Dexter

Dyskusje o poszczególnych serialach. "Prison Break", "Twin Peaks", "24 godziny", "Przyjaciele", "X-Files" itd.
Sasori
Jack Sparrow

Dexter

Post autor: Sasori » 2008-04-06, 09:51

Obrazek

Fabuła
Dexter, tytułowy bohater serialu, jest... seryjnym mordercą. Jednak nie zabija on przypadkowych i niewinnych ofiar. W dzieciństwie został przygarnięty przez policjanta Harry'ego, który nauczył go zaspokajać swoje chore pragnienia - nazwał to "kodeksem", który ma zezwalać bohaterowi wyłącznie na karanie osób, zasługujących na to. Od czasu śmierci Harry'ego nie ma nikogo kto znałby mroczną prawdę o Dexterze, nawet jego przybrana siostra Deb, która również jak i on pracuje w policji. Pewnego dnia w sielankowe życie bohatera wkrada się ktoś kto wzbudza jego najszczerszy podziw. Morderca z ciężarówki-chłodni, nazwany tak przez policję, okalecza swe ofiary w niezwykle oryginalny i wyjątkowy sposób. Okazuje się również, że zabójca poszukiwany przez całe Miami, wie zadziwiająco wiele o życiu Dextera - nawet o jego najmroczniejszych sekretach, o których jakby się zdawało, nie wie nikt.
filmweb.pl

Opinia
"Dexter" to mój drugi ulubiony serial zaraz po Zagubionych. Szczególnie podoba mi się jego konwencja, gdyż mimo, że Dexter jest seryjnym mordercą to ciężko nie czuć do niego sympatii. Jest to postać specyficzna, świetnie zagrana przez Michaela C. Halla. Zarówno pierwszy jak i drugi sezon (który tylko trochę ustępuje pierwszemu) posiada świetne i intrygujące zwroty akcji, które dodatkowo budują klimat serialu. Do wielkich plusów należy też to, że wcale Michael C. Hall nie musi trzymać na swoich barkach całego serialu, gdyż reszta aktorów spisuje się świetnie. Na szczególne uznanie zasługuje Erik King wcielający się w Sierżanta Doakesa. Jeśli ktoś szuka bardzo dobrego serialu z nutką specyficznego humoru i hektolitrów krwi na ścianach, podłogach, meblach i na Dexterze to ten serial jest dla niego. Gorąco polecam.
MatMar
Forrest Gump

Re: Dexter

Post autor: MatMar » 2008-04-08, 18:08

Jestem świeżo po obejrzeniu pierwszego odcinka pierwszej serii. Początek był troszkę nudnawy, ale z biegiem czasu akcja się rozkręcała. Michael C. Hall rzeczywiście świetnie gra swoją rolę, choć troszeczkę przeszkadza mi ta jego "twarz dziecka". No ale daje może ona uroku temu serialowi.

Niektóre teksty zwaliły mnie z nóg ;-)
xyz1986
Forrest Gump

Post autor: xyz1986 » 2008-04-23, 22:42

świetny serial :) cały czas sie coś dzieje, wogól fajnie zrobiony
Tunrida
Forrest Gump

Post autor: Tunrida » 2008-08-17, 19:08

no serial jest świetnie zrobiony, na ence oglądam a w ogóle Showtime ma też wqiele ciekawych serialowych propozycji, jestem ciekawa czy cos dadzą jeszcze
lukass
Jack Sparrow

Post autor: lukass » 2008-08-17, 19:47

Jak dobrze słyszałem serial ten ma być emitowany od września w TVN. Będzie okazja by przekonać się o fenomenie "Dextera".
Awatar użytkownika
MarQ
Jack Sparrow

Post autor: MarQ » 2008-08-29, 21:12

Jak dla mnie- swietne.. gra aktorska, fabula, muzyka, no wszystko buduje swietny klimat, wszystko dopiete na ostatni guzik. Bylem fanem prison break. po nim ogladalem wiele seriali, zaczalem lost, house dwa sezony, gotowe na wszystko,herosów, troche poslkich smieci, w koncu kolezanka polecila mi dextera. scaignalem, obejrzalem wciagnalem sie jak cholera :D nawet nie wiem kmiedy ale w dwa dni obejrzalem 11 odcinkow i jutro season finale :D po tym czeka mnie ksiazka zeby doczytac wszystko bvardziej szczegolowo i zaczynam drugi - podobno rownie swietny sezon ;)

Polecam wszystkim ten serial, no jak dla mnie przycmil reszte.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2008-10-31, 18:50

Serial jest rewelacyjny! Oczywiście jego głównym atutem jest postać Dextera, jego spojrzenie na świat i czarny humor, którym szpikuje wiele swoich kwestii. Aktualnie oglądam trzeci sezon i jestem nieco zawiedziony: akcja zwolniła, a wątek kryminalny jest w cieniu obyczajowego i wszystko wskazuje na to, że tak pozostanie.
MarQ pisze:zaczynam drugi - podobno rownie swietny sezon ;)
Powiedziałbym, że lepszy. Pojawia się nowa bohaterka, Lila, a i pod względem fabuły jest ciekawiej.
Miodzio
Indiana Jones

Post autor: Miodzio » 2008-10-31, 23:19

Obejrzałem zaledwie 4 odcinki pierwszego sezonu i stwierdzam, że serial jest nijaki. Jak już pojawią się jakieś zalety, to od razu wyskakuje coś co znowu spycha w moich oczach ten serial do poziomu średniaka. Czwarty odcinek był całkiem obiecujący, ale to nadal nie jest to co oczekuję po serialu, nad którym tyle osób się zachwyca.

Na dobrą sprawę Dexter sobie przez cały serial chodzi i smęci jakieś niby-mądrości, ale nie jest to ani odkrywcze, ani jakoś bardzo wciągające. Może jednak serial się jeszcze rozkręci.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2008-11-09, 22:20

Radzę brnąć dalej ;) Nie odniosę się do czterech pierwszych odcinków, bowiem widziałem je stosunkowo dawno, ale z tego co pamiętam są raczej wprowadzeniem. Prawdziwa akcja rozkręca się później. Dziwię się, że nie spodobała Ci się specjalnie postać Dextera - ja przepadam za jego cynizmem. Może dlatego, że często podobnie widzę otoczenie.

A ja na co tydzień oglądam sezon 3 i zauważyłem pewną prawidłowość - każdy serial, który oglądam na bieżąco jest marny (ewentualnie średni) :P
Miodzio
Indiana Jones

Post autor: Miodzio » 2008-11-10, 15:18

Dusqmad pisze:A ja na co tydzień oglądam sezon 3 i zauważyłem pewną prawidłowość - każdy serial, który oglądam na bieżąco jest marny (ewentualnie średni) :P
To "Dexter" jest fajny czy marny? ;-)
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2008-11-10, 18:03

Poszukaj powyżej;)

Ale 3 sezon przynudza i trudno nie odnieść wrażenia, że twórcy nie mają na niego pomysłu. Przez te sześć odcinków to Dexter bardziej wykazywał się jako kochanek niż psychopata.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Dexter

Post autor: Cate13 » 2009-01-19, 11:27

Zaczęłam go oglądać bo polecił mi go mój starszy kuzyn i nie żałuję bo serial spodobał mi się od 1odc : z odc. na odc. robi się coraz ciekawiej a finał 1sezonu jest niesamowity :mrgreen: podoba mi się przede wszystkim koncepcja, fajne jest to, że poznajemy myśli bohatera i tym samym najciemniejsze zakamarki jego umysłu :mrgreen: poprzez retrospekcje dowiadujemy się stopniowo dlaczego jest "inny" :mrgreen: i skąd wzięła się u niego potrzeba zabijania. Wiadomo, że główna postać musi być charyzmatyczna by przyciągnąć widzów i uważam, że lepszego aktora do tego nie mogli wybrać ;-) Michael C.Hall jest niesamowity w tej roli, jest tajemniczy i sam jego wygląd zewnętrzny wzbudza pewien niepokój, jest skryty w pracy dlatego niektórzy uważają go za dziwaka i nawet podejrzewają jego sekret :mrgreen: właśnie ściągam 2sezon :-)
A wy co sadzicie o tym serialu? :-) :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2009-11-11, 14:25 przez Cate13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Post autor: B... » 2009-01-20, 19:19

sądzimy podobnie^^
ja juz obejrzałam wszystkie serie które wyszły i musze przyznać, ze to jedyny serial ( no moze jeszcze z wyjątkiem House'a), który nie obniza poziomu w kolejnych sezonach, czego nie moge na pewno powiedziec o Lost czy PB :roll:
Serial kapitalny, baaaaaardzo ciekawa koncepcja i sposób ukształtowania głównego bohatera. I racja, z odcinka na odcinek widz coraz bardziej się wkreca w ten 'dexterowy' swiat :mrgreen: Kazdy z 3 sezonów ma po 12 odcinków, co przy ponad 20 w Lostach czy Pb jest dla mnie akurat zaletą, bo ogladajac kolejne epizody ma się wrażenie, że wszystkie sceny zostały do konca przemyslone i zaplanowane, kazdy wątek jest zrealizowany i pokazany jak nalezy, bez nadmiernej rozwlekłości. Bardzo podobaja mi się też te monologi wewnetrzne tytułowej postaci, jest w nich wiele specyficznego poczucia humoru, ktory wyjątkowo mi odpowiada :lol:
Ogolnie polecam gorąco. I proszę się nie zniechęcać tym, że na początku akcja powoli się rozkręca^^ Po 3-4 pierwszych odcinkach już sami stwierdzicie, że było warto zaczynać przygodę z tym serialem.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-01-20, 20:25

no ja jestem trochę zacofana ale mam nadzieję wkrótce to nadrobić tj w czasie ferii miedzy tłumaczeniem 5sezonu Lost :-D oraz oglądaniem 4sez House'a, który też czeka na obejrzenie na kompie :-D zgadzam się, że House nie obniża poziomu ale Lost moim zdaniem też nie obniża ;-) 3sezon Lost jak dla mnie jest super :-D 1 oczywiście też :-D
a jeszcze co do Dextera to bardzo podobają mi się właśnie te jego przemyślenia i poczucie humoru, jest specyficznym bohaterem bo, mimo, że zabija ludzi to wzbudza sympatię widzów :-D czegoś takiego jeszcze nie było ;-)

12/13.02 :-D
miałam mini maraton i obejrzałam ostatnie 3odcinki 2sezonu. Był super. Cholernie emocjonujący ze względu na Lilę i ciągły strach przed tym, że współpracownicy dowiedzą się kim jest ich niepozorny i sympatyczny kolega z pracy :-D Chciałam obejrzeć dziś tylko jeden najwyżej 2 ale nie wytrzymałabym do jutra i musiałam skończyć dzisiaj :-) W ciągu pierwszych 2czy3 odcinków Lila wydawała mi się nawet...jakby to powiedzieć...fajna. Była nieźle pokręcona i może nawet tworzyliby całkiem dobraną parę bo miedzy nimi było więcej chemii i emocji niż z Ritą, Dexter poczuł po raz pierwszy w życiu, że ktoś go rozumie i jest w stanie zaakceptować, jednak z odcinka na odcinek zachowania Lili były coraz bardziej psychopatyczne i nieobliczalne i wtedy zdał sobie sprawę jak bardzo jest niebezpieczna.
Lila była ciekawą postacią, wprowadzającą wiele kontrowersji i emocji, trochę szkoda mi jej było ale można było się domyślić, że tak się to skończy. Doakes tez miał pecha, właściwie to on skończył gorzej niż Lila. Średnio mi go żal bo nie za bardzo za nim przepadałam ale koniec końców był gliną i niewinnym człowiekiem, zginął za cenę wolności Dexa. Jak rozmawiali w tej chatce to naprawdę miałam wrażenie, że Dex się przyzna, chociaż z drugiej strony wiedziałam, że tak nie będzie - bo o czym byłby 3sezon :?: ;-) Aa i jeszcze coś - ogólnie lubię Deborę, co prawda nie jestem w stanie zrozumieć tego co przeszła ze swoim "narzeczonym z chłodni" xD ale żeby rzucić fajnego faceta którego poznała w siłowni dla...yyy...geriatrii to lekka przesada xD no dobra, chciała się poczuć bezpiecznie ale...na początku mówiła, że jest dla niej jak ojciec...bez komentarza xD :-D ciekawe jaki numer wywinie w następnym ;-)
Przy najbliższej okazji kupuje sobie kolejną część książki J.Lindsay'a :-D a jutro zaczynam nadrabiać kolejny sezon :-D
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Post autor: B... » 2009-02-13, 12:28

a ja się niedawno dowiedziałam, ze nasze serialowe rodzeństwo jakiś czas temu związało się węzłem małżeńskim w rzeczywistosci :roll:
jakoś nie mogę tego przyjąć do wiadomosci, ale życzę duuużo szczęścia.

2 sezon był lekko 'zwariowany', znacznie róznił się dla mnie od pierwszego. Było w nim dużo emocji, więcej akcji niż w poprzednim. Oczywiście podobał mi sie...cała ta sprawa z możliwością odkrycia kto jest tym 'morderca z zatoki'^^ :-D W kazdym odcinku działo sie coś intrygującego i mimo, ze widzialam, ze przecież jest już 3 sezon i zapewne nie wyda się kim jest tak naprawdę Dexter to jednak cały czas się denerwowałam z tego powodu xD
Co do Lilii to nie przepadałam za nią. Była zdrowo szurnięta...^^ wprowadziła duzo bałaganu do zycia głównego bahatera i w ogole nie było mi jej szkoda na końcu.
Jesli chodzi o Doakes'a to jego smierć zbudziła u mnie trochę wiecej emocji. Cały ten wątek był bardzo ekscytujący...gdy Doakes znalazł Dextera przy tej łodzi myślałam już, ze to koniec :-P Potem także miałam wrażenie, ze Dex się przyzna...ale skończyło się jak widzieliśmy.
Na początku trochę denerwowało mnie to zamieszanie, to, ze Dexter utracił to swoje opanowanie, przestał być taki dokładny w tym co robi, ale przez to mieliśmy dawkę niezłych emocji :-) O ile w pierwszym sezonie twórcy skupili sie chyba bardziej na ukazaniu 'wnętrzna' głownej postaci, poprzez te ciągłe nawiązania do jego dziecinstwa, wątek z Rudy'm itp, to w drugim więcej był nie do konca typowej dla Dextera akcji i emocji, też nieco innych niz dotychczas. Mimo to 2 sezon i tak był kapitalny. Podobnie jak poprzedni swietnie rozplanowany, żaden wątek, żadna scena nie wydawała się zbędna.
Ciekawa jestem Twoich opinii po 3 serii :-D Tam też się sporo działo... a ta końcowka...taka wymowna...cieżko będzie znieść to oczekiwanie na premierę czwórki^^
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-02-13, 12:54

słyszałam o tym że sa razem przy okazji pierwszego sezonu ale kilka dni temu natrafiłam na i informacje, że są małżeństwem już od roku a to już dużo jak na aktorów :-D ciekawe ile razem wytrzymają ;-) tez życzę im szczęścia :-) myślę, że maja większe szanse bo grają rodzeństwo a nie parę a wiadomo jak to zykle jest jak sie gra parę w serialu i zostaje w życiu. Odnoszę wrażeni, że takie pary się szybciej rozchodzą.

Co do samego serialu to podobało mi się jeszcze jak Doakes przyłapał Dexa na tej przystani i powiedział, że to jednak on jest tym rzeźnikiem a Dex na to: nigdy nie lubiłem tego przezwiska :-D Narobiłaś mi jeszcze większego apetytu na 3serię - wymowna końcówka :?: ;-) wiem tylko z 3serii, że Rita zaszła w ciążę ;-) a najgorsze jest to, że mam już ostatni odcinek na dysku i mogłabym sprawdzić ale tego nie zrobię chociaż kusi mnie jak cholera :-D a kiedy jest premiera 4sezonu? podobno tvn będzie emitować niedługo 2serię, z tego co czytałam to mają to puszczać na wiosnę :-) czytałam też, że Dexter miał większą widownię niż Californication teraz mimo późnych godzin nadawania :-D oczywiste ;-) obejrzałam 2 czy 3odcinki tego ale wolę Dextera 100 a nawet 1000razy :-P
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Post autor: B... » 2009-02-20, 08:55

Cate13 pisze:Narobiłaś mi jeszcze większego apetytu na 3serię - wymowna końcówka :?: ;-)
ślub i taka fajna 'przemowa wewnętrzna' Dextera.
4 sezon bedzie bardzo emocjonujący. Deb chyba w końcu odkryje kim jest jej brat, jakie byly jego powiązania z Rudy'm :mrgreen:
Premiera jest na jesieni, ale kiedy dokładnie to nie pamietam, wyleciało mi z glowy teraz.

btw. tak przy okazji serialu^^:
ostatnio w jakiś wydarzeniach/wiadomościach czy gdzies była mowa o pewnym chłopaku, 20-letnim, który zamordował prostytutkę....z tym ze w sposob dexterowy :roll: Od razu mi sie to skojarzyło, gdy podali inf., ze pociął jej ciało na kawałki^^ ciekawe czy to słuszne skojarzenie. Chłopak młody, moze akurat serial wpadl mu w ręce, a ze miał jakies problemy z sobą, postanowił wypróbować sposób Dextera, widząc, jak mu to uchodzi płazem :-P a moze nie...ale ciekawi mnie to bardzo hehe
pepe0000
Vincent Vega

Post autor: pepe0000 » 2009-02-20, 09:44

Serial dość fajny ale jakoś nie przypadł mi do gustu oglądałem może 5 odcinków.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-02-20, 10:44

Cóż pepe kwestia gustu :-) mi tam się spodobało już przy pierwszym odcinku i zachęciło do oglądania dalszych :-D ale rozumiem, że nie do każdego to dociera z różnych względów.
a co do tego chłopaka to pewnie było w Ameryce, co? ;-) tam to dopiero mają psycholi. Ciekawe co by było jakby wszyscy co to oglądali byli świrnięci i chodzili mordować xD może rzeczywiście się naoglądał i sam chciał spróbować ale Dex nie zabija prostytutek - robił to jego braciszek :-D obejrzałam do tej pory do 8odc. Dexter źle jednak zrobił dopuszczając Miguela do swojego życia w takim stopniu - coś czułam, że jednak pójdzie do tej adwokat żeby ją zabić bo na pewno nie przyszedł na herbatkę ^^ myślisz, że Deb to odkryje czy czytałaś jakieś spoilery ;-)? ciekawe czy jakby wreszcie odkryła albo się dowiedziała kim jest jej kochany braciszek to by go zaaresztowała? :-D jaka byłaby jej reakcja - może jedna z tych które wyobrażał sobie Dex w 2sezonie jak chciał jej powiedzieć, że jest Rzeźnikiem z zatoki :-D jeszcze tylko 4odcinki mi zostały do końca :-D
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Post autor: B... » 2009-02-20, 10:56

Cate13 pisze:ale rozumiem, że nie do każdego to dociera z różnych względów.
a co do tego chłopaka to pewnie było w Ameryce, co? ;-)
własnie, ze kurczę u nas ;] kryzys źle wpływa na psychikę Polaków :lol:
Cate13 pisze:Dex nie zabija prostytutek - robił to jego braciszek :-D
wiem wiem, ale pierwsze skojarzenie to Dexter jako serial:mrgreen:
Cate13 pisze:Dexter źle jednak zrobił dopuszczając Miguela do swojego życia w takim stopniu
mnie w ogole Miguel bardzo denerwował, ale w koncówce, gdy ich relacje się popsuły, jego postać w sumie też nabrala trochę smaczku^^
Co do tej sprawy z Deb to wnioskowałam tak po obrocie spraw z 3 sezonu, chyba jeszcze są one przezd Toba jesli nie widziałaś ostatnich odcinków, w sumie nie pamietam w którym dokładnie ta sprawa nabrała kolorów.
Ale znając upór Deb nie da za wygraną i dokończy tę sprawę. Też jestem strasznie ciekawa jak zareaguje, jak się zachowa. Ahhh na samą myśl o tym, aż mnie skręca :-P
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Post autor: Cate13 » 2009-02-20, 11:08

Naprawdę ten chłopak co zabił to było w Polsce :shock: ?! kiedy? nie słyszałam o tym xD
Fakt, Deb jest zawzięta i będzie dociekać aż dowie się prawdy :-D zgaduję, że stosunki między Dexem i Miguelem popsuja się po tym jak zabił Ellen Wolf mimo, że Dexter nie chciał tego robić. Ahh, zżera mnie ciekawość co będzie dalej :-) a dziś już niestety nie dam rady obejrzeć żadnego bo jadę do Gdańska i spędzam weekend w szkole a na dodatek w poniedziałek rano lecimy z mama na tydzień do Londynu do kuzynki w odwiedziny. Nie żebym się nie cieszyła ale nie dość że przegapię odcinek Lostów - i to dobrze się zapowiadający - to jeszcze trzeba tyle czekać żeby obejrzeć co dalej u Dextera będzie się działo. żebym chociaż laptopa miała...ehh...jakoś muszę wytrzymać :-D
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Post autor: B... » 2009-02-20, 15:02

Nie wiem dokładnie kiedy, bo właczylam tv w srodku programu i nie znam wszystkich szczegółow. Wiem ze chłopak ma jakies 20 lat, ta kobieta miała 2 x wiecej, rozciąl jej klatkę piersiową, odciął głowę, palce, fragmenty konczyn :roll:

Dexter w koncowce sezonu zda sobie sprawę, że przyjazn z Miguelem może mu przynieść wiecej strat niż korzysci. Naprawdę mu zaufał, cieszył się, ze ktoś w końcu zna jego tajemnicę, że może o niej swobodnie z nim rozmawiać, ale jednak Miguel go zawiedzie.
Ostatnie odcinki są bardzo ciekawe z tego własnie powodu.

co do 4 sezonu to czytałam ostatnio, że będzie kręcił się wokół kilku wątków:
dziecka Dextera(z ktorym podobno nasz tytułowy bohater bedzie miał sporo problemow...ciekawe co to oznacza? :-P ), tej sprawy z okryciem Deb i jeszcze jednym motywem, który też zostanie zasygnalizowany w 3 sezonie pod koniec, bedzie związany z Ritą... sama nie wiem o co w tym chodzi. Szkoda tylko, że bedziemy musieli tyle czekać ;/
Dla zabicia czasu zajmę się teraz chyba tym Californication^^
fourth
Tyler Durden

Post autor: fourth » 2009-02-20, 19:09

Ja się tam, oglądając 3 sezon, spodziewałem się, że Dex zabije Miguela, lub ten zginie w inny sposób. Zauważcie, że pod koniec każdego sezonu gią ci co poznali sekret Dextera.

Mimo wszystko serial świetny, chyba najlepszy z oglądanych przeze mnie. Wciąga już od pierwszego odcinku. Niestety 4 sezon dopiero we wrześniu :-(
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

postacie ulubione i te, które nas irytują ;)

Post autor: Cate13 » 2009-03-10, 14:26

postacie ulubione i te, które nas irytują ;)

jaka jest Wasza ulubiona postać z serialu? oczywiście poza głównym bohaterem ;-) bo jakby się nie lubiło głównego bohatera raczej by się nie oglądało tego serialu - tak mi się zdaje :)
ja lubię Deb za to, że jest taka...jakby to powiedzieć...bezpośrednia :-D jest silna i wie czego chce, nie ma za bardzo dobrego podejścia do świadków ale z czasem się to zmienia, jest zmienna jak każda kobieta i lubi czasem siarczyście przekląć - prawie jak ja :-D jak pojawiła się Lila to lubiłam ja przez jakieś 3czy4 odc ale potem jak już zaczęła pokazywać swoją prawdziwą twarz i rozkręcała coraz bardziej podejrzane i psychopatyczne akcje to wiedziałam że źle skończy. Rita natomiast czasem mnie irytuje, jest taka dobra i grzeczna że aż się robi niedobrze, chociaż pod koniec 2sezonu jest już trochę lepiej tj już mnie tak nie denerwowała ;-)
Ostatnio zmieniony 2015-05-12, 22:38 przez Cate13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

najlepszy sezon :)

Post autor: Cate13 » 2009-03-10, 14:37

najlepszy sezon :)

Który sezon jest najlepszy do tej pory według was? ciężko mi wybrać bo 1 bardzo mi się podobał, teraz jestem w trakcie oglądania 3 który tez mi się podoba ale chyba stawiam na drugi bo był chyba najbardziej emocjonujący, dużo się działo nie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym bohatera, było ciągle napięcie i ciekawość jak Dexterowi uda się wywinąć z tej afery i czy w ogóle się uda ;-) chociaż teoretycznie wiadomo, że go nie złapią ale jak trzymał Dokaesa w tym domku i powiedział, że się przyzna to byłam w szoku. No i cała ta akcja że stracił swoje opanowanie w zabijaniu :-D
Ostatnio zmieniony 2015-05-12, 22:55 przez Cate13, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ