Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Najgorsze filmy

Plebiscyty użytkowników forum dotyczące wszystkiego co związane z filmem, ale jednocześnie objęte pewnymi zasadami. Po szczegóły odsylam do Regulaminu działu.
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Najgorsze filmy

Post autor: Dusqmad » 2006-08-02, 05:30

Są pewne filmy po oglądnięciu których bardzo by się chciało cofnąć w czasie o te 2 godziny. Jednym słowem filmy beznadziejne, które śmiało można zaliczyć do najgorszych.

"Mutant" - Jeden z koszmarnych horrorów. Najbardziej straszy fabułą i wykonaniem. Przez prawie cały czas trwa starcie między garstką ludzi, a ogromnymi robalami. Jednym słowem o przerażeniu nie ma mowy. Ciągle akcja i, że tak ją określę nawalanka, która prowadzi jedynie do znużenia widza. Oglądając ten film wciąż oczekiwałem na zakończenie. Normalny człowiek skończyłby seans po kilkunastu minutach.

"Nosiciel" - film o pewnym nieszczęśliwcu, którego ciało zostało skradzione przez firę zajmującą się zmienianiem wyglądu zewnętrznego. Dosłownie świetne... :?

"Ali G" - to juz była poprostu masakra... Typowy film służący do odmóżdżania amerykańskich nastolatków. Scena z psem na początku jest dobijająca, a cały film niezmiernie głui, ale takie już są te komedie młodzieżowe. Jedna gorsza od drugiej...

"Jądro Ziemi" - takiego beznadziejnego aktorstwa, to już dawno nie widziałem. Kilka scen gdzie następuje walka o życie to po prostu pokaz prymitywnych umiejętności. Nie widać paniki, czy też strachu. Jednym słowem bardzo sztucznie. Taki jest ogólnie cały film. O nudzie już nie wspominam...

Misja na Marsa - próby oglądnięcia tego filmu w całości zakończyły się dla mnie porażką. Trzy razy próbowałem wytrwać do końca, a mimo to za każdym zasypiałem. Strasznie monotonny film...

To nie jest kolejna komedia dla kretynów - bardzo mylący tytuł, gdyż cały ten film jest kretyński! Beznadziejny humor, niezbyt apetyczne sceny itd. Kto oglądał ten z pewnością wie o czym mówię. Twórcy starali się parodiować niektóre filmy (Cruel Intentions, American Pie), ale wyszło to po prostu żałośnie. Jest jednak jedna zaleta: muzyka. Przede wszystkim "Tainted love" w wykonaniu Mansona. Reszta w sam raz dla mało wybrednych nastolatków, których mózgi są już mocno zużyte.

Córka prezydenta - jeden z najbardziej naiwnych i najbardziej przesłodzonych filmów jakie widziałem. Trudno mi pojąć co było celem reżysera i do jakich odbiorców skierował to wątpliwe dzieło.

A jak wyglądają Wasze notowania?
Necron

Re: Najgorsze filmy

Post autor: Necron » 2006-08-03, 11:03

no cóż ja kiedyś sie męczyłam z kumpelką na Czerwonej róży która trwała ok 3 godzin, a więc okropna męczarnia :|.

Czerwona Róża - Dr Joyce Reardon, profesor psychologii, dowodzi grupą psychologów, w starej rezydencji zwanej "Czerwoną Różą". Próbują wywołać ducha poprzedniego włąściciela Ellen Rimbauer i dowiedzieć się jakie mroczne sekerety skrywał...

W sumie to jest jedyny film na którym tak sie umęczyłam, chociaż jest jeszcze pare niewypałów, ale w porównaniu z tym filmem to były w miare fajne :P
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-03, 11:07

Krwawe żniwa - tak debilny horror/komedia, że po jego obejrzeniu już wiesz, że jest coś bardziej żałosnego od Ciebie :lol: Parodia paru horrorów, ale żeby to jeszcze śmieszne było... :roll:
sylwu$
Mad Max

Post autor: sylwu$ » 2006-08-03, 15:29

Starszny Film 4 - parodia, nie znoszę takich filmów, w zasadzie nie będę pisać o czym, bo każdy podejrzewam wie o czym jest ta seria...
Awatar użytkownika
Issa
Tyler Durden

Post autor: Issa » 2006-08-04, 12:50

Najgorszy był Statek Widmo. Jeżeli to był horror, to ja jestem święta. Zero napięcia, strachu. Zero! Sceny zabijania w połączeniu z wesołą muzyczką zupełnie straciły klimat. Kicz.
Awatar użytkownika
Iwa
Jack Sparrow

Post autor: Iwa » 2006-08-05, 13:30

Dla mnie najgorszy film to "Droga bez powrotu". To niby horror, ale uśmiałyśmy się z koleżankami do łez. Zero napięcia, a mutanty było po prostu komiczne.
Awatar użytkownika
Kirk
Indiana Jones

Post autor: Kirk » 2006-08-07, 22:52

Tych filmów jest tak dużo, że nie potrafie ich wymienić. Niestety często mamy do czynienia z tandetą. Ale za to mam też bardzo dużo ulubionych filmów :)
cara
Jack Sparrow

Post autor: cara » 2006-08-08, 08:32

Kung Pow :-| :-| :-|
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2006-08-08, 14:42

Ze wzglęgu na? :027:

Wymnienianie samego tytułu nie ma sensu. Jeśli ktoś lubi film i chce polemizować to nie ma z czym.
cara
Jack Sparrow

Post autor: cara » 2006-08-08, 15:21

Mea culpa :oops:

Już mówię. Otóż Kung Pow jest zdubbingowanym przez pewnego pana filmem kung-fu (czy jak im tam ;)). Można wyśmiewać, można czynić pastisze, ale to... to jest żenujące. Nie bło kwestii, która by choć zmusiła mnie do lekkiego uśmiechu- obejrzałam z niesmakiem i postanowiłam zapomnieć, że ktoś zrobił taki film... Pierwsze co przychodzi mi do głowy, to pytanie: po co, do cholery robić takie rzeczy? Jaki cel ma 'reżyser', co on chce przekazać? Nawet rozbawienie widza mu nie wyszło. Niech się lepiej zajmie tworzeniem disco-polo :|
Rubenos
Darth Vader

Post autor: Rubenos » 2006-08-08, 17:57

Hm... wymieniałbym dużo, gdybym pamiętał tytuły... :-) Z tych bardziej znanych to "Krzyk" :-) . Niby horror, a momenty pojawiania się zabójcy zamiast straszyć wywoływały u mnie jedynie uśmieszek. Ostatecznie końca filmu nie dotrwałem gdyż... zasnąłem :mrgreen: Zbudziłem się na napisy końcowe... :-)
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-10, 16:57

Krzyk jest bardzo dobrym horrorem, ale każdy ma swoje zdanie. U jednych może wywoływać śmiech, a u większości strach :P :D Także wszystkie części Straszny film moim zdaniem były bardzo udane :)

A jeszcze jeden gniot to Klątwa, ale ta druga wersja (The Curse, a nie The Grudge) chyba z Christina Ricci. Naprawdę wielka tandeta.
sylwu$
Mad Max

Post autor: sylwu$ » 2006-08-10, 21:28

Hukaa pisze:A jeszcze jeden gniot to Klątwa, ale ta druga wersja (The Curse, a nie The Grudge) chyba z Christina Ricci. Naprawdę wielka tandeta.
Wczoraj w telewizji było. Mało nie zasnęłam... Sam pomysł dobry, ale ta ciągła zmiana "głownego bohatera" była denerwująca...
Awatar użytkownika
BlackDog
Tyler Durden

Post autor: BlackDog » 2006-08-18, 10:49

"Straszny film", ma niby śmiesyć, ale mi nie odpowiada zbytnio ten typ humoru, dlatego też mówię, że jest to najgorszy film jaki widziałem. Chodzi mi o pierwszą część, bo druga (innych nie oglądałem) była już lepsza.
Awatar użytkownika
haughton
Vincent Vega

Post autor: haughton » 2006-08-19, 00:46

Hukaa pisze:A jeszcze jeden gniot to Klątwa, ale ta druga wersja (The Curse, a nie The Grudge) chyba z Christina Ricci. Naprawdę wielka tandeta.
Chyba masz na mysli "Cursed" (Przeklęta). ;-)
Carolle
Forrest Gump

Post autor: Carolle » 2006-08-19, 21:02

JEsli chodzi o mnie to absolutnie nie podobal mi sie film o tytule...WZGORZA MAJA OCZY!!!!!!!! fatalny chcialabym miec okazje obejrzec tzw wersje pierwsza:))))) porownac moze ciekawsza a poza tym aktorstwo marne hmmm a co wysadzicie ???
pozdrawiam wszystkich:))))
Awatar użytkownika
haughton
Vincent Vega

Post autor: haughton » 2006-08-20, 00:56

Carolle, moim zdaniem ten film nie byl dobry, ale za to byl straszny. Straszny w niezbyt pozytywnym znaczeniu, bylo tam tyle krwi, ze przy scenie z plonacym krzyzem nie wytrzymalem i wyszedlem z sali kinowej.
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-20, 12:25

haughton pisze:
Chyba masz na mysli "Cursed" (Przeklęta). ;-)
Na pudełko widniało Klątwa, a obok była Christina Ricci. Zresztą mniejsza o to. I tak ten film dalej jest gniotem :mrgreen:

Co do Wzgórza mają oczy to popieram przedmówcę - mało ciekawy, ale za to straszny 8-)
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2006-08-20, 13:51

Hukaa pisze:Na pudełko widniało Klątwa, a obok była Christina Ricci.
A czy ta pani obok to nie przypadkiem Sarah Michelle Gellar? ;) Albo inaczej - o czym był film? Jeśli o wilkołakach to jest to "Przeklęta". Poza tym różne są tłumaczenia. Jakby się uparł to można z "Cursed" zrobić "Klątwę" ("Dirty Dancing" :arrow: "Wirujący seks" :P)
Awatar użytkownika
Hukaa
Mad Max

Post autor: Hukaa » 2006-08-21, 07:31

Na pudełku była Christina Ricci. Raczej potrafie rozpoznać Sarah od niej :D Pisało "The Cursed - Klątwa". Film był o wilkołakach. Czyli nadal wiem tyle co nic :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dusqmad
Administrator

Post autor: Dusqmad » 2006-08-21, 08:57

Więc to była jednak "Przeklęta", bezapelacyjnie. Mi się jednak ten film w miarę przyjemnie oglądało, lekki i przyjemny bardziej kino familijne (chociażby zakończenie), niż horror. Stacza się ten Craven, oj stacza.
Awatar użytkownika
haughton
Vincent Vega

Post autor: haughton » 2006-08-21, 15:42

Dusqmad pisze:Jakby się uparł to można z "Cursed" zrobić "Klątwę" ("Dirty Dancing" "Wirujący seks" )
Przy "Przekletej" nie trzeba sie upierac, gdyz "cursed" to wlasnie oznacza, jesli ktos to przetlumaczyl jako "klatwa", to jest to blad. Wiekszosci tytulow (jak chociazby "Dirty Dancing", czy "I Still Know What You Did Last Summer" - Koszmar Nastepnego Lata) po prostu nie da sie przelozyc doslownie, bo w jezyku polskim brzmialo by to idiotycznie, dlatego stosuje sie synonimy albo zapozyczenia jezykowe. ;-)
amnaj
Forrest Gump

Post autor: amnaj » 2006-08-27, 20:21

Bodajże straszny film 3 i 4, sa strasznie naciagane jeszcze 1 i 2 do wytrzymania. Sceny z filmów typu Krąg strasznie po wyolbrzymianne, moim zdaniem niezbyt dobra obsada i mozna powiedzieć, że nieco zboczony?
Awatar użytkownika
skiszony
Indiana Jones

Post autor: skiszony » 2006-08-28, 08:17

hmm najgorsze filmy... Domino z Keirą Knightley, wszystkie Straszne filmy, filmy pokroju Chłopaków na Ibizie, wszystkie części American pie... z reguły jednak nie wybrzydzam :P
Vorgas
Forrest Gump

Post autor: Vorgas » 2006-08-28, 11:16

Ale czy coś przebije LUŹNY GOŚC ???? nie sądze...
ODPOWIEDZ