Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Flash Forward: Przebłysk jutra

Dyskusje o poszczególnych serialach. "Prison Break", "Twin Peaks", "24 godziny", "Przyjaciele", "X-Files" itd.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Flash Forward: Przebłysk jutra

Post autor: Matthew » 2009-11-10, 16:09

Obrazek
FlashForward - Przebłysk Jutra (ang. FlashForward) to amerykański serial łączący w sobie cechy dramatu, serialu przygodowego i science-fiction wyprodukowany przez ABC Studios i emitowany w stacji ABC od 24 września 2009 roku. Serial powstał na bazie powieści z 1999 roku pod tym samym tytułem, napisanej przez Roberta J. Sawyera, jednego z twórców serii. Od 14 listopada 2009 serial będzie emitowany w Polsce przez telewizję AXN pod tytułem FlashForward - Przebłysk Jutra. Głównym tematem serialu jest tytułowy flashforward. Pewnego dnia we wrześniu 2009 cała ludzkość na 2 minuty i 17 sekund traci przytomność, a każdy doznaje wizji swojej przyszłości z 29 kwietnia 2010.

Główna obsada:
* Joseph Fiennes - Mark Benford
* John Cho - Demetri Noh
* Jack Davenport - Lloyd Simcoe
* Zachary Knighton - Bryce Varley
* Dominic Monaghan - Simon
* Peyton List - Nicole Kirby
* Brían F. O'Byrne - Aaron Stark
* Courtney B. Vance - Stanford Wedeck
* Sonya Walger - Olivia Benford
* Christine Woods - Janis Hawk

Obejrzałem pierwszy odcinek serialu i mam dwojakie odczucia: z jednej strony odcinek jest mdły a z drugiej bardzo tajemniczy i fascynujący... nie będę tutaj spoilerował, bo nie wiem czy ktoś oglądał czy nie.. powiem jedno: ciekawie się zapowiada :) Ma również parę cech/wątków opartych na Lost np. drużyna Soxów ;)
Ostatnio zmieniony 2015-05-12, 01:06 przez Matthew, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Re: Flash Forward: Przebłysk jutra

Post autor: weird0ther » 2009-11-10, 22:49

Po obejrzeniu odcinka 1.01, podobnie, jak Matthew miałam dość mieszane uczucia.
Gdyby akcja toczyła się na Wyspie, byłby to niewątpliwie remake LOST ...
Pierwsze klatki podobnie, jak w naszym serialu umiejscawiają nas w samym środku akcji, czyli "WTF?!" Efekty płonącego, spalonego miasta na miarę LOST. Kangur, który wyskoczył na ulicę był już przegięciem! Nie wierzę, że ktoś, kto oglądał wcześniej LOST nie zauważył podobieństwa, a właściwie odwzorowania kangur vs. miś polarny ... W serialu występują również retro i futuro spekcje, postacie są ciekawe i równie zróżnicowane, jak w Zagubionych. Tymczasem główną rolę gra aktor (Mark), który ma zero warsztatu, to tak, jakby Jack Sheppard miał coś zagrać bez używania mimiki.

Jestem przy 1.07 i ...

Fabuła jednak ratuje wszystkie powyższe uchybienia, jest pełna tajemnic, wątpliwości, jest po prostu ciekawa! Nie wiem na ile się rozwinie, to dopiero I sezon, ale zapowiada się dobrze...

Pilot 1.01 : 7/10
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

1x01 - No More Good Days

Post autor: weird0ther » 2009-11-13, 23:37

1x01 - No More Good Days

Pierwsze sceny odcinka to istne odwzorowanie prosto z Pilota LOST.
Widz wrzucony w sam środek akcji, efekty napakowane wybuchami i widokami płonących miast. Panika, wobec wielkich zniszczeń i wydarzeń i ten nieszczęsny kangur będący repliką niedźwiedzia w LOST. Na szczęście wszystkie te wydarzenia nie dzieją się na Wyspie ;)

Cały Świat stracił przytomność na 2 minuty i 17 sekund ... w tym czasie zobaczyli swoją przyszłość, jednak nie wiedzą, jak mają to interpretować, jako ostrzeżenie, czy dekadentyzm. Po pewnym czasie szczegóły z przebłysków zaczynają się spełniać, cały Świat jest na tyle pobudzony tym zjawiskiem, że staje się on główną materią ich życia. Każdy opowiada, o tym, co widział i tu zaczynają się tworzyć pierwsze zalążki kłamstw, ponieważ większość jest przekonana, że sceny z futurospekcji są nieuniknioną przyszłością ... Mimo ciągłego wrażenia, że celem producentów było coś na wskroś: "trzeba dorównać LOST", końcówka zdecydowanie przyparła mnie do krzesła! Odcinek byłby mega ... Poza powyższym faktem - kapitalna fabuła, zapowiada się mnóstwo niebanalnych zagadek.

5/6
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 16:31 przez weird0ther, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

1x02 - White To Play

Post autor: weird0ther » 2009-11-13, 23:42

1x02 - White To Play

Czy kiedy wiedzielibyście, że za 10 dni zginiecie pod kołami samochodu, czy nie unikalibyście ulic, a najlepiej pozostali "bezpiecznie" w domu ? Racjonalista, by tak postąpił. Nie wiem na czym polega ta "odpowiedzialność" za cały Świat w wyniku takiego masowego zjawiska, ale znając przyszłość powinni raczej unikać wszystkiego, co z nią związane. Założenie "Mozaiki"
było pierwszym etapem kodowania i spełniania się tych przebłysków ... Bardzo ciekawa scena z Oliwią i Lloydem i końcowy wynik tej konwersacji. Odcinek powiewał troszkę nudą między wydarzeniami, ale po raz kolejny końcówka ratuje niedopatrzenia w tym epizodzie ...
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 16:32 przez weird0ther, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

1x03 - 137 Sekunden

Post autor: weird0ther » 2009-11-13, 23:47

1x03 - 137 Sekunden

W dalszym ciągu poznajemy nowe postacie, niektóre z nich już bardziej się nawarstwiają. Najlepsza scena odcinka : w samolocie, wymiana zdań między dyrektorem linii, który ze strachu zapija się kolejną szkocką, a pasażerką :D Mam jakieś negatywne emocje w sobie, kolejny raz główny bohater niesamowicie mnie drażni, tak ... Mark wydaje się być wciąż zamroczony. Genialna scena z prymitywnym nazistą, przydałoby się więcej takich czarnych charakterów, powinni umiejscawiać większą liczbę osób tego pokroju w tym serialu ... FF zaczyna bazować na mocnych końcówkach ... chyba do końca życia będę wszystko porównywać, do lepszych rzeczy ...
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 16:35 przez weird0ther, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

1x04 - Black Swan

Post autor: weird0ther » 2009-11-13, 23:51

1x04 - Black Swan

FF ma genialne postacie drugoplanowe, albo te epizodyczne, bardzo wyraziste i nawet przerysowane ... Penny, to znaczy Olivia odgrywa kompletnie nudną postać i te jej przekonanie o byciu wyniosłą w stosunku do Lloyda, fakt, że gość wydaje się być podejrzany i faktycznie taki jest, co zaznacza nas specyficzna końcówka odcinka ^^ Zaczyna się ... ludzie pod wpływem dawki przyszłości przestają obiektywnie myśleć. Rozsądek jest w tych, w których wizje były pozytywne dla nich samych, ci zaś, którzy chcą ich uniknąć mają zachwianą swobodę w przepływie myśli :D Simon i Lloyd are bad guys .. jednak.
Ostatnio zmieniony 2015-05-09, 04:09 przez weird0ther, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

1x05 - Gimme Some Truth

Post autor: weird0ther » 2009-11-13, 23:53

1x05 - Gimme Some Truth

Jeden z lepszych odcinków. Odwołam się do V - podobnie jak w FF i V widzimy, że masowa tragedia rozdaje ludziom darmowe różowe okulary. Rząd zawsze jest zamieszany w jakieś afery i zawsze działa samodzielnie nie informując o tym reszty świata, przekazuje prawdopodobnie fałszywe i łagodzące niewiedzę i niepokój informacje ... A prawda, ta prawdziwa jest zawsze najbardziej absurdalna ... Czapki z głów za ostatnią scenę - ujawnia się wyraźny fakt, jak wielką rolę odgrywa muzyka w serialu, jak manipuluje emocjami ...
Ostatnio zmieniony 2015-05-09, 04:10 przez weird0ther, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

1x06 - Scary Monsters and Super Creeps

Post autor: weird0ther » 2009-11-13, 23:55

1x06 - Scary Monsters and Super Creeps

Na razie jeden z tych zapychaczy, odcinek statyczny ... Scena z synkiem Simcoe jedynie ratowała fabułę, w wyniku czego napięcie między Markiem, a Olivią jeszcze bardziej się zaogniło ... Nie wiem też, czy te szczegóły rzekomo istotne dla fabuły, nie są tworzone na siłę mowa o niebieskiej dłoni, ale może się okazać istotna i logiczna dopiero np. w 4 sezonie :D
W serialu jest też i zwiększy się dzięki Simonowi (AKA Charlie) rola fizyki ...
Ostatnio zmieniony 2015-05-09, 04:13 przez weird0ther, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

1x07 - The Gift

Post autor: weird0ther » 2009-11-13, 23:59

1x07 - The Gift

Po tragicznym 1.06, pojawia się perełka, w końcu akcja posuwa się do przodu. Tu ukłon dla montażystów i scenarzystów ^^Genialnie, że na początku widzimy samotną matkę z dziećmi, a w tle słowa samobójcy, który poświęcił się, by ją uratować przed przyszłością, zmieniając ciąg wydarzeń ... "Go downtown, and check the time" - świetna sekta, mroczny klimat, istny Hostel 3, a gościu z rewolwerem przypominał mi Jigsawa z Piły :D Podoba mi się, że akcja nie ma ciągłości, o wydarzeniach, których najbardziej pragniemy dowiadujemy się kilka odcinków później (kruki i tajemnicze wieże) ...
Ostatnio zmieniony 2015-05-09, 04:16 przez weird0ther, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2009-11-14, 10:49

1x01 - No More Good Days

Zgadzam się - bardzo dużo nawiązań do Lost, serial po pierwszym odcinku wydaje się wątły i niedopracowany... te przeniesienie w czasie i Flashforward by można dopracować - wziuu sience-fuction i co dalej ? Odcinek wydaje się robiony na szybko i ma
BenLinus pisze:dorównać LOST
Zastanawia mnie jak oni przesłuchają tych wszystkich ludzi :D. Akcja nabiera tempa dopiero na końcu, gdy tajemniczy człowiek jest przytomny i wychodzi jakby nigdy nic z meczu O.o. Rozpisywać się nie będę - bo nie warto Lost nie dorówna - tak sądzę ^^

3/6
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 16:31 przez Matthew, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-11-15, 18:26

Obejrzałam wczoraj na AXN pierwszy odcinek i muszę przyznać, że zapowiada się ciekawie aczkolwiek pilot mnie nie powalił - chociaż ta końcówka była :shock: Jest kilka nawiązań do Lost - w końcu to produkcja ABC ;-) fabuła jest bardzo zagadkowa i chętnie obejrzę kilka kolejnych odcinków, żeby zobaczyć co dalej zrobią z tym scenarzyści :-D Obsada też dobra, ucieszyłam się na idok kolesia, który gra Dimitry'ego bo skojarzył mi się z ostatnią kinową wersją "Star Treka" :lol: jednak trochę zawiodłam się na głównym bohaterze, widziałam tego aktora w kilku innych filmach, gdzie grał znacznie lepiej a tu był jakiś taki...mdławy, sama nie wiem ale może potem się rozkręci :-D chciałam najpierw ocenić odcinek na 3 ale za tą końcówkę dałam 4 na zachętę ;-)
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-11-16, 15:14

1x02 - White To Play

Dziś obejrzałam 2gi odcinek online i muszę powiedzieć, ze bardziej mi się spodobał niż pilot :-D nie uważam, że wiało nudą, szczególnie jak dowiedzieliśmy się, ze była kolejna osoba, która była przytomna podczas tego globalnego zamroczenia albo jak ta babka zadzwoniła do Demitriego i powiedziała mu co widziała w swojej wizji przyszłości. A co do dążenia do tego co zobaczyli, to zgadzam się, że każdy racjonalny człowiek starałby się uniknąć tego co zobaczył w wizji, ale Mark jakby do tego dążył chociaż widział jak w swojej wizji wraca do picia i doprowadził do rozpadu małżeństwa, dziwne to trochę, jakby chciał tego uniknąć to by nie zaczął zbierania dowodów na tą tablicę i by się tym nie zajął. No a ta końcówka po raz kolejny mnie rozwaliła, oby tak dalej :-D Mam przeczucie, że z odcinka a odcinek będzie coraz lepiej :)
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 16:33 przez Cate13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

1x08 - Playing Cards with Coyote

Post autor: weird0ther » 2009-11-16, 23:29

Jestem mile zaskoczona, serial z każdym kolejnym odcinkiem zostawia po sobie masę wrażeń i 0 rozczarowań. Kolejny wspaniały epizod, który bez cienia wątpliwości oceniam na 6.
Bohaterowie żyją śmiercią Al'a, dzięki któremu uwierzyli, że mogą zmienić swoje przeznaczenie i właśnie w tym odcinku zaczyna się dopiero wielka ofensywa "change the fate".
Odcinek począwszy od gry Simona i Simcoe do akcji w magazynie był niesamowity! Genialne zestawienie dwóch złych charakterów, Simon AKA Charlie ma wyjątkowo paskudną rolę, ale świetnie się w niej odnalazł i Simcoe, który sprawia wrażenie good guy'a ukrywając pod tą maską prawdziwą tożsamość - Nasuwa mi się jedno wielkie pytanie! Skoro oboje mieli przebłyski, a byli sprawcami wielkiego "blacked out", kto był na stadionie ? I Mark, który uwierzył, że zmienił swoją przyszłość zabijając gościa z tatuażem na ręce, nie pomyślał jednak, że było ich wielu ... Do tej pory numer 1 ;)
Ostatnio zmieniony 2015-05-09, 04:18 przez weird0ther, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2009-11-16, 23:36

1x02 - White To Play
Cate13 pisze:ale Mark jakby do tego dążył chociaż widział jak w swojej wizji wraca do picia i doprowadził do rozpadu małżeństwa, dziwne to trochę, jakby chciał tego uniknąć to by nie zaczął zbierania dowodów na tą tablicę i by się tym nie zajął.
Racja! A gdyby każdy chciał FAKTYCZNIE uniknąć tych wizji i wyjechał, jak najdalej, to prawdopodobnie całą fabułę by szlak trafił i ABC nie zdobyło by się na produkcję :lol2:

Cate13 pisze:Mam przeczucie, że z odcinka a odcinek będzie coraz lepiej :)
Przeczucie Cię nie myli :D Naiwna teoria, ale faktycznie z każdym odcinkiem jest coraz lepiej.
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 16:33 przez weird0ther, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Ulubiona i najmniej lubiana postać

Post autor: weird0ther » 2009-11-16, 23:50

Na tym etapie trudno jest mi powiedzieć kto jest moim faworytem, a kto nie.
Postacie ulegną na pewno wielkiej zmianie, ktoś też dołączy do obsady ... Na chwilę obecną Lloyd i Simon to dwie postacie, które skrywają najwięcej zagadek i budzą sprzeczne emocje, jednak przez to są dość "magiczne" i wyraziste, dlatego zwróciłam na nie uwagę . Z kolei anty postać to Mark i Olivia, trochę, jak Jack i Kate w Lost, tylko stacjonują w mieście :lol2: Obie postacie są nudne w moim przekonaniu i nie wnoszą niczego szczególnego do serialu (pomijając fakt, że to główni bohaterowie ^^ )

jakie są Wasze ? :)
Ostatnio zmieniony 2015-05-10, 23:21 przez weird0ther, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-11-17, 11:35

1x02 - White To Play
BenLinus pisze:Racja! A gdyby każdy chciał FAKTYCZNIE uniknąć tych wizji i wyjechał, jak najdalej, to prawdopodobnie całą fabułę by szlak trafił i ABC nie zdobyło by się na produkcję :lol2:

No wiadomo :-D dlatego, mimo, że każdy racjonalny człowiek zrobiłby wszystko żeby uniknąć złej wizji uciekłby jak najdalej, to wiemy, że bohaterowie serialu tak nie zrobią i będą się coraz bardziej zbliżać do "przeznaczenia", które niektórzy pewnie zdołają zmienić :-) może Mark myśli, ze uda mu się rozwiązać tą zagadkę bez powrotu do picia, looser :lol: :-P
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 16:33 przez Cate13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-11-18, 18:45

1x07 - The Gift

Zgadzam się, po nieco nudnym 1x06 odcinek 7 był...ośmielę się powiedzieć, bardzo dobry i wiele ciekawszy. Podobał mi się właśnie ten początek no i "klub Truposza" :-D nie mam takich skojarzeń jak Ben z Piłą czy Hostelem bo ich nie widziałam ale klimat faktycznie był niesamowity, taki mroczny, podobało mi się :-D no i samobójstwo Al'a, można się było domyślić, że to zrobi ale sposób mógł wybrać inny ;-) ale dał za to nadzieję innym, że można zmienić to co się widziało w wizjach, aczkolwiek niekoniecznie w taki sposób. Mam nadzieję, że wymyślą jakiś sposób, żeby złapać wcześniej zabójcę Demitri'ego :-D polubiłam go i szkoda by było jakby miał odejść z serialu, ale na pewno coś wymyślą skoro Zoey widziała ich ślub... ;-) robi się coraz ciekawiej :-P
Ostatnio zmieniony 2015-05-09, 04:17 przez Cate13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-11-18, 19:00

Podobnie jak Ty, trudno na początku oceniać i zdecydowanie wskazać ulubionego bohatera bo dopiero ich poznajemy, ale jak dotąd moją uwagę przykuli chyba najbardziej Lloyd i Simon, właśnie dlatego że, jak to powiedziałaś, skrywają tajemnice i budzą skrajne emocje. Poza tym zdążyłam polubić bardziej partnera Marka czyli Demiti'ego :-) wydaje mi się, że wiele osób oglądających serial go lubi bo według mnie wzbudza sympatię. A co do głównych bohaterów to hmm...nie powiem, żeby mnie irytowali jak Jack i Kate, bo chyba jeszcze nikt w żadnym serialu mnie tak nie denerwował jak wcześniej wspomniana para ;-) ale coś w tym jest, że Mark i Olivia są trochę nudni, tj poza tymi kłótniami :-D Mark jet jakiś wiecznie smętny i jakby sam nie wiedział za co się zabrać, w każdym razie tak go odbieram :-D a Olivia też nie wnosi nic ciekawego, już bardziej interesujący postaciowo jest Bryce :-D no ale serial się dopiero rozkręca więc jeszcze sporo może się zmienić - mam tylko nadzieję, że nie skończy się na 1sezonie, wierzę w tych scenarzystów, niech się starają :-P
Ostatnio zmieniony 2015-05-10, 23:21 przez Cate13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Trailery

Post autor: weird0ther » 2009-11-20, 03:00

» FlashForward - 1x09 - ''Believe'' - Promo Trailer - KLIK
» FlashForward - 1x09 - ''Believe'' - Sneak Peek 1 - KLIK
» FlashForward - 1x09 - ''Believe'' - Sneak Peek 2 - KLIK
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

01x09 - Believe

Post autor: weird0ther » 2009-11-20, 12:57

01x09 - Believe

Jestem mile zaskoczona ... Mimo iż oczekiwałam wyraźnego powrotu do ostatnich sekund 8 odcinka i jakiejś kontynuacji. Tak, jak Cate napisała - nie ma tam postępu akcji z zamroczeniem, odcinek nie trzyma w takim napięciu, jak poprzedni, jednak jest maga dobrze zrobionym odcinkiem statycznym, który może zaciekawić i wciągnąć ... Ukazane są zarówno retro jak i futuro spekcje Bryce'a i Keiko, muszę przyznać, że Bryce nabiera kolorów, dobrze, że fabuła została skoncentrowana na innych postaciach, na chwilę możemy odpocząć od wielkiego "blacked out", Marka, Simona i Lloyd'a . Niesamowite, co możemy zrobić, do czego jesteśmy się w stanie posunąć, w co uwierzyć, by spełnić wizję, która trzyma nas przy życiu - dosłownie! Końcówka była wredna^^ Ciekawe, czy uda im się przyśpieszyć własne wizje. Najgorsze jest to, że nie potrafię czekać aż tydzień, by móc zobaczyć dalsze rozwinięcie serialu, nie ma to, jak ściągnąć 5 sezonów na raz i dziennie oglądać tyle, ile się chce.
Ostatnio zmieniony 2015-05-09, 04:21 przez weird0ther, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2009-11-20, 18:03

1x02 - White To Play

Ten odcinek jest zdecydowanie lepszy od Pilota. Chyba przebija V ^^ Sam bym swojej przyszłości nie chciał znać - bym z domu nie wychodził :D. Bardzo ciekawy motyw przewodni serialu, w Lost - co by się stało, jakby się nie stało, a tu a może jednak... Znów ten Pan Zero bardzo tajemniczy i ten Gibbons - chyba dobrze piszę ^^ po co oni to zrobili i jak... to jest przecież niewytłumaczalne, i po co przede wszystkim. Mozaika układa się pomału w całość. Strony internetowe to dobra rzecz :D. Postronnemu widzowi, który nie widział Lost czy V wydaję się na zjawiskowy i zarazem fantastyczny, ale nawet taki z Lost uzna, że jest warty obejrzenia, a tak się nudno zapowiadało :roll:
6/6
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 16:33 przez Matthew, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Post autor: Matthew » 2009-11-21, 19:25

1x03 - 137 Sekunden

Odcinek zrobił na mnie duże wrażenie, Mozaika układa się coraz bardziej w całość, ten nazistowski dziadek... te kruki, co to jest w końcu zamroczenie ? Są również poruszane tak jak w Lost czy V problemy społeczno-życiowo-publiczne typu ślub itp. Końcówka wybitna, zamroczenie w przeszłości, plaga kruków pada, jakaś wieża i ta fala dźwiękowa... to mi się nie podoba, będzie tu dużo zagadek... FF ma trwać 3 sezony... ciekawe czy to wyjaśnią... i tylko oby każdy odcinek był fascynujący :roll:
6/6
Ostatnio zmieniony 2015-05-07, 16:35 przez Matthew, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-11-21, 19:35

Dokładnie ujęłaś wszystko to, co chciałam napisać, nic dodać, nic ująć :-) chyba można powiedzieć, że jak dotąd to najlepszy odcinek, trzymający w napięciu do samego końca. Gra w Pokera była ciekawa no i dobre było jak okazało się, ze jest więcej gości z tym tatuażem :shock: któż by się spodziewał, wszystko robi się coraz bardziej skomplikowane, co oczywiście zaliczam na plus :-D a ocena odcinka to wiadomo...szóste-czka :)
Ostatnio zmieniony 2015-05-09, 04:19 przez Cate13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-11-21, 19:55

01x09 - Believe

odcinek skupił się na wizji Bryce'a - kolegi Olivii z pracy. Dowiadujemy się co było powodem jego próby samobójczej. Równocześnie poznajemy dziewczynę z jego wizji. Odcinek jak dla mnie niezły chociaż już nie tak emocjonujący jak 8my ale wiadomo, że nie w każdym odc muszą być "fajerwerki" :-D Pewnie dlatego, że jestem dziewczyną, podoba mi się wątek Bryce'a i liczę, że wkrótce spotka się z ta dziewczyną. Jeśli chodzi o postęp śledztwa w mozaice to...Demitri dostaje trop w sprawie swojego niedoszłego zabójstwa, który chcą zbadać razem z Markiem i...to by było tyle z głównych wątków odcinka :-D
Ostatnio zmieniony 2015-05-09, 04:22 przez Cate13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Post autor: weird0ther » 2009-11-22, 00:08

» FlashForward - 1x10 - ''A561984'' - Promo Trailer - KLIK
ODPOWIEDZ