Cartoon Network

Film niczym półprosta - ma początek ale daleka droga do końca.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Cartoon Network

Post autor: Dusqmad » 2006-08-16, 12:54

Lubicie tą stację? Jeśli tak to jakie są wasze ulubione kreskówki?

Ja jak najbardziej lubię Cartoon Network - można to oglądać bez względu na wiek. Wśród moich ulubionych kreskówek znajdują się "Scooby Doo", "Filnstonowie", "Johnny Bravo". Za "Dexterem" z początku niezbyt przepadałem, ze względu na strasznie kanciastych bohaterów ( :P ), ale po kilku oglądnięciach musiałem wyprzeć się wcześniejszych słów krytyki. Zresztą jakby nie było IMHO nie porównuje się do trzech wymienionych wcześniej pozycji. Swój wiek już mam, ale zawsze jak mam okazję to z chęcia ogladnę :)
Ostatnio zmieniony 2007-06-09, 11:35 przez Dusqmad, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Re: Cartoon Network

Post autor: Hukaa » 2006-08-19, 12:41

Oj ja bardzo lubię Cartoon Network. Niby stacja dla dzieci, ale jednak ma w sobie to coś, co sprawia, że i nieco starsi widzowie chętnie oglądają kreskówki na tym kanale. Może po prostu chcemy przypomnieć sobie dzieciństwo, a może z tego dzieciństwa nam coś zostało i jest to oglądanie bajek ^^. Osobiście uważam, że CN jest dla każdego.

Pierwsza moja ulubiona kreskówka to [glow=orange]Johny Bravo[/glow]. Naprawdę świetny pomysł, dużo humoru i oczywiście główna postać :-D Johny jest po prostu tak ujmujący, że nie da się go nie oglądać ;)

[glow=orange]Xmen - Ewolucja[/glow]. Mam jakiś sentyment to Xmen' ów, a dokładnie to do pierwszej części filmu ;)

[glow=orange]Bliźniaki Cramp[/glow] - zacięta walka dwóch bliźniaków (?). Miło popatrzeć, że jest ktoś tak podobny do Ciebie :-D I chodzi tu o Mańka :-D

[glow=orange]Co nowego u Scoobiego[/glow]. Fajne zagadki i klimacik. Można sobie pogłówkować przed tv 8-)

Zostają jeszcze [glow=orange]Ach ten Andy[/glow] i [glow=orange]Galaktic football[/glow] na Jetix :-D Nie moja wina, że tak bardzo lubię oglądać kreskówki ;-)

[OFF TOP] Jakoś nie mam zbyt dużo czasu i rzadko mogę pisać na forum :-/ [/OFF TOP]
fortek13
Forrest Gump

Post autor: fortek13 » 2006-08-19, 18:39

Heh...z początku miałem się u Was nie wypowiadać, ale macie takie fajne topici, że nie mogę się powstrzymać :) Na CN uczyłem się angielskiego :) (wbrew temu co sugeruje nick nie mam 13 lat :-P ) wtedy JohnyB. czy Dexter byli na fali (a wieczorami puszczali wrestling, ale to już inna bajka) teraz oglądam X-men: Evolution, Ligę Sprawiedliwych: Unlimited oraz stare dobre Loony Tunes, Dextera, johnego oraz....moje ulubione PowerPuff Girls :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-20, 12:28

Atomówki znudziły mi się jakieś 3 miesiące temu. Ile razy można oglądać te same odcinki? Jeśli natomiast byłyby nowe to chętnie powróciłabym do oglądania tej kreskówki. Ale raczej się nie zapowiada :mrgreen:
fortek13
Forrest Gump

Post autor: fortek13 » 2006-08-20, 13:21

Co prawda to prawda...ale nieśmiertelnego Toma I jerego mogę oglądać po sto razy i zawsze tak samo chętnie :)
olaczek
Forrest Gump

Post autor: olaczek » 2006-10-02, 08:10

Już prawie rok nie mam tej stacji :( , ale moją ulubioną kreskówką był "Chojrak..."!!!!!!! :D ....a i "Strażnicy czasu" :) ......
Solar
Indiana Jones

Post autor: Solar » 2007-03-09, 14:49

Ja oglądam na tym postrzelone kreskówki ze Strusiem Pędziwiatrem i oczywiście Johny'ego Bravo :D W ogóle żywie bardzo duży sentyment do tej stacji w końcu mając te 7-8-9 lat oglądało się to to namiętnie ;)
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden

Post autor: Issa » 2007-03-09, 15:32

W dzieciństwie oglądałam, ale teraz nie mam już tego programu:(
Najbardziej to lubiłam Toma i Jerego, potem Dextera, Scooby Doo i hmm... nie pamiętam 8-)
Solar
Indiana Jones

Post autor: Solar » 2007-03-10, 13:19

Eee mnie Scooby nudził i tak wiadomo było jak się skończy, gdzie tutaj napięcie, gdzie akcja chwytająca za gardziel no ;) A poza tym zawsze zastanawiało mnie po co oni robili śledztwo skoro wystarczyło od razu złapać potwora/ducha co zawsze robili na końcu. Oj nielogiczność widzę :)
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Post autor: Aquariia » 2007-03-10, 18:04

Jak już człowiek coraz starszy się robi bajki wydają się nielogiczne. Ja uwielbiałam Scooby Doo. Zawsze śmiać mi chciało mi się z końcówki. Facet stoi nie związany (normalnie każdy by już uciekał) i legendarny tekst "udało by mi się gdyby nie te wścibskie dzieciaki" :lol:
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones

Post autor: skiszony » 2007-03-10, 23:10

Dexter jednak rządzi :D od czasu do czasu obejrzę, z reguły jakieś X-men: ewolucja (szkoda tylko, że ciągle to puszczają w kółko :| dochodzi do Apokalipsa i od nowa) czy Ligę sprawiedliwych.
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2007-03-11, 23:08

Hm... Tylko i wyłącznie Dexter ;) Ewentualnie bliźniaki Cramp... A Scoooby Doo... Nigdy jakoś nie lubiłam... nie wiem czemu :P
KeniG
Indiana Jones

Post autor: KeniG » 2007-03-12, 23:11

fortek13 pisze: (a wieczorami puszczali wrestling, ale to już inna bajka
Pamiętam :)

ja ogladałem CN jeszcze za czasów kiedy tłumaczona nie była i rzeczywiście można było się podszkolić w języku ogólnie oglądało się wszystko jak leci a na tą chwile pamietam:

Dexter - i zabawne i ciekawe :) Dexter wymiatał
Krowa i Kurczak - Jedna z najbardziej schizowyh bajek wszechczasów ;)
Ja, Jestem Łasica - jak wyżej chociaż Łasica zawsze wydawała mi się bardziej normalna w w gruncie rzeczy bardziej mi się podobała.
Dwa Głupie Psy
Atamówki - Wersja angielska dużo fajniejsza była :) tytuł był chyba Pawer Puff Girls
Ta kreskówka co sie wszystkie postacie z kreskówek ścigały w rajdzie.
Johny Bravo - JB to jest TO!
Ta bajka w ktorej bandziory w samolotach łapały gołębia pocztowego
Johny Quest - ale ta stara wersja choć ta nowsza taż była fajna.
I na razie tyle może sobie jeszcze kiedyś coś przypomne :)

Czasem lukne coś na CN i ale przeważnie sa to już te ostro poschizowane bajki takie jak Pies Chojrak albo "Edek Edzio i Edward"
Solar
Indiana Jones

Post autor: Solar » 2007-03-21, 10:53

Aaa, "Krowę i kurczaka" też oglądałem, to była tak chora rzecz, że nie dało jej się nie oglądać :) Szkoda, że zrezygnowali z jej nadawania, ale może wyszło na to, że nieszczy dzieciakom psychę ;) Ja tam w każdym razie to lubiłem i żyje :)
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Post autor: Aquariia » 2007-03-21, 14:32

KeniG pisze:Ta kreskówka co sie wszystkie postacie z kreskówek ścigały w rajdzie
To "Odlotowe wyścigi" Też badzo lubiłam tą bejkę. :-)

Krowa i Kurczak nie niszczą psychiki ;-) już prędzej obecne bajki. No może z wyjątkiem kuzyna bez kości.
KeniG
Indiana Jones

Post autor: KeniG » 2007-03-22, 01:21

Ale Krowa i Kurczak jeszcze chyba leci? Podczas sesji kumpel mi opowiadał że nad ranem oglądał :)
ODPOWIEDZ