Walter "Walt" Lloyd (Malcolm David Kelley)

John Locke, Jack Shephard, James "Sawyer" Ford, Hugo "Hurley" Reyes, Kate Austin, Sayid Jarrah, Charlie Pace i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
niunia
Indiana Jones

Walter "Walt" Lloyd (Malcolm David Kelley)

Postautor: niunia » 2007-12-28, 23:57

Obrazek

Dane osobowe
Imię i nazwisko Walter Lloyd
Wiek 10 lat
Status Opuścił wyspę
Miejsce pochodzenia Sydney (Australia)
Zawód brak
Cel pobytuw Australii Mieszkał tam ze swoją matką i przybranym ojcem.
Cel podróżydo Los Angeles Opuścił wyspę z ojcem
Liczba odcinków 28
Aktor Malcolm David Kelley

Walt jest synem Michaela, z którym nie widział się kilkanaście lat, ponieważ wychowywany był przez matkę Susan i jej męża Briana. Po śmierci matki, przybrany ojciec oddaje go w ręce Michaela. Walt nie jest normalnym chłopcem. W przeszłości miało miejsce wiele tajemniczych, niewyjaśnionych zdarzeń w związku z nim, o czym poinformował Michaela przybrany ojciec.

Waltowi bardzo trudno nawiązać kontakt z biologicznym ojcem. Z chłopcem zaprzyjaźnia się z Johnem, który odnalazł psa Vincenta, należącego do Walta. Ojciec zabrania mu jednak spotykania się z tajemniczym nieznajomym, choć Walt go nie słucha. Chłopiec na wyspie zaczyna bardziej ufać ojcu. Wypłynął z Michaelem, Jinem i Sawyerem na tratwie wybudowanej przez ojca. Wcześniej oddaje pod opiekę Shannon Vincenta. Podczas wyprawy zostaje uprowadzony przez Innych. Potem ukazuje się Shannon, a następnie Sayidowi. Jest mokry i mówi od tyłu. Michael nawiązuje z nim kontakt przez komputer w bunkrze. Jak się okazało, Michael udał się w wyprawę po Walta i odnalazł obóz Innych, a oni pozwolili mu go zobaczyć na trzy minuty. Ojciec Walta dostaje zadanie, w zamian za wykonanie którego, on i Walt mają odzyskać wolność. Michaelowi udaje się wypełnić misję (uwolnienie Henry'ego (Bena) z bunkra, oraz sprowadzenie Jacka, Kate, Hugo i Sawyera do wioski "Innych") i razem z Waltem opuszczają wyspę na motorówce.

źródło wikipedia.pl
Morgoth
Nosferatu

Re: Walter "Walt" Lloyd (Malcolm David Kelley)

Postautor: Morgoth » 2007-12-29, 23:24

bardzo ciekawa postac, jakos od poczatku zycia byl nadzwyczajny np bylo cos w tym stylu:
Mamo a jak wyglada (powiedzmy że) jaskółka?
Nie wiem synku sprawdz w ksiazce
<bzium><bum> i pod szyba lezy (...) jaskółka^^
Ciekawe czy ta postac sie pojawi...
Wydaje mi sie ze po tym jak rozbitkowie pomieszali tym innym to da sie wrocic na wyspe, a mooim zdaniem on tego będzie pragną...
niunia
Indiana Jones

Postautor: niunia » 2007-12-30, 00:23

Morgoth1993 pisze:Ciekawe czy ta postac sie pojawi...

mi się zdaje, ze napewno jeszcze wróci.. :)

Morgoth masz sliczny avek ;)
Morgoth
Nosferatu

Postautor: Morgoth » 2007-12-30, 17:11

dzienx :* od razu mi wpadł w oko jak tylko go zobaczyłem :P
patus1905
Indiana Jones

Postautor: patus1905 » 2008-01-03, 17:23

właśnie sliczny ten avek, od razu mi się rzucił w oczy :mrgreen:

Wałt był ciekawa postacia,jakoś tak wspolgrał z Lockiem... no i to że pojawiała sie tam gdzie go nie było- to jedan wielka tajemnica. ale na pewno wróci :mrgreen:
Morgoth
Nosferatu

Postautor: Morgoth » 2008-01-03, 17:32

akurat to ze sie pojawial tam gdzie go nie bylo to zadna tajemnica, odpowiedzia na pytanie a kto to byl albo cos w tym stylu jest Czarny Dym (Lostzilla, Monster) ;D
Awatar użytkownika
MarQuess_Axel93
Indiana Jones

Postautor: MarQuess_Axel93 » 2008-02-22, 21:17

W którymś odcinku, a dokładnie temu poświęconemu historii Walta i jego ojca, ojczym Walta wspomina Michaelowi, że jego syn jest "dziwny". I tutaj chciałbym rozszerzyć ten temat.
Czy Walter jest naprawdę "dziwny", czy ma jakies specjalne zdolności :?:
A wszystko to jest związane z jego uczuciem gniewu i złości :!:
Powód 1:
W domu ojczyma, gdy ten skupia się na jego matce, a nie na nim, Walt powoduje śmierć ptaka.
Powód 2:
Już na wyspie, po kłótni z ojcem, gdy ten pali mu komiksy, Walt urzeczywistnia niedźwiedzia polarnego (białego potwora w kazdym bądź razie), który był na okładce.
Powód 3:
Walt ostrzega Locke'a, żeby nie otwierano włazu (ale skąd wiedział, że wogóle jakis właz znaleziono :?: )
Powód 4:
Walt mów ojcu, że to on podpalił łódź. Kiedy Michael mówi, że mogą zostać na wyspie Walt z pełną powagą i dorosłością stwierdza, że nie mogą, że musza stąd odpłynąć (tak jakby przeczuwał, że stanie się coś złego)
To tylko kilka z wielu wydarzeń, które wskazują na jego "dziwne" zdolności.

Sayid i Shannon widzieli go mokrego.Zawse jak Shannon go widziała to mokrego.Przez Walta Shannon zginęła.Porwali go z tratwy, i zabrali do jednego z bunkrów który jest pod wodą.To by tłumaczyło kabel który znalazł sayid na plaży.Dlatego walt zawsze mokry.To jest tylko moja teoria, nie wiem czy tak było naprawde
Morgoth
Nosferatu

Postautor: Morgoth » 2008-02-24, 20:41

Mateusz oglądałeś 3 sezon ? :D kabel łączył Flame'a ze zwierciadłem - proste :D (wszystkie stacje były połączone
A niedźwiedź nie został "ożywiony" przez Walt'a - on był z Dharmy^^
Nadare
Nosferatu

Postautor: Nadare » 2008-03-15, 10:44

Ciekawe co z nim się teraz dzieje..jego ojciec jest na statku a sam Walt? Może jest gdzieś z Innymi Bena? :P
Rafaqio
Indiana Jones

Postautor: Rafaqio » 2008-06-01, 10:46

Dzieciak jak dzieciak był mi zupełnie obojętny dopóki nie dowiedzieliśmy się o jego mocy. Potem popłynął z tatusiem, a teraz mieszka z babcią no i niech tak zostanie. :-P
Menvalor
Tyler Durden

Postautor: Menvalor » 2008-06-01, 11:39

Rafaqio pisze:Dzieciak jak dzieciak był mi zupełnie obojętny dopóki nie dowiedzieliśmy się o jego mocy. Potem popłynął z tatusiem, a teraz mieszka z babcią no i niech tak zostanie. :-P

Lubie ta postac :mrgreen: I mam nadzieje ze wroci na wyspe (i jest to mozliwe po spotkaniu Walta z Hurley'em)
Adamox11
Agent Smith

Postautor: Adamox11 » 2008-06-03, 18:10

e tam jak chcialbym zeby juz nie bylo o nim wzmianki nie lubilem go wstredny bachor xD

Wróć do „Postacie”