Vincent

John Locke, Jack Shephard, James "Sawyer" Ford, Hugo "Hurley" Reyes, Kate Austin, Sayid Jarrah, Charlie Pace i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Beezqp
Agent Smith

Vincent

Post autor: Beezqp » 2009-05-15, 22:33

Zdziwiłem się, że nie ma jeszcze tematu o tym "bohaterze". Jest o tyle ciekawy, że wiele tajemnic poznajemy właśnie dzięki niemu, tak jakby za każdym razem wiedział więcej niż reszta bohaterów. Ciekawe jest też, że na wyspie żyje własnym życiem, błąka się nie wiadomo gdzie. Byłoby głupio sądzić, że psiak ma jakieś tajemne moce i jest wplątany w całą intrygę na wyspie... Ale wciąż wydaje mi się, że jego obecność ma jakiś głębszy sens [w końcu co robiło jego zdjęcie na ścianie w chatce Jacoba?]
fourth
Tyler Durden

Re: Vincent

Post autor: fourth » 2009-05-15, 22:38

Tak się zastanawiałem oglądając ostatni odcinek czy chatka Jacoba to przypadkiem nie chatka Rose i Bernarda (nie skupiłem się za bardzo na tym, może ktoś lepiej się zorientował) wtedy obecność jego portretu tam można by jakoś wytłumaczyć. Nie spodziewam się żeby był on jakąś ważna postacią, chociaż kto wie, może dzięki niemu znowu się czegoś dowiemy.
Beezqp
Agent Smith

Post autor: Beezqp » 2009-05-15, 23:44

Nie, nie, to nie Bernard i Rose, oni zbudowali swoje własne domki. Podejrzewam, że mieszkała tam Claire.
marcinek6000
Tyler Durden

Post autor: marcinek6000 » 2009-05-16, 08:39

Rose, Bernard i Vincent przypominają mi każdy robinsono podobny film. Zawsze było dwoje ludzi i pies. Oni chyba zostaną jakąś starszą radą wyspy do których się będzie chodziło po rady(coś ala wyrocznia z matrixa) a rolą Vincenta będzie wytropienie i pozyskiwanie klientów dla wyroczni.

Pofantaziowało się, ale do tych robinsonów rzeczywiście są teraz podobni. Chciałbym, żeby dali Vincentowi jakąś ważniejszą rolę od tej jaką ma narazie.
ODPOWIEDZ