Seriale - TOP 10

Film niczym półprosta - ma początek ale daleka droga do końca.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Seriale - TOP 10

Post autor: Dusqmad » 2010-07-03, 17:45

Temat przeznaczony na zestawienia waszych ulubionych seriali. Może być mniej niż dziesięć, może być więcej. Dziesiątka jest optymalna i sugeruje, że to zestawienie.

1. Twin Peaks
2. Różowe lata 70'
3. Lost - w sumie to pierwsze 3 sezony
4. Dexter - zwłaszcza drugi sezon
5. Skins
6. Californication - pierwsze dwa, 3 już gorszy. Coś mi się wydaje, że dalej to już będzie jazda po schemacie.
7. Prison break - tylko dwa pierwsze sezony. Szkoda, że na tym nie poprzestali. Bo teraz każdy kto siedział z zapartym tchem przy 1 czy 2 pluje na ten serial.
8. Świat według Bundych (w sumie im nowszy odcinek tym lepszy)
9. Przyjaciele

Tyle.
Serialami zainteresowałem się po "Lost" i "Prison break", więc tak naprawdę jeszcze niewiele widziałem.

Czekam na wasze typy. A nuż coś mnie zainteresuje i zacznę oglądać :)
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: Seriale - TOP 10

Post autor: weird0ther » 2010-07-03, 22:13

1. L O S T
2. Prison Break
3. V (2009)
4. House M.D.
5. Dexter
6. Kingdom Hospital
7. That '70s Show
8. Monty Python's Flying Circus

O każdym się już wypowiadałam setki razy, ale tak dla ścisłości, rzut konkretem.

1. Pomimo wszystko jest to najlepszy obraz jaki zetknął się z moimi oczami. Serial wysoko podniósł poprzeczkę, a całość została nakręcona ręką Boga (bez fanatyzmu).

2. Sezon I, II, IV... III do kosza i mamy rewelację.

3. Młody serial z świetną obsadą, należy podejść do niego sceptycznie, a od 5 odcinka można już mówić : WOW.

6. Właściwie to mini - serial, leciał kiedyś na TVP1, to już było tak dawno... nie wiem, czy King w tym palców nie mieszał. W każdym razie, serial mistrzostwo świata, tajemniczy, mroczny, na poziomie - INNY.
Dominik676
Jack Sparrow

Re: Seriale - TOP 10

Post autor: Dominik676 » 2010-07-04, 12:29

Ja napiszę mniej niż 10, bo niewiele seriali oglądałem, najwyżej później dopisze jak coś jeszcze obejrzę i przypadnie mi do gustu:
1. Prison Break (trzy pierwsze sezonu były dla mnie równie dobre, czwarty moim zdaniem kompletnie nieudany)
2. Lost (tu jak napisał Dusqmad, tylko trzy pierwsze sezonu. W ogóle to uważam, że koniec trzeciego sezonu był najlepszym momentem na zakończenie serialu w ogóle).
3. Supernatural (w naszym kraju bardziej znany jako "Nie z tej ziemi")
4. Świat według Kiepskich (wole go bardziej niż Bundych)
ODPOWIEDZ