Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Zbrodnia

Dyskusje o poszczególnych serialach. "Prison Break", "Twin Peaks", "24 godziny", "Przyjaciele", "X-Files" itd.
mateusz_axn
Jack Sparrow

Zbrodnia

Postautor: mateusz_axn » 2014-10-15, 09:30

Premiera pierwszego odcinka Zbrodni już w czwartek, 16 października o godz. 22.00 na kanale AXN. Serial opowiada o tajemnicach przeszłości i niewyjaśnionych zagadkach sprzed lat mieszkańców małej rybackiej wioski na Półwyspie Helskim. W obsadzie najlepsi aktorzy młodego pokolenia - Magdalena Boczarska i Wojciecha Zieliński, którzy mieli okazję grać u swojego boku m.in. w serialu Lekarze. Obok pierwszoplanowego duetu w serialu zobaczymy również Joannę Kulig, Dorotę Kolak i Radosława Pazurę.

Jesteście ciekawi w jakie postaci wcielą się aktorzy? Jakie ich role utkwiły wam najbardziej w pamięci?
kamil86
Forrest Gump

Re: Zbrodnia

Postautor: kamil86 » 2014-11-03, 12:35

Byłem bardzo ciekaw tego serialu i niestety pierwsze odcinki ostudziły mój zapał. Serial jest po prostu słaby, nie wciąga i niestety nie chce się go oglądać. Być może to tylko moja opinia ale no mi ten serial do gustu nie przypadł.
Niebieski
Forrest Gump

Postautor: Niebieski » 2014-11-06, 15:42

kamil86 pisze:Serial jest po prostu słaby, nie wciąga i niestety nie chce się go oglądać. Być może to tylko moja opinia ale no mi ten serial do gustu nie przypadł.

Pewnie, masz prawo do swojego zdania. Różne są opinie na temat Zbrodni, mi osobiście się podobał, bo to wreszcie coś innego. Ujęcia dobre, scenariusz też niczego sobie. Szkoda tylko że cała za zagadka trwała tylko 3 odcinki, miałem nadzieję na coś więcej.
zerrikanka
Forrest Gump

Postautor: zerrikanka » 2015-04-07, 17:39

Mam nadzieję, że nakręcą kontynuację, bo zakończenie było słabe.

Wróć do „Seriale”