Ulubiona postać w piątym sezonie

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków piątego sezonu.
Morgoth
Nosferatu

Ulubiona postać w piątym sezonie

Post autor: Morgoth » 2009-03-04, 20:40

Nie mowa tylko o nowych postaciach^^

Jak dla mnie zdecydowanie Faraday, ostatnie odcinki (5x06,07) były takie puste i to chyba przez brak wyspy i postaci na niej przebywających^^ Postać Daniela w tym sezonie jest zdecydowanie niezwykła. Dowiedzieliśmy się o nim kilku ciekawych rzeczy... choć myślę że jeszcze się okaże że nie wiemy o nim niczego :D To co mnie przekonało do tej postaci... to z pewnością gestykulacja, mimika twarzy i sposób zachowania. Gdy w czwartym sezonie zachowywał się dziwnie... teraz zachowuje się nienormalnie^^
Elisha
Indiana Jones

Re: Ulubiona postać w piątym sezonie

Post autor: Elisha » 2009-03-04, 21:23

Też stawiam na Daniela. W ostatnich odcinkach strasznie mi go brakowało. W szczególności chciałabym zobaczyć, co powie reszcie o Charlotte i jak sam się zachowa. Jego flashforwardy/flashbacki/błyski najbardziej mnie interesują i wydaje mi się, że będą tłumaczyć o wiele więcej niż te pozostałych.

Kocham jego mimikę i gestykulację (zwłaszcza kiedy usiłuje coś komuś wytłumaczyć, albo jest czymś zaskoczony/zmartwiony), nadają mu takiego swoistego charakterku. Niby jest geekiem, naukowcem, zafascynowanym wręcz w tych swoich obliczeniach, ale w jego postaci jest taka iskierka, która zwraca uwagę.

I mam ogromną nadzieję, że twórcy serialu potraktują go na poważnie i nie wywalą (tzn. uśmiercą) przy pierwszej lepszej okazji. Jestem nawet skłonna powiedzieć, że to jedna z najlepszych i najciekawszych postaci w całym serialu - spośród wszystkich tych, które pojawiły się w ciągu prawie 5 sezonów.

No, przykro mi to stwierdzić, ale prawie każdą postać, którą polubię, spotyka nie za ciekawy los (patrz Charlie, Charlotte). Ale trzymam za niego kciuki.
marcinek6000
Tyler Durden

Post autor: marcinek6000 » 2009-03-07, 17:48

Mi tam się najbardziej podoba Miles, jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci, mniej to chyba wiemy tylko o Jacobie, bo Miles to przynajmniej wiemy jak wygląda, może skoro Jacob to taki duch, to może z tego powodu jest na wyspie Miles, może właśnie z nim chce pogadać, bo jest w tym dobry. Mam nadzieję, ż się jeszcze dużo dowiemy o tej postaci zanim ją uśmiercą.
fuqasi
Vincent Vega

Post autor: fuqasi » 2009-03-29, 18:48

zgodzę się z wami że w V sezonie najbardziej intrygującą postacią jest Faraday, zdecydowanie. i też liczę bardzo na to że będzie do końca, bez niego będzie zdecydowanie za nudno.
Anucha
Vincent Vega

Post autor: Anucha » 2009-04-08, 12:47

stawiam na Richarda. Jest bardzo tajemniczą postacią. mam nadzieję, że dużo się o nim dowiemy
artemis
Mad Max

Post autor: artemis » 2009-04-10, 00:30

Ja tam stawiam na... HURLEYA! xD od kiedy tylko pojawił się na wyspie, aż chce się oglądać serial ;d Wprowadza niesomity humor, który nieraz podciągnął ocene danego odcinka^^
Jego rozmowa z Milesem, jego DUDE, albo "o co chodzi?" - to jest tak rozbrajające, to chyba najprzyjemniejsza w odbiorze postać. Nie jest tajemniczy, wszystko praktycznie o nim wiemy - jednak jest super:) ...Dude, we are LOST xD

Ostatnio polubiłem też Milesa, widząc zapowiedź 5x13 zaczyna mnie także ciekawić... nie wiem czemu, ale to jego czytanie w myślach, kontakt ze zmarłymi... prawie jak czarny dym :D

Od piątej serii, ciekawi mnie też Sun, taka odmieniona się zrobiła, ciekawe co z Ji-Yeon zrobiła xD

A co do postaci... mam to samo :/
Zamordowali mi Libby, Charlotte, Shanon, Charliego, zniknęła Claire, Abbadona zamordowali - jeszcze niech zabiją mi Hugo, to już w ogóle T.T

Pozatym lubie też juliet, aczkolwiek ostatnio jakoś od 3-4 odcinków nudzi mnie, do 5x08 było bardziej interesująco ;]
Awatar użytkownika
lost003
Tyler Durden

Post autor: lost003 » 2009-04-11, 09:28

Ja postawie na Alperta bardzo fajny gość taki tajemniczy wczesniej to Ben był taki nieprzewidywalny, a tu nagle wstawili Alperta.Myśle ze dużo łaczy go z wyspą tak dużo wie,te jego slowa w 5x11 "ja nie podlegam nikomu" to tak jakby on byl szefem tych całych innych.A i dodam jeszcze ze to on moze wybierac bossa innych nie wyspa
Anucha
Vincent Vega

Post autor: Anucha » 2009-04-11, 22:39

lost003 pisze:Ja postawie na Alperta bardzo fajny gość taki tajemniczy wczesniej to Ben był taki nieprzewidywalny, a tu nagle wstawili Alperta.Myśle ze dużo łaczy go z wyspą tak dużo wie,te jego slowa w 5x11 "ja nie podlegam nikomu" to tak jakby on byl szefem tych całych innych.A i dodam jeszcze ze to on moze wybierac bossa innych nie wyspa
zgadzam się ;-)
Hose
Vincent Vega

Post autor: Hose » 2009-04-12, 09:12

Zdecydowanie jak dla mnie Alpert. Jest taka specyficzna postacia. Nikogo sie nie boi, robi tam co chce i zyje tam chyba od zawsze :P Chyba tylko ten Jacob mnie jeszcze tak bardzo ciekawi
Awatar użytkownika
lost003
Tyler Durden

Post autor: lost003 » 2009-04-16, 06:01

Pomnóz 100 razy przez liczbe twojego wieku :-D
artemis
Mad Max

Post autor: artemis » 2009-04-16, 12:41

w sumie nie wiadomo czy on się nie starzeje, istnieje jeszcze teoria, że przenosi się cały czas w czasie ^^ dlatego wszędzie ma tyle samo lat xP
karoca
Indiana Jones

Post autor: karoca » 2009-04-20, 20:22

Mnie tam podoba sie Sawyer. Jak go dzisiaj zobaczylem w 1 sezonie to w porownaniu do tego to jest caklkiem inna osoba. :shock: Duzo mysli, nie robi niczego bezmyslnie, jesy dobry dla innych. Jakos wlasnie on od samego poczatku mnie zachwycil i trwa to do tego sezonu. Jakby on zginal to wedlug mnie nie bylo by filmu. Bez Sawyera ;/

I juz wspomniany Richard jest tajemnicza postacia, ktora chce poznac. Mysle ze w kolejnych odcinkach poznamy jego retrospekcje.
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2009-04-20, 20:31

Jego retrospekcje... to by wyszedł kilkudniowy maraton filmowy... xD

Trzeba się zgodzić, Sawyer w Dharmie stał się... taki dojrzalszy, jak wspomniał Karoca, dużo myśli, nie działa pochopnie, analizuje... nie to co ten nieokrzesany pierwszosezonowy Sawyer :D Lefleur się od niego znacznie różni :D ... może dlatego zmieniono mu imię? xD

A Richard... ta tajemnica będzie trwała... aż po koniec (świata xD) serialu... w ostatnich odcinkach wyjdzie że nie jest człowiekiem i się wszyscy bardzo zdziwią, tak jak widząc UFO w Dniu Niepodległości... ^^
pastaa
Vincent Vega

Post autor: pastaa » 2009-04-25, 21:07

właśnie ja się z tym Sawyerem nie zgodzę, odebrali mu wszystkie charakterystyczne cechy! Dla mnie nie ma już nie ma już tamtej osoby która tak mnie zachwyciła w poczatkowych sezonach. A teraz najbardziej lubie Milesa i Hurleya ;)
mahone888
Forrest Gump

Post autor: mahone888 » 2009-05-26, 13:44

Moja ulubioną postacią w tym sezonie jest przedewszystkim Sawyer :mrgreen:
Ale lubię też Radzińskiego, Mailesa i Richarda.
Elisha
Indiana Jones

Post autor: Elisha » 2009-05-28, 17:25

Nadal podtrzymuję, że moją ulubioną postacią 5 sezonu jest, a raczej był D. Faraday. Przykro mi, że już nie będzie nam dane zobaczyć dalszego rozwoju jego obliczeń, eksperymentów. A nawet jeśli to pewnie nie usłyszymy ich z jego ust. Smutna prawda.

I kolejną postać jaką mogę zaliczyć do grona ulubionych jest Ben. Może niekoniecznie w ostatnich odcinkach, ale myślę, że niedługo się poprawi i znowu pokaże swoje prawdziwe oblicze. ;)
.pasztecik.
Tyler Durden

Post autor: .pasztecik. » 2009-05-28, 17:42

Daniel. Dziś wróciły wspomnienia o jego śmierci. Uh.
Elisha pisze:I kolejną postać jaką mogę zaliczyć do grona ulubionych jest Ben. Może niekoniecznie w ostatnich odcinkach, ale myślę, że niedługo się poprawi i znowu pokaże swoje prawdziwe oblicze.
Prawdziwe? No nie sądzę.
ODPOWIEDZ