Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Przystań

Dyskusje o poszczególnych serialach. "Prison Break", "Twin Peaks", "24 godziny", "Przyjaciele", "X-Files" itd.
RipperDoc
Forrest Gump

Przystań

Postautor: RipperDoc » 2013-01-02, 00:17

Plakat:
Obrazek

Info o serialu:
Produkcja: Kanada
Gatunek: science-fiction, horror, dramat
Reżyseria: ?
Scenariusz: Jim Dunn, Sam Ernst
Obsada: Emily Rose, Lucas Bryant, Eric Balfour, Nicholas Campbell

Opis: Bystra i pewna siebie agentka FBI Audrey Parker (Emily Rose) ma za sobą tajemniczą przeszłość związaną z dzieciństwem i pewną otwartość na zjawiska paranormalne. Prowadząc rutynową sprawę trafia do małego miasteczka Haven w stanie Maine, by wkrótce odkryć, że pozornie spokojna, portowa miejscowość boryka się z plagą nadprzyrodzonych wydarzeń, które miejscowi określają jako powrót kłopotów. W trakcie dochodzenia odkrywa, że jej matka, której nigdy nie znała, również była związana z tajemniczym miasteczkiem. (źródło - wikipedia)

Moja Opinia: Mogę z czystym sumieniem polecić serial wszystkim lubiącym mroczne historie oraz fanom S. Kinga. Mi osobiście podoba się to jak mieszkańcy Haven są dotknięci owymi kłopotami. Jest to coś w rodzaju super-mocy ale owe super-moce są właśnie kłopotem dla ludzi, którzy mają (nie)szczęście je posiadać. Podoba mi się klimat Haven. Cóż, polecam.

ps. mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość :-)

Wróć do „Seriale”