Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Co to za film?

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
Paweu
Forrest Gump

Re: Co to za film?

Post autor: Paweu » 2020-02-19, 13:25

Czy to forum w ogóle żyje?
Lucynka
Forrest Gump

Szukam filmu

Post autor: Lucynka » 2020-05-26, 01:46

Cześć bardzo długo męczy mnie, że obejrzałam kiedyś meegaa film, ale nie pamiętam jego tytułu tylko ogólne informacje. Byli chyba hinduscy aktorzy, film miał lektor polski, ogólnie facet się kochał w jakiejś kobiecie, ale ona na początku w nim nie, kluczowe jest to ten facet kradł pieniądze a potem anonimowo dawał je na szpital na chore dzieci. I ogólnie przychodził tam do szpitala. Pamiętam, że chyba były czasami w filmie urywki jak z musicalu. Ostatnia scena, dosłownie ostatnia wyglądala tak, że były tamtej kobiety albo po prostu inny facet też zakochany w niej był kimś w stylu wojskowy, jakiś agent czy coś takiego i stał obok kogoś ważnego, wyższego stopniem od siebie i mówił coś o tamtym facecie, który kradł a potem tamten główny bohater wszedł przez drzwi i coś tam mówił. Słowem głównego bohatera było chyba loser i pokazywał ręka literę L, ale to nie jestem pewna. Wiem że miał takie swoje słowo, które często powtarzał albo jakiś gest. Proszę jeśli kojarzycie to piszcie, bo od kilkunastu lat próbuje znaleźć ten film z marnym skutkiem.
Filmy2020
Forrest Gump

Post autor: Filmy2020 » 2020-06-04, 00:09

Cześć dziś przedstawiam stronkę z filmami z nowościami!
Link :
https://ogladaj.network/link/1444/90760049

Życzymy miłego seansu.
Lucynka
Forrest Gump

Post autor: Lucynka » 2020-06-04, 13:42

[przykro mi, lecz nie.
Krzychu666
Forrest Gump

Post autor: Krzychu666 » 2020-06-17, 21:23

Cześć.
Czy wiecie może co to za film?
https://imgur.com/a/ysEtopl
Wiem jedynie, że został nakręcony przed 2010 r., ten człowiek jest żydem i wypowiada się o Polsce
Larturartur
Forrest Gump

Post autor: Larturartur » 2020-06-20, 19:15

Cześć wszystkim, poszukuje tytułu filmu, rzecz się dzieje w Ameryce podczas wojny, młody facet trafia na farme, gdzie pomaga kobiecie z córką w uprawie roli i mieszka u nich. Ich mąż i ojciec jest na wojnie. Na wiejskiej zabawie zostaje pobity przez tutejszych, ponieważ uważany jest za tchórza, że nie idzie walczyć na wojnie. Córka kobiety szpera w rzeczach faceta i znajduje oddznaczenia wojenne ktore otrzymał, okazuje się, że jest bohaterem wojennym. Kobieta zaurocza się w facecie, a córka nie chce aby odchodził. Na koniec odchodząc od tej rodziny sporyka żołnierza wracającego z wojny i pyta go o papierosa, ten mu chce dać ale okazuje się, że ma ostatniego, wiec ten nie chce. Żołnierz daje mu mówiąc, ze on już jest prawie w domu.
Krisovv
Forrest Gump

Post autor: Krisovv » 2020-07-28, 19:43

Cześć, od dłuższego czasu chodzi mi po głowie scena, z którego filmu nie mogę sobie przypomnieć, scena w filmie działa się w lesie, film bym filmem akcji lub wojennym, żołnierze z dowódcami podzielili się na dwie drużyny, na rękawy założyli opaski koloru czerwonego/niebiesko by odróżnić przeciwników od swoich, zabrali ze sobą karabiny naładowane ślepakami i ruszyli na ćwiczenia, po dłuższym czasie obie drużyny spotkały się w lesie i zaczęły do siebie strzelać jednak ktoś zmienił ślepaki w magazynkach na ostrą amunicję co spowodowało że żołnierze zabijali się nieświadomie nazwazjem.
ODPOWIEDZ