Zagubieni

Dyskusje o poszczególnych serialach. "Prison Break", "Twin Peaks", "24 godziny", "Przyjaciele", "X-Files" itd.
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Zagubieni

Post autor: Hukaa » 2006-08-03, 10:38

Obrazek
Żeby taki serial nie miał swojego tematu... ech... brzydko, brzydko :mrgreen: :-P Naprawdę ciekawa fabuła. Historia rozbitków bardzo mnie zaciekawiła. Postacie są interesujące, każdy ma swoją historię, która opowiedziana jest w kolejnych odcinkach. Miejsce, w którym nastąpiła katastrofa - tajemnicze i zaskakujące. Dużo niespodziewanych zwrotów akcji i momentów pełnych grozy. A muzyka po prostu wspaniała. Nic dziwnego, że serial zyskał miliony widzów na całym świecie ;)

Nic, tylko oglądać! :mrgreen:

W każdy wtorek od godziny 20.05 na TVP1 ;)

I szykujcie się na drugą serie, także w TVP1 :->
Ostatnio zmieniony 2007-05-07, 16:30 przez Hukaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Re: Zagubieni

Post autor: BlackDog » 2006-08-03, 11:27

Ja sobie włosy z głowy wyrywam, gdy patrzę na program telewizyjny i widzę, ze w AXN druga seria juz od dawna leci. Chyba będe zmuszony zakupić sobie Cyfrowy Polsat, bo na AXN naprawę znakomite seriale lecą. Wcześniej Sliders, teraz LOST. Oczywiście kocham ten serial, znam mało osob, które oglądały go i mówią, ze im sie nie podoba. Zreszta zobaczcie jaka ma srednią ocenę na filmwebie :)
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-03, 11:31

Niby mam AXN, ale że pierwszej serii nie widziałam to dlaczego mam oglądać drugą? Wolę wiedzieć o co chodzi, czyli obejrzeć na TVP1 pierwszą sezon, a potem drugi ;) Serial najlepszy - nigdy wcześniej takiego nie widziałam ;-)
Rubenos
Darth Vader

Post autor: Rubenos » 2006-08-03, 14:10

Świetny serial. Klimatyczny i tajemniczy, dobrze zarysowane sylwetki bohaterów i te retrospekcje... Pozostaje tylko czekać na drugą serię... :-)
plaska
Forrest Gump

Post autor: plaska » 2006-08-03, 22:45

Rubenos pisze:Świetny serial. Klimatyczny i tajemniczy, dobrze zarysowane sylwetki bohaterów i te retrospekcje... Pozostaje tylko czekać na drugą serię... :-)
i na dwie nastepne... jak dla mnie stanowczo za duzo odcinkow.. jedna seria w zupelnosci by wystarczyla.. w planach jest nagranie 4, 3 juz jest.. i chcieli jeszcze 5 robic... popsuli naprawde dobry serial z genialnym scenariuszem.
pogmatwanie sie robi, troche bez sensu i celu czasami.
nie ogladam juz ;]
Awatar użytkownika
Gabriel
Indiana Jones

Post autor: Gabriel » 2006-08-04, 12:40

Hmm..i co ja mam ponownie powiedzieć..nie lubię :/ Mam ten pzreklenty AXN i siostra ogląda maniakalnie..do południa powtórki a wieczorem nowy odcinek. Telewizor w moim pokoju, więc jestem zmuszona na przebywanie podczas transmisjii z piszczącą i wijącą sie w spazmach siostrą..koszmar :/. Znajomi mnie linczują za to, bo zrobiliby wszystko żeby mieć AXN..ale trudno to nie dla mnie taki serial :P
Elanor
Jack Sparrow

Post autor: Elanor » 2006-08-04, 13:37

Uwielbiam ten serial :D chyba obecnie mój ulubiony. Co ja sie będe rozpisywac, wiekszość chyba wie o co chodzi. Nie posiadam AXN, ale ściągłam sobie 12 odcinków drugiej serii, reszty mi się nie chce, za słabe łacze mam :( ale nawet po tych 12 mogę stwierdzic, że pierwsza seria była lepsza, taka... świeża :P troche to denerwujące, że ciagle pojawiają się to nowe tajemnice i zagadki, a nic sie prawie nie wyjaśnia... Nie wiem jak oni chca to wszytko na koniec sensownie sklecić :/ mam nadzieje, ze nie zrobią z tego jakiegoś fantasy czy s-f ... Trochę przesadzają z liczbą serii - 5?1 No bez przesady, to nie telenowela, na 3 powinni już poprzestać... Mimo wszytko i tak kocham ten serial :D
kacperski
Mad Max

Post autor: kacperski » 2006-08-09, 22:43

Ojejku... co ja słysze! :566: Co Wy ludzie gadacie! LOST to najgorsza szmira serialowa na świecie! Zwykłe naciąganie widza. A jeżeli chodzi o widzów, większość to nastolatkowie z niesełnionymi ambicjami (lub brak ambicji). I tylko ci delikwenci uważają, że ten serial jest "świetny" OMG! (No.... zdarzają sie wyjątki.. shit happens ;) ). Sam msuze przyznać to, że pierwszy sezon był obiecujący. Drugi zaś jest wielkim kiczem. A najbardziej martwi mnie myśl, że w trzecim sezonie scenarzyści będą mogli pozwolić sobie na wszystko bo serial i tak ma widzów, który go czczą i uważają za bóstwo! Nie zdziwiłbym sie gdyby za tym wszystkim co sie dzieje w serialu stał rząd USA albo UFO ; ) Obejrzałem drugi sezon tylko z przymusu, chcąc wiedzieć "łots głoing on", żebym mógł sie swobodnie wypowiadać. Dlatego uważam, iż osoby które nie obejrzały całego LOST'a, tj. S1 i S2, nie powinny sie o nim wypowiadać (ja po pierwszysm sezonie także móiłem że to świetny serial). Fanom serialowego "doctorka Jack'a" polecam film kinowy Rambo! Będzie on tam występował z samym Sylwestrem Stalone (na szczęście nadal "Sylwuś" gra Rambo). I co? Jak teraz postrzegacie swój "ulubiony serial na świecie", hę ?? A tym którzy chcą naprawde zasmakować dobrego "kina serialowego" polecam tytuły:

- Stargate SG-1
- Stargate Atlantis
- The 4400
- Doctor Who (2005)
- Battlestar Galactica
- Prison Break
- Supernatural
- The Unit

Obejrzyjcie - porównajcie :-P Skończcie najpierw LOST'a 2 - pogadamy :-P
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-10, 17:02

[offtop]Powiem Ci tak: mówisz, że LOSTy to gnioty, że serial ten oglądają ludzie z brakiem ambicji. Tym samym urażasz kilku użytkowników tego forum np. mnie. Dobrze, że wyrażasz własne zdanie, ale wiedz, że my też je mamy. I szanuj je ;-) [/offtop]

Co do LOSTów z każdym odcinkiem coraz bardziej mi się podobają. Pierwszy sezon to naprawdę fajna fabuła. Z niecierpliwością czekam na drugi ;)
kacperski
Mad Max

Post autor: kacperski » 2006-08-11, 12:28

Hukaa pisze:Powiem Ci tak: mówisz, że LOSTy to gnioty, że serial ten oglądają ludzie z brakiem ambicji. Tym samym urażasz kilku użytkowników tego forum np. mnie. Dobrze, że wyrażasz własne zdanie, ale wiedz, że my też je mamy. I szanuj je

Kod: Zaznacz cały

A jeżeli chodzi o widzów, większość to nastolatkowie (...) 
@Hukaa, jeżeli Cię obraziłem, to bardzo przepraszam, ale taka jest moja opinia juz od bardzo dawna i będę jej sie jeszcze długo trzymał. Poza tym popatrz na swój profil. (Wiek: 14 lat- czyż nie miałem racji z tymi "nastolatkami" ?? :p ;D ).

@Hukaa, naprawde, obejrzyj sobie te seriale które wyżej napisałem i porównaj je z LOST'em, zobaczysz kolosalną różnice.
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-12, 18:21

Noi co z tego, że jestem nastolatką? Może mam ambicje i plany?! Ale jeśli oglądam LOSTy to napewno nie... Ech, rozumowanie niektórych naprawdę mnie przeraża... :roll:

Oglądałam połowę z wymienionych seriali i żaden mi nie przypadł do gustu... Najmocniej Cię przepraszam! :roll: :-|

Ech jeszcze tylko sześć odcinków do końca serii. Chciałabym żeby jeszcze się nie kończyło, ale jeśli ma być druga seria, której nie widziałam to bardzo się cieszę :) Myślę jednak, że dalsze sezony już nie będą mieć tego "czegoś", a liczba zagadek (niewyjaśnionych) tak się namnoży, że mało kto będzie chciał to oglądać... niestety :roll:
kacperski
Mad Max

Post autor: kacperski » 2006-08-12, 21:04

Hukaa pisze:Noi co z tego, że jestem nastolatką? Może mam ambicje i plany?! Ale jeśli oglądam LOSTy to napewno nie... Ech, rozumowanie niektórych naprawdę mnie przeraża...
No cóż,
SHIT HAPPENS xD
LOST "to coś" stracił po drugim odcinku. (IMHO, pierwsze 2 epizody są najlepsze z całej serii). No i powiedz mi kochana, które z "tamtych" seriali ogladałeś i oceń je! :p
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-12, 21:40

1. SHIT HAPPENS xD to cytat z filmu "Forrest Gump". Rozumiem, że nie doczytałeś w offtopie, ale mniejsza z tym.

2.
No i powiedz mi kochana, które z "tamtych" seriali ogladałeś i oceń je!
Nie będę się wypowiadać, bo Ty tak sobie życzysz :-| Poza tym to "oglądałaś :P Zresztą to jest temat o LOSTach. I nie kochaniuj mi tutaj :-P

Dodam jeszcze, że mi się nie chce już polemizować, bo się tylko niemiła atmosferka robi. Każdy ogląda to co lubi. A jeśli chcesz recki tych seriali co oglądałam to napisz na pw ;-) I kropka, ja już siedzę cicho :mrgreen:

A LOST to dla mnie serial jedyny w swoim rodzaju z niepowtarzalnym klimatem i naprawdę wciąga. Jeśli tylko człowiek chce się w niego zagłębić :-)
kacperski
Mad Max

Post autor: kacperski » 2006-08-13, 11:07

Hukaa pisze:1. SHIT HAPPENS xD to cytat z filmu "Forrest Gump". Rozumiem, że nie doczytałeś w offtopie, ale mniejsza z tym.
No co Ty! A Costner był naprawde ochroniarzem Whitney! Nie, wiesz nie przeczytałem :p ciekawe jak to zrobiłem bo sie w tym temacie wypowiadałem ; P
Hukaa pisze:Cytat:
No i powiedz mi kochana, które z "tamtych" seriali ogladałeś i oceń je!
Najmocniej przepraszam za literówkę.

A dla mnie LOST to jedyny serial który swoją głupotą przewyższa polski rząd i naprawde nie emanuje chociaż "malutką" logiką, a nawet jakbyś sie w niego zagłębił i dokładnie spenetrował i tak nic byś ciekawego nie znalazł. :lol: :mrgreen: :-D
Awatar użytkownika
Gabriel
Indiana Jones

Post autor: Gabriel » 2006-08-15, 15:34

Nie wierzę..Pierwszy znany mi (pośrednio i mało..ale jednak jakoś) człowiek który też nie lubi tego serialu :D Uff..a już myślałam, ze to ja mam jakieś spaczenie serialowe :D
kate
Forrest Gump

Post autor: kate » 2006-08-16, 20:15

Oglądalam I i II sezon, serial poprostu odjazdowy, ciekawa fabuła oraz dobrze zarysowane sylwetki bohaterów :) Zniecierpliwością czekam na III sezonik :D
olaczek
Forrest Gump

Post autor: olaczek » 2006-10-02, 08:22

Co tu dużo gadać serial jest genialny!!! :) Również z niecierpliwością czekam na 4.10. czyli na premierę IIIsezonu :D
miss_noone
Forrest Gump

Post autor: miss_noone » 2006-10-11, 19:15

ja ogladam ten serial juz od dluzszego czasu i uwielbiam go! jest swietny, a te wszystkie zagadki coraz bardziej mnie ciekawia.
tez sie nie moglam doczekac na premiere 3 sezonu, ale juz widzialam pierwszy odcinek.
powiem tyle: bylo na co czekac :)
Gossip_Girl
Mad Max

Post autor: Gossip_Girl » 2006-10-14, 20:13

hmm oglądam to...ale nie jestem jego wielką fanką. Znam osoby, które "biczują" się, jak nie obejrzą jednego odcinka.
Serial zrobił naprawdę wielką popularność w Polsce, ale wszystko mija...kiedyś zagubieni się odnajdą i nadejdzie kres LOST'a. Wtedy z pewnością będziemy częstowani powtórkami. xD
Azgaroth
Tyler Durden

Post autor: Azgaroth » 2007-01-06, 20:03

Cóż serial ma swoje mankamenty, a niektóre wątki są conajmniej debilne, ale ma w sobie to coś, że z niecierpliwością czekam na następny odcinek. A dla szsczęśliwców co mają AXN (ja hehe) w lutym III seria :)
Awatar użytkownika
Aquariia
Agent Smith

Post autor: Aquariia » 2007-01-06, 22:47

Lost ma to coś w sobie, że wybacza mu się wszystkie mankamenty. :-) No i czekam do lutego. (ale nie licze na AXN tylko na ABC ;-) )
Paulina
Forrest Gump

Post autor: Paulina » 2007-01-27, 19:34

Oglądałam obydwie serie i 6 odcinkow trzeciego i jest poprostu niesamowity. Fajnie sie zaczelo, chce sie ogladac:D Mam nadzieje ze sie skonczy Heppy End'em :-P
ble
Tyler Durden

Post autor: ble » 2007-01-27, 21:33

a ja nie do końca... bo jakby skończył się happy end'em to byłby następnym serialem w całym koszu... A ja potrzebuję trochę oryginalności... :P
Miodzio
Indiana Jones

Post autor: Miodzio » 2007-02-03, 14:27

Ciekawy pomysł, wykonanie na wysokim poziomie, serial nie bez wad, ale ogląda się go z przyjemnością. Jednak trochę denerwuje, że "LOST" można ciągnąć jeszcze długo i trochę odbiera to zapał do oglądania, bo czyż nie byłoby więcej emocji gdybyśmy wiedzieli, że ten sezon, który oglądamy ma być tym ostatnim? :-)
blue berry
Tyler Durden

Post autor: blue berry » 2007-02-24, 14:08

Mój ulubiony serial :D Stworzony z pomysłem, jednak powoli się przeciąga, a od tych wszystkich zagadek aż kręci się w głowie, jednak cenię za pomysł, fabułę i klimat. Mam tylko nadzieję, że nie nakręcą 6 serii, jak jest zapowiadane!!
ODPOWIEDZ