Forum Filmowe, Recenzje filmów, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

CALIFORNICATION - SEZON 3!

Dyskusje o poszczególnych serialach. "Prison Break", "Twin Peaks", "24 godziny", "Przyjaciele", "X-Files" itd.
kaosiem
Forrest Gump

CALIFORNICATION - SEZON 3!

Postautor: kaosiem » 2009-05-09, 16:57

Podobno trzeci sezon Californication będzie dostępny w amerykańskiej telewizji showtime dopiero pod koniec tego roku. Tak więc na dalsze losy Hanka Moody'ego trzeba niestety jeszcze trochę poczekać.

Wyczytałem w necie, że w trzecim sezonie Hank będzie miał nową dziewczynę, bo wszyscy którzy śledzili poprzednie 2 sezony wiedzą jak zakończyły się losy jego i żony Karen. Podobno w rolę nowej miłości Hanka wcieli się Diane Farr z serialu Numb3rs (choć kompletnie nic mi to nie mówi =p), niestety jak na mój gust to nie będzie na co popatrzeć =D ale znając Duchovnego na boku będzie miał kilka ciekawszych sztuk.

Podobno pojawi się też sporo nowych, znanych twarzy:

Wytwórnia showtime zatrudniła kilka wschodzących talentów, ujrzymy - Ed Westwick (Gossip Girl), Embeth Davidtz (In Treatment), Eva Amurri (Saved!) rockmen Rick Springfield (General Hospital), Kathleen Turner, Diane Farr (Rescue Me i Numb3rs) oraz Peter Gallagher (The O.C).

A tutaj mały opis wydarzeń w 3 sezonie:

W trzecim sezonie Hank (David Duchovny) zostaje profesorem, na jednym z uniwersytetów pracuje nad ukształtowaniem nowej generacji pisarzy. Prywatne życie Hanka trochę się zmieni, On sam będzie próbował prowadzić regularne życie, próbując wychować swoją nastoletnią córkę Beccę (Madeleine Martin) która przechodzi teraz burzliwy okres dorastania. Ed Westwick znany wszystkim z serialu Gossip Girl zagra studenta profesora Hanka.

Nie znalazłem niestety żadnych trailerów, jest za to kilka zdjęć z planu.

>>CLICK<<
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Re: CALIFORNICATION - SEZON 3!

Postautor: B... » 2009-05-09, 18:08

kaosiem pisze:W trzecim sezonie Hank (David Duchovny) zostaje profesorem, na jednym z uniwersytetów pracuje nad ukształtowaniem nowej generacji pisarzy

czyli pewnie kilka studentek przewinie mu się przez łózko^^
bo coś nie wierzę w tą nagłą poprawę :->
o ile oczywiscie szanse na związek z Karen spełzną na niczym, choć mam nadzieje, ze tak nie będzie. Co jak co, ale to uczucie w wykonaniu Hanka jest wyjątkowo trwałe i silne. Wiec jak na mój gust to ta nowa 'dziewczyna; bedzie tylko nieco bardziej znaczącym epizodem w jego zyciu, ale nadal tylko epizodem ;-)
kaosiem pisze:Podobno pojawi się też sporo nowych, znanych twarzy:
szkoda, ze wiekszosc nic mi nie mówi xD no ale jednak to bedzie jakies urozmaicenie, choc przyznam ze z dotychczasową obsadą sie nie nudziłam :->

fajnie będzie :-D
kaosiem
Forrest Gump

Postautor: kaosiem » 2009-05-09, 20:25

No mi też przypadła do gustu Karen i na pewno ten wątek jeszcze się rozwinie.

Rola Davida Duchovnego w tej produkcji jest strzałem w 10-tkę. Vince też jest zaje***ty.

Najlepsze jest to, że odcinki trwają po 20 - 25 minut i dzięki temu nie ma miejsca na nudę, jak to w innych serialach bywa. Cały czas coś się dzieje. Zrezygnowali z nudnych, nic nie wnoszących do akcji dialogów, które tylko wydłużają czas trwania epizodu. Mam nadzieję, że 3 sezon będzie trzymał poziom poprzednich i nie zrezygnują z porażającej ilości scen łóżkowych =D
Ostatnio zmieniony 2009-05-10, 11:20 przez kaosiem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Postautor: B... » 2009-05-09, 22:17

kaosiem pisze:nie zrezygnują z porażającej ilości scen łóżkowych =D

na to chyba nie mamy co liczyć < lub się o to martwic :-> >, wszakże to nieodłączny element tego serialu, przeswiadczający po czesci o jego istocie :mrgreen:
Szczerze muszę przyznac, ze kiedy zabierałam się do 1 sezonu trochę obawiałam się czy 'ta' strona trochę nie zdominuje całosci i jej nie 'zepsuje'. Na szczescie tak sie nie stało. Mimo, ze seksu jest tam tyle ze łohohohoho i jeszcze trochę to jest to ujęte tak, że wydaje mi się, ze nawet kogoś bardzo pruderyjnego nie jest w stanie zniechęcić czy tam zgorszyć :lol:
Jak całosc, z wszelkimi swymi elementami-zwłaszcza rewelacyjnie wykreowanymi postaciami- serial jest warty uwagi i dlatego z wielką niecierpliwościa czekam na kolejny sezon.
kaosiem
Forrest Gump

Postautor: kaosiem » 2009-05-10, 15:07

Nie wiem skąd mi się wzięło Vince =d chodziło oczywiście o Charliego. Ach ta niezapomniana scena trójkąciku Charliego i Hanka kiedy wparowała kokainowa smerfetka z Karen =d
Awatar użytkownika
B...
Indiana Jones

Postautor: B... » 2009-05-10, 15:58

hahaha to było dobre :lol:
i ten tekst Hanka:
"Tylko się odświeżę...", po którym wyjął gume do żucia i " wprowadz ją" < czy jakos tak> xD
Scenarzyści mają genialne wizje momentami^^

a wątki tych dwóch par, zwłaszcza Charliego i 'kokainowej smerfetki', dodają wiele humoru każdemu odcinkowi. Mam nadzieje, ze w 3 sezonie dalej utrzymają je jako dominujące i ze nowe postacie ich nie ograniczą :>
Tuiq
Vincent Vega

Postautor: Tuiq » 2010-07-16, 21:20

3 sezon już jest i 4 w drodze. Jak wam się podoba 3 epizod? Według mnie troszkę stracił na humorze, którego było dwa razy więcej w poprzednich dwóch sezonach, ale ten sarkastyczny ton serialu przeplatany sexem i dragami wciąż trzyma poziom.
hippis
Forrest Gump

Postautor: hippis » 2017-10-24, 12:10

Dlaczego to jest w dziale anime?
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Postautor: Dusqmad » 2017-11-14, 09:50

Sam chciałbym wiedzieć ;) Już przenoszę :)

Wróć do „Seriale”