Najgorsze seriale

Film niczym półprosta - ma początek ale daleka droga do końca.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Najgorsze seriale

Post autor: weird0ther » 2010-07-03, 22:02

Jakie seriale Was zawiodły / doprowadzają do szału / są najbardziej żenujące?

Nie sądzę, aby istniały całkowicie beznadziejne seriale, bo produkcje filmowe owszem.
Każdy ma swoich odbiorców, w przeciwnym razie serial zostałby zdjęty z ekranu ... Oczywiście polskie seriale, to już całkowicie odrębna kategoria, bez wyrzutów sumienia mogę je wszystkie (współczesne) wsadzić do jednego słoika z plakietką 'tania masówka'. Nie chcę chyba nawet zbyt długo się nad tym rozczulać, bo po prostu Polska i polskie seriale to opary absurdu. Dotknęłam się pół roku temu 'True Blood' i bezkonkurencyjnie zlewa się to do najgorszych seriali, jakie widziałam. Oczywiście obejrzałam 2 sezony, by mieć większe rozeznanie i obiektywność, ale serial jest kompletnie do niczego. Żałosna i niezgrabna fabuła, która ma tysiąc niepasujących do siebie wątków, które są potrzebne, jak rybie ręcznik... Dialogi totalnie proste i nieskomplikowane, do tego jakaś pseudo bachusowa energia, która jest dla mnie po prostu śmieszna, wszystko oplatane oczywiście 'romansem wszech czasów'. Co do zawiedzenia się, to bezapelacyjnie będzie to Flash Forward - serial z wysokim budżetem z całkiem dobrą obsadą, najpierw przypiekli nas Pilotem, a w otoczce całości było to jedno wielkie nieporozumienie w moim przekonaniu rzecz jasna. Na cały sezon było bodajże 3 epizody bardzo dobre, godne uwagi, które rozwalały... Myślę, że sporo można by było jeszcze wymienić, ale większość to seriale, które zaliczyły pojedyncze i sezonowe porażki, jak PB.
pipina
Forrest Gump

Re: Najgorsze seriale

Post autor: pipina » 2010-12-08, 14:28

Mnie Lost rozczarowało. Ale chyba dopiero po drugim sezonie. Nie spominając o końcówce. Masakra jakaś - od razu widać, że nie wiedzieli, jak skończyć.
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Post autor: Aquariia » 2010-12-08, 19:43

Również nie byłam zachwycona końcówką Lost ale ogólnie serial podobał mi się i nie nazwała bym go najgorszym.

Trudno mi wybrać najgorszy serial amerykański ponieważ mają one zazwyczaj kilka sezonów. Jeżeli serial mi się bardzo nie podoba po prostu przestaję go oglądać.(no chyba że mi się bardzo nudzi) Drugi sezon PB nazwała bym najgorszym serialowym sezonem.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2010-12-14, 18:10

Drugi? :shock: To zdecydowanie musiałaś na nim poprzestać ;) Mi się drugi podobał, gorszy od pierwszego, ale dobry. Trzeci był mierny, czwarty już trochę lepszy, ale i tak po jakimś czasie przestałem oglądać.

Sam nic w tym temacie nie wytypuję, bo jeśli jakiś serial mi nie pasuje to szybko kończę z nim przygodę. Mógłbym powiedzieć, że polskie w stylu "Na wspólnej", czy jakieś egzotyczne telenowele, ale nigdy nie widziałem pełnego odcinka.
Choć jeśli miałbym wybierać to wolałbym telenowele z Ameryki Pd. - ładna obsada, przepych w każdym calu, mniej przyziemna fabuła, hacjendy, matka z synem lub matka z córką i tym podobne kombinacje. :)
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Post autor: Aquariia » 2010-12-14, 21:53

Po pierwszym świetnym sezonie PB drugi mnie zawiódł. Jak dla mnie było tam za dużo nieprawdopodobnych rzeczy. Najbardziej utkwiło mi w pamięci obezwładnienie przez T-Bag'a doktora. Doktor chyba się sam do stołu przywiązał. Dalej już nie oglądałam.

Brazylijskie itp. telenowele w porównaniu do Polskich jednak się kończą. I jest akcja. Ja je dobrze wspominam. A Polskie niestety są o wszystkim i o niczym. Przecież nie da się zrobić ciekawego serialu który ma tyle odcinków. Czy ktokolwiek jeszcze pamięta co było na początku Klanu? Uparli się na te tysiące odcinków. Polskie seriale są zdecydowanie najgorsze z tych co oglądałam.
hojata
Forrest Gump

Post autor: hojata » 2015-11-02, 13:16

The Walking Dead. Miało być coś wybitnego i na początku było, ale później... Notoryczne zwalnianie akcji, rozciąganie wątków do granic możliwości. Moim zdaniem twórcy zbyt dużą uwagę przykuwają do pieniędzy zamiast do jakości serialu. Dla mnie największe rozczarowanie ostatnich lat.
ODPOWIEDZ