Dwóch i pół

Dyskusje o poszczególnych serialach. "Prison Break", "Twin Peaks", "24 godziny", "Przyjaciele", "X-Files" itd.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Dwóch i pół

Post autor: Dusqmad » 2010-12-14, 18:01

"Dwóch i pół" - serial można zobaczyć na TVN7 i Comedy Central. Opowiada o Charlie'm i jego bracie Alanie - rozwodniku, który wraz z ok. 10 letnim synem wprowadził się do niego.
Przykładowy tekst z pamięci, nie zabrzmi tak dobrze jak pierwotnie, ale zawsze coś:
- Tato, czy można być za głupim, żeby uprawiać seks?
- Skąd to pytanie?!
- Bo jak nocowałem u mamy to słyszałem jak wydaje Johnowi ciągle te same polecenia.

Serial prześmieszny - najzabawniejszy obok Bundych i "That 70s Show" :D

Świetny również od strony aktorskiej: rewelacyjny Charlie Sheen; Angus T. Jones, jeden z najzabawniejszych dziecięcych aktorów. Wkurza mnie tylko Jon Cryer, ale chyba takie było zamieszenie.

Polecam gorąco! Trafiłem na ten serial przypadkiem jak miałem kompa w naprawie i siadłem pierwszy raz od dłuuuuższego czasu przed TV i od teraz oglądam kiedy tylko mam okazję.
Solar
Indiana Jones

Re: Dwóch i pół

Post autor: Solar » 2011-12-23, 12:49

Na dobrą sprawę dla mnie Charlie Sheen tworzył ten serial. Fakt faktem, dobrze się go oglądało, ale moim zdaniem jednak szybko się nudził. W końcu ile można oglądać Charliego Sheena będącego Charlim Sheenem na ekranie? :P Ja chyba jestem jedną z bardzo niewielu osób, które w zasadzie cieszą się z wejścia Ashtona Kutchera do serialu. Dla mnie dało to powiew świeżości, a bohater grany przez niego tez jest zabawny, tylko w inny sposób. Jestem za.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2011-12-24, 23:39

Ile odcinków z Kutcherem oglądałeś? Ja z ciekawości widziałem pierwszy, ale wolałbym nie widzieć :P
Kutcher to Michael Kelso z "Różowych lat 70'" (POLECAM!!!). Tylko tam udało mu się zajebiście śmiesznie zagrać ładnego idiotę, a dla mnie to jedyny typ roli, w którym wypada wiarygodnie. ;)

Masz rację serial się nudzi. W pierwszym poście go wychwaliłem, gdyż dopiero zaczynałem oglądać.
W sumie to widziałem ok 20-30 odcinków (z pierwszych trzech sezonów) i prawie każdy odcinek to ten sam schemat z innymi bohaterami drugiego planu.
Solar
Indiana Jones

Post autor: Solar » 2011-12-25, 02:27

Dusqmad pisze:Ile odcinków z Kutcherem oglądałeś? Ja z ciekawości widziałem pierwszy, ale wolałbym nie widzieć :P
Pierwszy odcinek kutcherowych sezonów był kiepski i raczej straszny niż zabawny. Tzn. ten cały motyw z pogrzebem Charliego nie był ani konieczny (rany wystarczyło nakręcić scenkę gdzie Alan znajduje list w stylu "Wyjechałem do meksyku na dziwki wynajmijcie komuś mój pokój, potrzebuje pieniedzy" :P) ani tym bardziej zabawny. Mam poczucie, że to miała być jakaś zemsta na Charlim Sheenie popełniona przez twórców serialu. Nie wyszło :P

Kolejne odcinki są coraz lepsze. Kutcher może nie jest tytanem komizmu i serial nie jest jakiś fantastyczny, ale jest jednak powiew świeżości i w miare chce się oglądać. Bo, tak jak pisałem, ile można gapić się na Charliego Sheena? :P

Chciałem jeszcze dodać że Jake jest coraz gorszy z każdym sezonem. Jako dziecko był naprawdę spoko, ale jako nastolatek gra naprawdę coraz gorzej. Widać, że nie każdy dziecięcy aktor może zostać prawdziwym aktorem - odtwórca roli Jake'a gdzieś tam po drodze stracił autentyczność. Widać, że twórcy też nie potrafią sobie z tym poradzić bo większość scen jakie mu dają bardziej pasowałyby do ośmiolatka niż szesnasto/siedemnastolatka.
ODPOWIEDZ