Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Jin-Soo Kwon (Daniel Dae Kim)

John Locke, Jack Shephard, James "Sawyer" Ford, Hugo "Hurley" Reyes, Kate Austin, Sayid Jarrah, Charlie Pace i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
powerr
Tyler Durden
Posty: 324
Rejestracja: 2007-12-26, 01:50

Jin-Soo Kwon (Daniel Dae Kim)

Post autor: powerr » 2008-11-09, 19:24

Dane osobowe

Imię i nazwisko: Jin-Soo Kwon
Wiek: Około 30 lat
Miejsce zamieszkania: Pusan, Korea Południowa.
Aktor: Daniel Dae Kim


Urodził się w Namhae, małej wiosce rybackiej na południowym wybrzeżu Korei. Jego matką była prostytutka która porzuciła go po porodzie, zaś ojcem był rybak Kwon (nie jest jednak pewne, że to on był biologicznym ojcem Jina z uwagi na zawód jego matki). Rybak wychował Jina samotnie, mówiąc mu, że jego matka nie żyje.
Przez pewien czas Jin, jak każdy młody Koreańczyk, odbywał służbę wojskową.
Po skończeniu służby przeprowadza się do Seulu, gdzie mieszka u swojego przyjaciela Tai Soo. Pewnego dnia jego przyjaciel wyczytuje z horoskopu, że Jin wkrótce znajdzie miłość i będzie ona miała kolor pomarańczowy. Później znalazł pracę jako odźwierny w hotelu "Seoul Gateaway Hotel", pomimo, że właściciel hotelu, Mr. Kim żywił do niego niechęć. Pewnego razu wpuścił do hotelu biedaka, którego syn musiał skorzystać z toalety. Gdy właściciel gani go za to, Jin odchodzi z pracy.
Pewnego dnia, idąc ulicą zauważył dziewczyną w pięknej, pomarańczowej sukience. Zagapił się i wpadł na swoją przyszłą żonę, Sun.
Po dłuższej znajomości Jin i Sun postanawiają się pobrać. Jin okłamuje Sun mówiąc, że oboje jego rodzice nie żyją. Gdy Koreańczyk pyta ojca narzeczonej, Paika o zgodę, ten stawia warunek: Jin podejmie pracę dla niego. Koreańczyk od razu się zgadza. Przed podróżą poślubną Jin musiał odbyć 6-miesięczny kurs zarządzania. Sun była wściekła na swojego ojca, lecz wtedy Jin podarował jej biały kwiat.
Krótko po ślubie Matka Jina odnalazła Sun i zaczęła ją szantażować. Sun zdołała pożyczyć pieniądze od swojego ojca, lecz ostrzega, że Jin spłaci dług pracując dla niego. Następnego dnia Jin znajduje pieniądze w torebce żony. Ta okłamuje go, mówiąc, że to na nowe meble. Jin prosi żonę, aby oddała pieniądze ojcu, gdyż sam jest w stanie utrzymać rodziną. Sun zgadza się, i mówi Jinowi, że go kocha.

[center]Obrazek [/center]

źródło: lostpedia
ODPOWIEDZ