Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Co to za film?

Szukasz filmów o konkretnej tematyce? Masz jakieś pytania odnośnie filmu i zagadnień z nim związanych?
soprano0606
Forrest Gump

Re: Co to za film?

Postautor: soprano0606 » 2015-02-26, 17:53

witam poszukuje filmu.

nie pamietam tytulu jednak pamietam ze historia dziala sie w czasie swiat bozego narodzenia. w pewnym malym miasteczku grupa kobiet wpadla na pomysl by napisac kartki z zyczeniami do zolnierzy znajdujacych sie na wojnie. jeden z zolnierzy ktory nie mial rodziny chcial osobiscie udac sie do tegpo miasteczka i podzieowac autorce kartki za zyczenia. pojawiwszy sie na miejscu zakochuje sie w dziewczynie jednak okazuje sie ze ona jest zareczona. mimo to ona rowniez zakochuje sie w zolnierzu i zrywa zareczyny.

ktos zna tytul tego filmu bede wdzieczna :lol:
Awatar użytkownika
Krasnal Adamu
Jack Sparrow

Postautor: Krasnal Adamu » 2015-02-26, 23:12

Chyba "The Christmas Card" ("Wesołych świąt, żołnierzu"), chociaż wydaje mi się, że był jeszcze jeden film z podobnym motywem.
fenegal
Forrest Gump

SZUKAM SERIALU

Postautor: fenegal » 2015-03-31, 23:01

Szukam serialu z lat 80 lub 90tych, wiem, że:

- był emitowany pomiędzy 1989 -1996 w Polsce
- to był serial familijny, o rodzinie z dziećmi
- w intro serialu pamiętam psa, który brał swoją pustą miskę w pysk i zanosił do tej rodziny
- na koniec wszyscy razem się ściskali i tak się właśnie zaczynał ten serial

To nie były ani Cudowne lata, ani Pełna chata..... pomóżcie. Miałam kilka latek jak to oglądałam i szaleńczo tego poszukuję od 3 lat! No i poza tym wiem, że muzyka z serialu była fajna i dlatego go szukam - wesoła itp.

Help :)
anmajo
Forrest Gump

Postautor: anmajo » 2015-04-06, 14:00

Witam
Poszukuję bardziej sceny niż konkretnego filmu, ale nie mogę oglądać sceny nie znając tytułu :mrgreen:

A chodzi o:
Człowiek stojący wśród przepływającego tłumu, a kamera z "ptasiej perspektywy " robi obrót wokół niego o 360 stopni.

Z góry dziękuję za pomoc.
oglądaczTV
Forrest Gump

Postautor: oglądaczTV » 2015-04-13, 22:00

Witam kinomaniaków.
Szukam bardzo ciekawego filmu prawdopodobnie amerykańskiego opowiadającego historię studenta lekkoatlety. Na początku filmu ukazany jest jako przystojny inteligentny wysportowany młody chłopak (same zalety) mówi nawet w pewnej scenie że może spać z kim chce. Są moim zdaniem dwa punkty zwrotne 1 jak ma wypadek na motocyklu po którym lekarze nie dają mu szans na powrót do zdrowia 2 jak spotyka (chyba Morgana Freemana) na stacji który go motywuje i pomaga pokonać własne słabości. Myślę że osoby znające ten film nie potrzebują dłuższego opisu więc się nie rozpisuję.
malgorzata83
Forrest Gump

Re: SZUKAM SERIALU

Postautor: malgorzata83 » 2015-04-23, 21:26

fenegal pisze:Szukam serialu z lat 80 lub 90tych, wiem, że:

- był emitowany pomiędzy 1989 -1996 w Polsce
- to był serial familijny, o rodzinie z dziećmi
- w intro serialu pamiętam psa, który brał swoją pustą miskę w pysk i zanosił do tej rodziny
- na koniec wszyscy razem się ściskali i tak się właśnie zaczynał ten serial

To nie były ani Cudowne lata, ani Pełna chata..... pomóżcie. Miałam kilka latek jak to oglądałam i szaleńczo tego poszukuję od 3 lat! No i poza tym wiem, że muzyka z serialu była fajna i dlatego go szukam - wesoła itp.

Help :)

Myślę, że to będzie Dzień za dniem, też lubiłam kiedyś oglądać ten serial. Muzyka to The Beatles Ob La Di Ob La Da ;)
szymonsocho
Forrest Gump

Postautor: szymonsocho » 2015-05-03, 18:20

Cześć poszukuję nazwy filmu, minuta 1:07 - 1:10 na poniższymym filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=bEp0rchFsGg#t=67

[ Dodano: 2015-05-03, 19:22 ]
oglądaczTV pisze:Witam kinomaniaków.
Szukam bardzo ciekawego filmu prawdopodobnie amerykańskiego opowiadającego historię studenta lekkoatlety. Na początku filmu ukazany jest jako przystojny inteligentny wysportowany młody chłopak (same zalety) mówi nawet w pewnej scenie że może spać z kim chce. Są moim zdaniem dwa punkty zwrotne 1 jak ma wypadek na motocyklu po którym lekarze nie dają mu szans na powrót do zdrowia 2 jak spotyka (chyba Morgana Freemana) na stacji który go motywuje i pomaga pokonać własne słabości. Myślę że osoby znające ten film nie potrzebują dłuższego opisu więc się nie rozpisuję.

Myślę, że chodzi o film "Siła spokoju".
grotus1920
Forrest Gump

Postautor: grotus1920 » 2015-05-12, 07:56

Szukam filmu? Nie znam tytułu! Ale znam fabułę oglądałem go kiedyś. Jest to komedia chyba usa/kanada po 2010r. Zaczyna się film od sceny w łóżku,chłopak uprawia z dziewczyną seks,on jest tak nudny żę ona śpi gdy ten ją posuwa,rano ona daje mu do zrozumienia że jest kiepski w łóżku i jak cZegoś nie zmieni to odejdzie od niego. On jej się oświadcza żeby nie odchodziła,ona odrzuca i karze mu lecieć do przyjaciela do toronto żeby odpoczął i nauczył sie uprawiac seks i dawac jej orgazm. Poleciał do tego toronto do kumpla(lub kuzyna) ten przywitał go jak wyszedł z taxi pod domem(ten przyjaciel to chyba pochodzenia hinduskiego)playboy,podrywacz,śmiały do kobiet. Organizuje po podróży dla niego imprezę żeb poznał laski nowe,on jest nieśmiały i nie chce zdradzać dziewczyny i ciągle do niej dzwoni. Ten kumpel w toronto ma mu pomóć w seksie. Później chłopak wychodzi na miasto i trafia do klubu go-go ze striptizerką która świetnie gotuje,pózniej założy bar afrodyzjak z nią jako szefową kuchni.

[ Dodano: 2015-05-12, 09:06 ]
Ta striptizerka to znana aktorka,niska piękna brunetka,świetna jej rolą,jest tam mnóstwo śmiesznych scen i tekstów. Jak np.wtedy jak wziął miętówkę i robił jej minetę a ona ma uczulenie na miętę. Dziewczynę tego kolegi z indii też gra taka indyjska piękność która na początku gra nieśmiałą spokojną dziwczynkę,a w nocy w klubie zmieniała się w rozpustnicę. Pamiętam też żę tego chłopaka nie umiał uprawiać seksu ta striptizerka wzięła zalanego ze śmieci jak go ochroniarz wyrzucił. On jej za to pomógł w rachunkach i długach,a ona pomogła przełamać sferę seksualną,bierze go na masaż erotyczny gdzie robi(śmieszną scena)nie powiem co. Ta dziewczyna z początku filmu jak zobaczy zdjęcie ze striptizerką to będzie zazdrosna i przyleci do niego do toronto zeby wrócił że mu wybaczy. Proszę o pomoc w znalezieniu tytułu.
lawa220
Forrest Gump

Postautor: lawa220 » 2015-07-22, 02:10

Witam szukam filmu o mężczyźnie który stworzył nową markę samochodu,założył fabrykę potem miał jakieś sprawy w sondzie.Cała akcja rozgrywa się mniej więcej lata 60-80.
APSIK1
Forrest Gump

Szukam filmu.

Postautor: APSIK1 » 2015-08-19, 18:43

Film widziałam naprawdę dawno , kilka lat temu. Pamiętam kilka scen , ale ważnych. Film opowiada o kobiecie uciekającej przed złymi ludźmi, najprawdopodobniej o czymś wiedziała albo widziała coś co nie powinna. Uciekając zatrzymuje samochód prowadzony przez mężczyznę jadącego z narzeczoną do rodziców. Podczas podróży narzeczona chłopaka nalega aby nieznajoma kobieta przymierzyła jej pierścionek zaręczynowy. Gdy kobieta ma na palcu pierścionek dochodzi do wypadku gdzie ginie narzeczona kierowcy a sam kierowca albo tez zmarł albo jest w śpiączce. W szpitalu rodzice mężczyzny biorą kobietę za narzeczoną ich syna a ona sama ukrywa się u bogatej rodziny. Niestety zostaje odnaleziona przez złych ludzi. Końcówki nie pamiętam.
PS: Nie jest to film - Pani Winterbourne(1996) , bo to nie komedia romantyczna.
Może ktoś kiedyś widział , z góry dzieki.
Jation
Forrest Gump

Francuska komedia

Postautor: Jation » 2015-10-03, 20:02

Witam
pamiętam że to była francuska komedia. Złodzieje chcieli obrabować bank więc przyjechali autem ale gościo zaparkował po przeciwnej stronie banku bo niby "nie miał miejsca tam" :D Gdy uciekali z banku nie mogli otworzyć drzwi więc się poddali i zdjeli maski a okazało się że drzwi otwierały się w drugą stronę :D
Oglądał ktoś ten film ?? zna tytuł ??
M.kepisty96
Forrest Gump

Co to za film?:)

Postautor: M.kepisty96 » 2015-12-03, 21:13

Cześć, poszukuje filmu, którego ogladałam pare lat temu, tak gdzieś5-7. Motyw który mi utkwiłw głowie to zakopanie ciała w ogródku przed oknem domu, a pozniej posadzenie w tym miejscu czerwonych róż. Deszcz spowodowal splywanie ziemi, a to ukazalo wystajacą z ziemi dłoń. Nie jestem pewna, ale wydaje mi się że w tym filmie były też takie elementy jak czerwony pick up i golden retriver.
Znalazlam opis tego filmu wrzucony na fora przez inna osobe, ktora tez tego filmu poszukuje. Oto on :

Akcja działa się w jakimś miasteczku, kobieta, która jest główną bohaterką tego filmu mieszka z córką w domku, mąż jest ciągle na wyjeździe. Pewnego razu przyjeżdża do niej siostra, która, jak się okazuje uwiodła wcześniej jej męża. Między nimi jest ciągła rywalizacja, nie mogą się ze sobą pogodzić, w końcu kłócą się w barze i gdy ta siostra przychodzi do niej do domu, tamta zabija ją na ganku. Jej ciało zakopuje w ogrodzie i sadzi na tym róże.. a samochód zrzuca ze skarpy. Gdy siostra ta jest poszukiwana przez policje w związku z nagłym zniknięciem tłumaczonym nagłym wyjazdem kobieta ta posuwa się do romansu z szeryfem aby go mieć czym szantażować. Kobieta ta dostaje paranoi, ścina włosy farbuje je na czarno. Wygląda jak jej siostra. W końcu dowiaduje się też o tym wszystkim jej mąż.

Bardzo prosze o pomoc, nie daje mi spokoju co to za film :)
krzyhox
Forrest Gump

Postautor: krzyhox » 2015-12-16, 10:28

Witam szukam filmu:

Główny bohater z zawodu (chyba) był fotografem, który miał żonę i córkę. W rzeczywistości umawiał się z kobietami (lekkich obyczajów) i się z nimi zabawiał później je mordował i robił zdjęcia.Jedna ważna sprawa to taka, że był fanatykiem nazizmu : l tego znaku itp. Jedną scenę pamiętam jak w aucie odcięta głową kobiety "robił sobie dobrze". Końcowa scena była mniej więcej taka, że złapał córkę i chciał ją zabić bo ona wszystko odkryła, ale udało jej się uciec na koniec miała rany na rękach. Mniej więcej tak pamiętam film. Powstałon od 2000-2009 roku. Liczę, że ktoś może go kojarzyć. ;)
kobra1234
Forrest Gump

Postautor: kobra1234 » 2016-12-15, 13:56

Witam,

poszukuję tytułu następującego filmu:

film produkcji USA, komediowy, dla dzieci, rok produkcji ok. 1995, często emitowany jakieś 15 lat temu w ogólnodostępnych, popularnych kanałach telewizyjnych.
Akcja rozgrywa się w jednej z amerykańskich wiosek, podczas ostrej zimy wioska zostaje zasypana śniegiem co utrudnia życie mieszkańcom, na tyle że lokalna szkoła przerywa zajęcia. W filmie pokazywano akcje z udziałem grupy dzieci, które wykorzystywały wolny czas budując iglo, rzucając się śnieżkami itp. Występował też facet zajmujący się odśnieżaniem dróg, który przejeżdżał przez wioskę swoim pługiem wraz ze swoją wroną strasząc dzieci.
W filmie był też pokazany motyw chłopaka starszego brata jednego z młodszych bohaterów, który zakochał się bez wzajemności w pięknej koleżance ze szkoły, która trenowała skoki do wody, pływanie i nie zwracała na Niego uwagi.
W poderwaniu dziewczyny pomagała mu jego przyjaciółka, która nie odstępowała go na krok, facet był na tyle zaślepiony atrakcyjna czarnulą, że nie zwrócił uwagi na swoją przyjaciółkę, która była Nim zainteresowana.
Dopiero podczas jednej z końcowych scen w trakcie rozmowy chłopaka z tą atrakcyjną dziewczyną na basenie, dziewczyna uświadomiła go, że to nie ona jest odpowiednią dziewczyną dla Niego, a właśnie jego przyjaciółka.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdro
Dziki1234
Forrest Gump

Rewelacyjny Film

Postautor: Dziki1234 » 2017-02-12, 10:32

Kiedyś 15-20 lat temu oglądałem rewelacyjny film w telewizji Polskiej. Nie oglądałem od początku.

Film reality przedstawia losy mężczyzny, który podróżuje, po jakimś kraju.

W jednej ze scen jest przesłuchiwany przez wojskowego pod zarzutem szpiegostwa, ale udaje mu się uciec.
W innej trafia do szpitala gdzie chorzy lekarze przeszczepiają ludzkie głowy świnią albo an odwrót też z życiem ucieka.
W kolejnej scenie głodny trafia do świątyni gdzie na ołtarzu leżą dary dla Boga. Chce coś zjeść ale jedyna przebywająca tam kobieta zabrania mu mówiąc to jest dla Boga i daje mu pić mleko z piersi.
W ostatecznej scenie zaciąga się do pracy w filmie, albo reklamie. W czasie nagrań jest smutny na twarzy. Nagrywający scenę podchodzi daje mu z liścia w twarz i mówi uśmiechaj się, na tym film się kończy.
W filmie jest motyw muzyczny ze słowami "Happy Men" albo "Happy Live".

Akcja raczej lata Bitelsów może 80, W tle motywy muzyczne coś w rodzaju Bitelsi.
Film nagrany też raczej w tych latach.

Dzięki
maciej123m
Forrest Gump

Postautor: maciej123m » 2017-05-27, 23:11

Mam pytanie o film kategorii horror. W tym filmie matka z córką pojechała do jakiegoś zniszczonego miasta,auto się rozbiło i jak się matka ocknęła córki już w aucie ne było ale były jakieś dziwne rysunki,po czym matka poszła do tego miasta szukać córki (córka jakoś była związana z tym miastem) i natrafiła na jakieś dziwne mutanty w szkole i gdzieś jeszcze po czym znalazła ją policjantka i tą policjantkę opluł kwasem jakiś dziwny mutant. Ktoś wie jaki jest tytuł tego filmu?
malgorzata83
Forrest Gump

Postautor: malgorzata83 » 2017-06-07, 19:34

maciej123m pisze:Mam pytanie o film kategorii horror. W tym filmie matka z córką pojechała do jakiegoś zniszczonego miasta,auto się rozbiło i jak się matka ocknęła córki już w aucie ne było ale były jakieś dziwne rysunki,po czym matka poszła do tego miasta szukać córki (córka jakoś była związana z tym miastem) i natrafiła na jakieś dziwne mutanty w szkole i gdzieś jeszcze po czym znalazła ją policjantka i tą policjantkę opluł kwasem jakiś dziwny mutant. Ktoś wie jaki jest tytuł tego filmu?

Wg mnie to będzie Silent Hill.
kasia37
Forrest Gump

Postautor: kasia37 » 2017-06-19, 16:56

Witam
szukam filmu,który oglądałam jakiś czas temu i niestety tytuł wyleciał mi z głowy.
Pamiętam że jakiś gościu wchodzi na posterunek(chyba)i mówi że podłożył bomby któe niedługo wybuchną.Przesłuchuje go jakiś agent a następnie jeździ z nim po mieście i szuka tych bomb.
Na końcu jest taka scena że ten agent i bandyta giną w wyniku wybuchu jednej z bomb chyba jest skarbiec jakiegoś banku albo fbi ale nie jestem pewna.
Okazuje się jednak że to wszystko mistyfikacja bo agent z tym bandytą znają się z dzieciństwa i to wszystko było ukartowane przez nich,
Pamiętam też scenę jak ten agent stoi na ulicy i patrzy jak znajomi idą na jego pogrzeb.Wiem że chaotycznie napisane ale tyle pamiętam.Mam nadzieję że ktoś pomoże.Plisss szukam tego filmu już jakiś czas.

Wróć do „Centrum Filmowej pomocy”