Kto się najbardziej zmienił podczas pobytu na wyspie?

John Locke, Jack Shephard, James "Sawyer" Ford, Hugo "Hurley" Reyes, Kate Austin, Sayid Jarrah, Charlie Pace i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.

Jin
18
23%
Sun
1
1%
Sawyer
28
35%
Locke
9
11%
Sayid
3
4%
Kate
2
3%
Hurley
2
3%
Jack
6
8%
Charlie
11
14%

Liczba głosów: 80
Nadare
Nosferatu

Postautor: Nadare » 2009-02-09, 12:02

Kto według Was zmienił się najbardziej poczas pobytu na wyspie? (max 2)

Ja oddaję głosy na.. Jin'a i Sawyer'a.

Jin dlatego ponieważ w początkach serialu był strasznie sztywny i wrogo nastawiony. Był bezwzględny wobec żony i na nic jej nie pozwalał. Potem można zaobserwować jego zmianę, jak staje się uczynny i miły. Zmienia swoje zachowanie względem Sun.

Sawyer.. chyba nie trzeba tłumaczyć :D Ta zmiana dokonuje się caly czas. Na początku niepokorny samotnik, później staje się uczynny i pomaga reszcie rozbitków. Teraz pokazuje nam więcej swego 'dobrego oblicza' :)
Awatar użytkownika
Cate13
Nosferatu

Re: Kto się najbardziej zmienił podczas pobytu na wyspie?

Postautor: Cate13 » 2009-02-09, 14:13

Oddałam głos tylko na Sawyera ale chyba wiadomo dlaczego :-D według mnie jego zmiana jest najbardziej widoczna, Jin oczywiście też się zmienił, ale u Sawyera najlepiej to widać, bardzo się "uspołecznił" że tak powiem ;-) na początku znacznie odstawał od grupy, nie przywiązywał się do nich emocjonalnie ale z sezonu na sezon był coraz bardziej zżyty z resztą rozbitków, myślę, ze taki przełom nastąpił w odcinku 3x15 jak Hurley zmusił go intrygą do miłego zachowania wobec innych i widać było pod koniec że mu się to spodobało, mimo, że może starał się to ukrywać :-D no a w 4 i początek 5 sezonu to już niemal kompletnie odmieniony emocjonalnie Sawyer :mrgreen: ale na szczęście nie pozbawili go poczucia humoru :mrgreen: teraz to on i Juliet rządzą na tej wyspie :mrgreen:
Awatar użytkownika
lost003
Tyler Durden

Postautor: lost003 » 2009-02-09, 14:49

Moim zdaniem najbardziej zmienili sie Sawyer i Charlie.Sawyer zrobil sie milszy a Charlie przestał brac narkotyki oczywiscie dzieki Lockowi :-D
.pasztecik.
Tyler Durden

Postautor: .pasztecik. » 2009-02-09, 15:01

Charlie - sprawa z narkotykami, opieka nad Claire i Aaronem mówią wszystko.
Sawyer - zabijecie mnie, moim zdaniem strasznie "zbabiał", zrobił się zbyt miły, nie wierzę, że można się aż tak zmienić w tak krótkim czasie.
Nadare
Nosferatu

Postautor: Nadare » 2009-02-09, 15:04

miłość, ekstremalne warunki, nowe otoczenie i znajomości robią wszystko ^^
Morgoth
Nosferatu

Postautor: Morgoth » 2009-02-09, 15:19

Ja wiem... nie tak krótkim... w końcu oni są na tej wyspie już grupo ponad 3 miesiące :D A patrząc na to co oni tam przeżyli... jest to jak najbardziej możliwe.
Nie będzie niespodzianką, że swój pierwszy głos oddaję na Sawyera. Dojrzał do wielu spraw, a głównie mam na myśli prawdziwą miłość. Przemiana, jaka dokonała się w jego osobie na Wyspie jest przeogromna... jeszcze na lotnisku w Sydney był zwykłym (nie mam na myśli atrybutów zewnętrznych xD) "rozbójnikiem". Pierwsze tygodnie... każdy to widział, wszystko zagarniał dla siebie, miał innych w 4 literach. Z czasem, gdy do jego życia zaczęło się wkradać prawdziwe uczucie... zaczęły następować zmiany. Zgadzam się z Cate, że przełom nastąpił w 3x15, kiedy "pysiaczek" zmusił go do bycia miłym. Zasmakował tego... i bardzo mu posmakowało :D
Drugi głos wędruje do Jina. Widzieliśmy jego zachowanie... traktował Sun... tj. swoją żonę jak przedmiot bez wolnej woli, bez uczuć. Starał się utrzymać siebie i Sun daleko od innych. Pierwszy przełom nastąpił gdy okazało się że Sun zna angielski (1x17). Wtedy to otworzył się na innych (zamykając się całkowicie dla Sun). Kolejny, końcowy już przełom nastąpił w finale 1 sezonu, kiedy to Sun odblokowała zaporę, dając mu słowniczek. Przemiana tej postaci zakończyła się na tym odcinku (później nauczył się mniej więcej angielskiego, ale ...), ale była tak ogromna (zimny -> czuły :D) że drugi głos musiał powędrować do Jina.
Adamox11
Agent Smith

Postautor: Adamox11 » 2009-02-10, 09:40

Sawyer , wiadomo . 2 glos poszedl na Charliego , niewiem czemu ale uwazam ze sie zmienil
fourth
Tyler Durden

Postautor: fourth » 2009-02-17, 08:03

Zagłosowałem na Sawyera i Jina.
W Sawyerze zmiana dokonuje się cały czas, przestaje być on egoistycznym samotnikiem.
A Jin przestał być despotycznym mężem.
Awatar użytkownika
Micros
Indiana Jones

Postautor: Micros » 2009-02-17, 15:32

Z kolei moje głosy lecą na Jina i Charliego :) Tak jak już to wcześniej zostało napisane, Jin zdecydowanie stał się bardziej przyjazny i otwarty na innych, a z kolei Charlie stał się bardziej opiekuńczy, pomocny no i przy pomocy Locke'a rzucił te cholerne narkotyki :D
Dominik676
Jack Sparrow

Postautor: Dominik676 » 2009-02-17, 15:33

Aż się dziwie, że tak mało głosów poszło na Locke'a. Ja zagłosowałem na niego, ponieważ pamiętam jak w pierwszych odcinkach był taki tajemniczy, jak siedział sam tam na plaży no i był taki skromny, a teraz wszędzie by się wepchnął i myśli, że każdym może rozkazywać.

Drugi głos poszedł u mnie na Jacka. On natomiast zmienił się bardzo szybko. Na początku był taki pomocny, a później, już na początku drugiej serii zachowywał się tak jakby był najmądrzejszy, już nie był taki pomocny.
Exlibris
Forrest Gump

Postautor: Exlibris » 2009-03-12, 18:00

Jak dla mnie Sawyer. Stał się ostatnio łagodniejszy, a szkoda :-D

Wróć do „Postacie”