Forum Filmowe, Recenzje filmow, Lost: Zagubieni, Seriale | ZERO DOWNLOADU (w tym filmy online), TYLKO DYSKUSJE!

Penelope Widmore (Sonya Walger)

John Locke, Jack Shephard, James "Sawyer" Ford, Hugo "Hurley" Reyes, Kate Austin, Sayid Jarrah, Charlie Pace i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Szarley
Mad Max
Posty: 59
Rejestracja: 2008-02-11, 17:12
Lokalizacja: Wielopole Wronie

Penelope Widmore (Sonya Walger)

Post autor: Szarley » 2008-02-09, 15:41

Penelope Widmore, aka "Penny" lub "Pen", to córka Charlesa Widmore'a. W Live Together, Die Alone okazuje się, że zakochała się w Desmondzie, lecz jej ojciec nie chciał, by znajomość ta rozkwitła.
Penelope umieściła swój list miłosny na jednej z książek Desmonda, zanim ten poszedł do więzienia. Mężczyzna odkrył list ten dopiero po rozbiciu się na Wyspie, po śmierci Kelvina. Desmond będąc w więzieniu wysyłał Pen dużo listów, lecz każdy z nich konfiskował jej ojciec.
Po wypuszczeniu Desmonda, Penelope zaczęła go śledzić. W pewnym momencie spytała się go, czemu nigdy nie napisał do niej listu i czy kiedykolwiek przeczytał książkę, w której umieściła swój list. Gdy ten zapytał, jak go znalazła, Pen odpowiedziała, że 'gdy się ma pieniądze i trochę chęci, można każdego znaleźć'. Desmond dowiedział się też, że Penelope się zaręczyła, lecz jeszcze nie ustaliła daty ślubu.
Trzy lata później, po wystąpieniu wyładowania, dwóch Portugalczyków ze stacji nasłuchowej wykryło elektromagnetyczną anomalię. Po chwili zadzwonili oni do Penelope Widmore, mówiąc, że 'znaleźli to'. Zwracają się do niej 'Panno Widmore', co oznacza, że z jej ślubu prawdopodobnie nic nie wyszło. Na jej szafce nocnej zaś wciąż stoi zdjęcie Desmonda...
Nieco później Penny kontaktuje się z Charlie'm przebywającym w Stacji Zwierciadło. Wypytuje o Desmonda i lokalizację wyspy. Nie wie kim jest Naomi.

Z mojej strony, uważam, że ta postać zasługuje na uwagę, z tego prostego względu, że może przyczynić się do odnalezienia wyspy i udzielenia pomocy rozbitkom, a nie tylko jedynie Dessowi. Tak w ogóle, to związek Dessa i Penny to jeden z najbardziej romantycznych i urokliwych związków - choć też i o nieszczęśliwym finale.

źródło: http://pl.lostpedia.com/wiki/Penelope_Widmore
powerr
Tyler Durden
Posty: 324
Rejestracja: 2007-12-26, 01:50

Re: Penelope Widmore (Sonya Walger)

Post autor: powerr » 2008-02-09, 18:21

[center]Obrazek [/center]
ODPOWIEDZ