.
marecki.20@wp.pl
Forrest Gump

Post autor: marecki.20@wp.pl » 2021-05-23, 14:27

Znalazlem juz film i byl to "Mroczny anioł" ang. "Dark angel"z 1990 roku.
pawel44
Forrest Gump

Post autor: pawel44 » 2021-09-10, 20:01

Witam.
Szukam tytułu dosc starego polskiego filmu z dialogiem gdzie mezczyna czestowany zagranicznym papierosem bierze tego paierosa i bedac pod wrazeniem luksusu jaki go spotyka odpowiada "przepraszam ze palcami".
pawel44
Forrest Gump

Post autor: pawel44 » 2021-09-11, 10:39

juz wiem, Ballada o scinaniu drzewa Feriduna Erola 1972 "przepraszam ze biore reka ale nie mam czym"
ODPOWIEDZ