Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

George Minkowski (Fisher Stevens)

John Locke, Jack Shephard, James "Sawyer" Ford, Hugo "Hurley" Reyes, Kate Austin, Sayid Jarrah, Charlie Pace i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
powerr
Tyler Durden
Posty: 324
Rejestracja: 2007-12-26, 01:50

George Minkowski (Fisher Stevens)

Post autor: powerr » 2008-03-07, 16:09

Dane osobowe

Imię i nazwisko: George Minkowski
Wiek: Nieznany
Miejsce zamieszkania: nieznane
Status: Nie żyje
Aktor: Fisher Stevens

George Minkowski to członek załogi statku ratowniczego, z którego Naomi wystartowała helikopterem by odnaleźć wyspę. Zamiary tej grupy nie są znane - gdy Charlie łączy się poprzez aparaturę komunikacyjną w Zwierciadle z Penelope Widmore, ta mówi, że nie wysyłała na ratunek żadnego statku i żadnej Naomi (choć ta ostatnia twierdziła, że cała akcja przeprowadzana jest z polecenia Widmore). Jednak Jack, nieświadom rewelacji jakich dowiedzieli się Charlie i Desmond w Zwierciadle, połączył się z Minkowskim za pomocą telefonu satelitarnego Naomi. Mężczyzna odpowiedział, że mogą ich namierzyć i że już wysyłają pomoc.

Na frachtowcu
Był odpowiedzialny za łączność na frachtowcu. Wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące ze statku przechodziły przez niego, miał jednak kategoryczny zakaz odbierania połączeń od Penelope Widmore, próbującej zlokalizować swojego zagubionego ukochanego - Desmonda. Urządzenia komunikacyjne w pomieszczeniu łączności zostały zniszczone przez nieznanego członka załogi.
W czasie próby dostania się na wyspę razem z Brandonem, jego towarzysz "oszalał", przez co Minkowski musiał zawrócić. Wkrótce objawy pojawiły się również u niego. Z tego powodu został zamknięty w pomieszczeniu medycznym, gdzie leżał przywiązany do łóżka. Objawy polegały na tym, że tracił kontakt z rzeczywistością, a jego świadomość przenosiła się w inne miejsce i czas.
Po tym, jak został uwolniony przez Desmonda i Sayida, zaprowadził ich do pomieszczenia łączności. Wkrótce po tym, kiedy ponownie utracił kontakt z rzeczywistością, zmarł, mówiąc "nie mogę wrócić".

[center]Obrazek [/center]
źródło:lostpedia.com
mikobro
Tyler Durden
Posty: 377
Rejestracja: 2008-02-03, 20:31

Re: George Minkowski (Fisher Stevens)

Post autor: mikobro » 2008-03-08, 21:41

Szkoda że umar miałem nadzieje ze odegra jakas wieksza role w serialu :)
Morgoth
Nosferatu
Posty: 3136
Rejestracja: 2007-12-27, 22:16

Re: George Minkowski (Fisher Stevens)

Post autor: Morgoth » 2008-03-08, 23:25

z wyglądu to za przeproszeniem "wiocha"
najbardziej mi się podobał jego głos gdy przez telefon go słyszeliśmy, z takim cudnym akcentem i brzmieniem
ODPOWIEDZ