5x10 He's our you

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków piątego sezonu.
IzZeQ
Forrest Gump

Re: 5x10 He's our you

Post autor: IzZeQ » 2009-03-31, 21:10

obejrzałam ten odcinek to by było bez sensu jk by ben miał teraz umrzec zieniła by sie kolej rzeczy w czasie i w ogóle w tej seri jedynak zdziwiło mnie to ze postanowili wyspe zatrzymac w innym czasie i to mnie troche wkurzyło lecz jesli by tak nie zrobili nie bylo by tyle akcji ^^ czekam na 11 odcinek juz niedługo bedzie ^^
Olsza
Forrest Gump

Post autor: Olsza » 2009-03-31, 21:28

Jednego możemy być pewni,
Ben nie zginie a jeżeli tak,
to co z tego przecież Locke też zginął i co było potem ...

Ben dostał w serce ale krwi nie było widać,
czuję ze jakimś sposobem wywinie się z tej sprawy...

Ciekawe co stanie się z Saidem?
co się stanie ja złapią go inni?
Moja wizja jest taka że spotka naszą znajoma francuzkę ,
i to już całkiem niedługo...
Pozdr,
fourth
Tyler Durden

Post autor: fourth » 2009-03-31, 21:30

A czy Sayid nie jest przypadkiem w innych czasach niż Rousseau?
A może właśnie spotka innych i Richard pozwoli mu u nich pozostać gdy dowie się kim ten jest.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-03-31, 22:21

Są w 1977 roku więc to za wcześnie, Danielle trafiła tam później bo jakby policzyć to samolot rozbił się w 2004 a jak spotkali starszą Danielle to mówiła, że jest na wyspie od 15 lat i cały czas próbuje wysłać sygnał więc trafiła tam dopiero '89 roku jeśli się nie mylę :-)
Bardziej prawdopodobne, że spotka Richarda. A jeszcze odnośnie Bena i tego, że krew mu nie poleciała to według mnie mogła polecieć dopiero jak padł, nie widzieliśmy tego, bo to był strzał z zaskoczenia a dziurę mu niezłą wypaliło :-D ale też uważam, że to niemożliwe żeby umarł, jestem tylko ciekawa, jeśli w następnym odcinku będzie jeszcze żył, jak scenarzyści to wytłumaczą ;-)
Elisha
Indiana Jones

Post autor: Elisha » 2009-04-01, 17:38

fourth pisze:A może właśnie spotka innych i Richard pozwoli mu u nich pozostać gdy dowie się kim ten jest.
To by było niezłe posunięcie ze strony scenarzystów. Znamy już Dharmianinów, ich cele, wewnętrzną organizację, a teraz dzięki Sayidowi, który być może natknie się na Innych, dane nam będzie poznać drugą stronę historii, z puntu widzenia Innych (chodzi mi o tych wcześniejszych Innych, tych co byli jeszcze "dzikusami") - dowiemy się, o co non stop się droczą z Dharmą. I pewnie się jeszcze okaże, że Inni byli "ok", a to Dharma była ta zła i kompletnie się w tym wszystkim pogubimy - podobnie jak w przypadku Bena i Widmore'a.

Ciekawie, ciekawie.
Morgoth
Nosferatu

Post autor: Morgoth » 2009-04-01, 18:35

Muszę przyznać, że pomysł na zapoznanie nas z "dzikusami" jest naprawdę dobrym pomysłem ^^ Co do tego że to Dharma to ci źli to już teraz jestem przekonany. To tak, jakbyśmy wbili się do Amazonii, napotkali jakieś nieznane plemię i w ich obozie zaczęli szukać ropy... chyba by nas pozabijali, zanim byśmy cokolwiek zdążyli zrobić. Tutaj obie nacje znają angielski, więc sobie zawarli "sojusz". A teraz jak Sayid dołączy do Innych (bo niby co innego mogłoby się stać? przecież całkiem sam nie będzie... chyba że go Dymek dopadnie, czego się trochę obawiam...), odkryjemy "kult" Innych, ich organizację itp itd
fourth
Tyler Durden

Post autor: fourth » 2009-04-01, 19:30

Morgoth pisze:przecież całkiem sam nie będzie... chyba że go Dymek dopadnie, czego się trochę obawiam...), odkryjemy "kult" Innych, ich organizację itp itd
Też już myślałem o tym że może go dorwać potwór :-)
Ale wydaje mi się że bardziej prawdopodobne jest że dołączy do Innych, gdyż na razie nic o nich nie wiemy, a serial zbliża się do końca. Ale coś czuję że w najbliższym odcinku pominą tą kwestie :-D
limubaino
Forrest Gump

Post autor: limubaino » 2009-04-01, 20:03

Jeśli ben zginie to nie zabije Locka. Może dlatego Lock żyje. Wyspa (albo jakaś organizacja) chciała aby osoby z samaolotu znalazły się w różnych czasach. i teraz w roku nie dziej sie alternatywna przyszłośc tylko naturalna kolej która jest konsekwęcją poczynań sprzed 30 lat. Jest to część gry której do końca nie znamy. Moze wyspa uzyła Bena aby wyeliminować dahrme, a kiedy pojawili sie rozbitkowie i ben bardziej szkodził niż czynił dobro wyspa postanowiła go "sprzeątnąć" i dzięki rozbitkom (którzy poniekąd znaleźli się tam prze bena" osiągnąć cel. Pytanie jaki:D to tak ramowo co mi chodzi po głowie moze jak będe miał czas to rozwine myśl.
ODPOWIEDZ