Naomi Dorrit (Marsha Thomason)

John Locke, Jack Shephard, James "Sawyer" Ford, Hugo "Hurley" Reyes, Kate Austin, Sayid Jarrah, Charlie Pace i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Morgoth
Nosferatu
Posty: 3136
Rejestracja: 2007-12-27, 22:16

Naomi Dorrit (Marsha Thomason)

Post autor: Morgoth » 2008-02-02, 17:14

Tajemnicza kobieta, biorąca udział w misji poszukiwawczej, rozbiła sie na wyspie wyskakując ze spadającego helikoptera. Mówi, że jej helikopter wystartował z frachtowca, ok. 80 mil morskich na zachód od plaży rozbitków. Była poważnie ranna - gałąź drzewa, na które spadła, przebiło jej płuco. Życie ratuje jej do niedawna uznawany za martwego Mikhail w odcinku D.O.C.. W jej torbie, którą znaleziono blisko niej znajdował się pistolet na race i portugalskie wydanie Paragrafu 22. W tej książce Desmond odnalazł kopię zdjęcia, które zrobił sobie razem z Penelopą Widmore. Rozbitkowie myślą, że została wysłana przez nią na poszukiwania ukochanego. Naomi przekazuje również tajemniczą informację, iż wrak samolotu lotu 815 został odnaleziony u wybrzeża Bali (wyspa) (na głębokości 7 km) i nikt nie przeżył. W odcinku The Brig, Sayid przyłapuje ją na kłamstwie i odkrywa że posiada telefon satelitarny. Biegle włada chińskim, hiszpańskim i włoskim. Prawdopodobnie zostaje zabita w drugiej części ostatniego odcinka 3 serii przez Johna Locke'a. Okazuje się, że kobieta nie ma nic wspólnego z Penelopą - dziewczyną Desmonda.

Źródło: Wikipedia.pl
Szarley
Mad Max
Posty: 59
Rejestracja: 2008-02-11, 17:12
Lokalizacja: Wielopole Wronie

Re: Naomi Dorrit (Marsha Thomason)

Post autor: Szarley » 2008-02-09, 15:33

Chyba zainteresowała mnie wówczas, kiedy okazało się, że jej domniemane zwłoki zniknęły :lol: To znaczy odczołgała się.
W sumie szkoda mi jej. Tak dostać w plecy. Tak po prostu. Nawet nie miała szansy zobaczyć, kto ją uderzył. Wiemy już, że nieźle namieszała swoim pozdrowieniem dla siostry. Widać była przerażająco zdesperowana. Swoją drogą zastanawia mnie co musiała czuć, będąc tak blisko Bena, i nie móc o nim powiedzieć, nie narażając się rozbitkom. Gdyby wyszło, że Ben jest priorytetem, a nie oni...
Naomi. A to miała być Penny. Biedny Dess. Ale gdyby nie jego wizja, pewnie ktoś znalazłby Naomi martwą.
Widać - przeznaczenie.
powerr
Tyler Durden
Posty: 324
Rejestracja: 2007-12-26, 01:50

Re: Naomi Dorrit (Marsha Thomason)

Post autor: powerr » 2008-02-10, 01:45

A oto kilka zdjęć:

[center]Obrazek

Obrazek [/center]

Żródło:lostpedia.pl
ODPOWIEDZ