Film podobny do serialu lost

Twórczość użytkowników związana z "Lost": opowiadania, wiersze itd.
Natalios17
Forrest Gump
Posty: 9
Rejestracja: 2008-02-02, 15:38
Lokalizacja: Mogilno:):)

Film podobny do serialu lost

Post autor: Natalios17 » 2008-02-03, 13:26

Nie wiem czy to ciekawt temat i nie wiedziałam gdzie go umieścić
Oglądałam film,,Zagubieni z Zlotu 29'' jest to ciekawy film podobny do serialu lost
lecz tam zrozbiła się grupka dziecieków.Film jest bardzo wciagający co prawda nie tak jak lost lecz warto go obejrzeć narazie o tym filmie tylko tyle postaram sie poszukać coś więcej
jeśli będziecie tym zainteresowani :mrgreen: :mrgreen:

Narazie to:
Grupa uczniów postanawia zorganizować eco-wyprawę życia i udaje sie w podróż na Mikronezję.

Niestety podczas lotu ich samolot wpada znienacka w tropikalną burzę i spada w przepaść. Uczestnicy wyprawy cudem wychodzą cało z katastrofy i odkrywają, że znaleźli się na nieznanej, bezludnej wyspie kompletnie odcięci od jakiejkolwiek cywilizacji. Mają nadzieję, że wkrótce zostaną uratowani, ale niestety są w błędzie. Grupa ocalałych to: Nathan, Daley, Taylor, Eric, Melissa, Jackson i Lex. Przed nimi wiele ciężkich dni na wyspie. Aby przeżyć muszą nauczyć się współpracować i funkcjonować w grupie, a także pokonywać wiele przeszkód i trudności, które będą pojawiały się każdego dnia. Eric i Taylor początkowo podchodzą do sytuacji na dużym luzie, jakby byli na wakacjach, ale szybko będą musieli stawić czoła wielu trudnym sytuacjom.

Serial w reżyserii Steve De Jarnatt, D.J. MacHale i Tim O'Donnell został okrzykniety "Lost" dla młodzieży i w krótkim czasie zyskał olbrzymia popularność. Zdjęcia do filmu kręcone były na Hawajach.

Serial nominowany był do nagrody Young Artist Awards 2006 w kategoriach: najlepszy serial familijny oraz najlepszy serial telewizyjny dla młodzieży, zaś w 2007 roku D.J. Mac Hale został nominowany do nagrody WGA Awards (Writers Gild of America) za scenariusz do odcinka "Scratch".
Natalios17
Forrest Gump
Posty: 9
Rejestracja: 2008-02-02, 15:38
Lokalizacja: Mogilno:):)

Re: Film podobny do serialu lost

Post autor: Natalios17 » 2008-02-03, 13:34

teraz napisze streszczenie 5 pierwszy odcinków a jeśli kogos to zainteresuje(pisać w komentarzach) to moge pisac dalej :mrgreen: :mrgreen:

Streszczenie odcinka 1

"The Arrival"

Dziesięcioro nastolatków leci na Eco-wyprawę do Palau. Podczas tropikalnej burzy, piorun trafia w jeden z silników samolotu - dzieci wraz z pilotem znajdują się na wyspie. Nikt nie zginął, ale są oni sami na wyspie bez niczego - mają tylko przemoczone, zimne jedzenie, niesprawny samolot, sprzęt campingowy i siebie. Pilot i trójka uczniów (Abby,Jori,Ian) oodalają się od reszty w poszukiwaniu pomocy. Wracają po kilku godzinach ze złą wiadomością - samolot rozbił się na bezludnej wyspie - są zdani tylko na siebie.


streszczenie odcinka 2

" Quest for the Quest for Fire"

Pilot i trzej uczniowie oddalają się na dłużej w poszukiwaniu pomocy. Daley i Nathan "walczą" o rolę przywódcy w grupie. Nathan próbuje wzniecić ogień ocierając o siebie kawałki drewna, uparcie twierdzi, że jego metoda jest jedyna i najlepsza. Melissa znajduje zapałki, ale wbiega do oceanu, co sprawia, że zapałki stają się bezużyteczne. W tym czasie Lex i Daley szukają miejsca gdzie mogliby rozbić namioty. Daley uważa, że wybrała wspaniałe miejsce, (mimo że jest ono mokre) dopóki Lex nie znajduje tam pijawek. Kilka z nich przyssało się do nogi Daley. Nathan zmusza wszytskich, aby próbowali wzniecić ogień jego sposobem, nikomu się to nie udaje. Ku zaskoczeniu wszystkich Jackson wyjmuje zaplniczkę. Lex używa gorącego kija spalić pijawki z nogi Daley.

Streszczenie odcinka 3 .

" It's Lonely at the Top "

Po nocy spędzonej na wyspie grupa postanawia wybrać lidera poprzez anonimowe głosowanie. Daley postanawia, że rozdzieli pożywienie przed głosowaniem. Nathan próbuje znaleźdź jedzenie w dżungli, ale podczas poszukiwań spada z drzewa. Jackson i Lex Znajdują go nieprzytomnego, ale niezranionego. Melissa i Taylor zaczynają się bić, gdy okazało się, że bateria w kamerze się wyczerpała. Daley próbuje je rozdzielić. Ostatecznie Jackson informuje je, że Lex znalazł w samolocie ładowarkę do baterii zasilaną energią słoneczną. W głosowaniu Daley i Nathan głosują na siebie samych, Jackson nie głosuje, a cała reszta głosuje na Jacksona i to właśnie on zostaje przywódcą

Streszczenie odcinka 4 - " Not a Drop to Drink ".

Grupa próbuje znaleźdź pitną wodę. Daley i Eric szukają wody, Nathan wymyśla sposób jak można uzyskać wodę. W rezultacie metoda Nathana daje pół szklanki wody, natomiast Daley wykopała w ziemi dziurę i dokopała się do źródła co załatwiło problem wody. Jackson nie chce być liderem, ale Melissa go do tego przekonuje. Później Jackson przydziela każdemu zadania, które będą oni musieli wykonywać podczas pobytu na wyspie. Daley ma przydzielać każdemu pożywienie i wodę, Nathan zajmuje się poszukiwaniami jedzenia w dżungli, Melissa " jest od " oświetlenia i ognia, Eric zajmuje się wydobywaniem wody ze źródła, Taylor ładowanie baterii. Lex używa iPoda Jacksona, aby stworzyć "system głosowy".

streszczenie odcinka 5 :

" A Fish Story "

Nathan, Daley i Lex muszą poszukać jedzenia w dżungli, gdyż ich zapasy zaczynają się psuć i są przemoczone. Nathan próbuje zdobyć pożywienie wspinając się na drzewo- niestety z niego spada. W tym czasie Jackson próbuje złowić jakąś rybę- udaje mu się, ale wynik nie jest zadowalający. Eric udaje, że skręcił kostkę, aby wywinąć się od obowiązków. Melissa musi nosić za niego wodę. Jackson znajduje 3 wskazówki, które pomogą mu złowić rybę. Nathan ponownie wspinając się na drzewo zrywa 6 kokosów. Później Daley i Lex pokazują mu, że coś lepszego- banany i mango. Dzięki pracy Nathana, Daley, Lexa i Jacksona wszyscy się najedli do syta. Daley mówi Nathanowi, że mimo, że wspinanie się na palmy nie dało wielu owoców, to że wymagało to wielkiej odwagi. Jackson dziękuje Lexowi, za to że zostawił mu wskazówki jak łowić ryby. Okazuje się, że to Taylor pomogła Jacksonowi.


na dzisiaj tylko tyle jeżeli nie będzie się wam podobac to piszcie bo może nie potrzebnie się rozpisuje :mrgreen:
Morgoth
Nosferatu
Posty: 3136
Rejestracja: 2007-12-27, 22:16

Re: Film podobny do serialu lost

Post autor: Morgoth » 2008-02-03, 15:20

Natalios17 :!!: używaj opcji edytuj :!!: napisałaś 3 posty jeden po drugim w ciągu 8 minut ,
proszę cię złącz je w jeden post ;)
Natalios17
Forrest Gump
Posty: 9
Rejestracja: 2008-02-02, 15:38
Lokalizacja: Mogilno:):)

Re: Film podobny do serialu lost

Post autor: Natalios17 » 2008-02-04, 09:44

chciałam zmienić ale juz nie moge zapóźno nastepnym razem napisze w jednym :-D :-)


aaa i jescze mam pytanie jak wstawiać obrazki??? :mrgreen:
Morgoth
Nosferatu
Posty: 3136
Rejestracja: 2007-12-27, 22:16

Re: Film podobny do serialu lost

Post autor: Morgoth » 2008-02-04, 12:04

klikasz IMG ( Obrazek ) i w okienku które ci się pojawia wstawiasz adres obrazka (aby uzyskac adres obrazka klikasz na niego prawym przyciskiem myszy i wybierasz kopiuj adres obrazka) i enter i w panelu tekstu wyświetla ci się coś takiego: Obrazek
Gdy chcesz pokazac nam obrazek który masz na dysku wchodzisz np na www.rapidshare.com i tam odnajdujesz zdjęcie wstawiasz adres tego zdjęcia na dysku poprzez przeglądaj, wstawiasz adres email i klikasz "host it", wtedy host it zmieni sie na uploading, musisz poczekac jakiś czas aż strona zmieni sie na TAKĄ : http://img180.imageshack.us/my.php?imag ... 196eb1.png i aby pokazac nam obrazek wybierasz TEN: http://img530.imageshack.us/my.php?imag ... 012gy0.png i tutaj dajesz jak wcześniej mówiłem :DDDDD ale się napisałem :D
Natalios17
Forrest Gump
Posty: 9
Rejestracja: 2008-02-02, 15:38
Lokalizacja: Mogilno:):)

Re: Film podobny do serialu lost

Post autor: Natalios17 » 2008-02-04, 13:27

acha to teraz już wiem ale się nieźle rozpisałeś :mrgreen: ale się przydało ;-)
ODPOWIEDZ