Miles Straume (Ken Leung)

John Locke, Jack Shephard, James "Sawyer" Ford, Hugo "Hurley" Reyes, Kate Austin, Sayid Jarrah, Charlie Pace i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
powerr
Tyler Durden
Posty: 324
Rejestracja: 2007-12-26, 01:50

Miles Straume (Ken Leung)

Post autor: powerr » 2008-02-17, 22:37

Dane osobowe

Imię i nazwisko: Miles Straume
Wiek: nieznany
Miejsce zamieszkania: nieznane
Aktor: Ken Leung

Miles Straume - Amerykanin. Świecki egzorcysta, pogromca duchów.
Wyskoczył na spadochronie z helikoptera, który prawdopodobnie wystartował ze statku. Jest członkiem ekipy poszukiwawczej, której głównym celem jest odnalezienie Bena

Przed przybyciem na Wyspę
W czasie kiedy odnaleziono wrak samolotu, Miles wizytował dom Pani Gardner w Inglewood. Jej wnuk został zamordowany i chciała, by jego duch opuścił dom. Miles zgodził sie na rozmowę z duchem i po otrzymaniu zapłaty w wysokości 200$ udał się do pokoju wnuka. W czasie rozmowy, znalazł ukryte pieniądze i narkotyki. Narkotyki pozostawił na miejscu, pieniądze zaś zabrał ze sobą. Gdy wrócił na dół, oddał kobiecie 100$ mówiąc, iż praca nie była tak trudna jak myślał.
W rozmowie Naomi z Matthew Abbadonem został nazwany "pogromcą duchów" lub "duchołapem".

Na Wyspie
Jest członkiem ekipy poszukiwawczej, której głównym celem jest odnalezienie Bena. Był drugą osobą która została znaleziona po wyskoczeniu z helikoptera. Wylądował na skałach przy wybrzeżu wyspy. Gdy został znaleziony przez Kate, Jacka i Daniela Faradaya, wydawał się być martwy lub nieprzytomny, niespodziewanie skierował jednak swą broń w stronę Jacka. Chciał, by zaprowadzono go do ciała Naomi.
Rozmawiał z duchem Naomi, po czym potwierdził wersję Kate na temat śmierci członkini jego załogi.
Kiedy dowiedział się, że Juliet nie leciała samolotem, przybrał agresywną postawę chcąc dowiedzieć się gdzie znajduje się Benjamin Linus.

[center]Obrazek [/center]
żródło: lostpedia.com
ODPOWIEDZ