Seriale komediowe

Film niczym półprosta - ma początek ale daleka droga do końca.
Awatar użytkownika
MGaździcki
Agent Smith

Re: Seriale komediowe

Post autor: MGaździcki » 2007-08-14, 09:34

"Lokatorzy" byli trochę mniej sztuczni, choć też nieraz denerwowały mnie odcinki na zasadzie: Zuzia przyrzasnęła Jacka drzwiami, on nadepnął Krysi na stopę, ona spoliczkowała pan Romka, on opluł Franka... Takiego humoru nie lubiłem, ale czasem trafiały się jakieś ciekawe dialogi czy niezłe gagi.

Najlepsi "Lokatorzy" to ci z Markiem Siudymem i Ewą Szykulską, Andrzej Kopiczyński i Katarzyna Figura już tacy śmieszni nie byli. Teraz w "Sąsiadach" Siudym jest w ogóle jakimś nieszkodliwym harcerzykiem, a nie rodzimym skrzyżowaniem wujka Sknerusa z Alem Bundym.

A Niania i Hela są plastikowe autentycznie-zresztą w pierwszym serialu irytował mnie fakt, jak traktowano tą biedną Karolinę (żałosny odcinek z wycieczką-przy scenie w limuzynie myślałem, że KGB przy Franii Maj i jej dzieciakach to kółko różańcowe).

"Sąsiedzi" nie są plastikowi, tylko zwyczajnie... idiotyczni. W pierwszych odicnkach tak tego widać nie było, teraz patrząc na mądrą niegdyś Patrycję widzę kobietę o umyśle pięciolatki, która zrobi z siebie największego nawet klauna, by zaistnieć w szołbiznesie.

A teraz jeszcze Polsat kręci parodię Klossa. Jak przeczytałem fabułę (esesmanka, która po orgaźmie nie pamięta niczego przez dwie godziny, hiszpańska specjalistka od seksu) to zastanowiłem się czy to jednak nie fajnie, że nie mam Polsatu...
Ktoś
Indiana Jones

Post autor: Ktoś » 2007-08-15, 00:28

Parodia Klosa? :roll: toż to bedize żenada roku, jak wyjdzie ten serial to stworze plebiscyt na najżałośniejszy serial polski :-x
jigsaw
Vincent Vega

Post autor: jigsaw » 2010-01-02, 15:35

Mój ulubiony serial to "Świat według Kiepskich", lubię także "Rodzinę zastępczą" i "Daleko od noszy".
yrek
Agent Smith

Post autor: yrek » 2010-02-12, 16:20

Zachęcam do obejrzenia sitcomu "Jak poznałem waszą matkę" Serial opowiada o miłosnych perypetiach 4 przyjaciół. Rozrywka gwarantowana :)
dozorca_wapnia
Vincent Vega

Post autor: dozorca_wapnia » 2010-06-10, 19:12

Popieram kolegę wyżej :) Do tego dorzuciłbym też Różowe lata 70 :) świetna zabawa gwarantowana :)
ODPOWIEDZ