Spoilery dotyczące 6 sezonu.

Dyskusje o spoilerach.
Awatar użytkownika
Bziuwka
Jack Sparrow

Re: Spoilery dotyczące 6 sezonu.

Postautor: Bziuwka » 2009-08-23, 10:48

Zobaczyli plakat i teraz spekulują na temat ukrytego znaczenia :lol:
Plakat jak plakat, pewnie chodzi o podsumowanie jakiś ważniejszych postaci i tyle.
A co do gościa powyżej sądzę, że to on może ,,nadchodzić''
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-08-24, 16:17

Dziś ruszą pierwsze zdjęcia do ostatniego finałowego sezonu, The ODI z jest na Hawajach aby szpiegować, spoilerować i donosić nam. teraz już Rayan który również szpieguje na Oahu zdradził nam ciekawą informację.
- Dziś aktorzy pracują w Diamond Head Studios. Podobno na planie widać było busy Dharma.
Beezqp
Agent Smith

Postautor: Beezqp » 2009-08-24, 20:07

Hmm, czyli już nie zaglądam do tego tematu bo niedługo zdradzą całą fabułę i zupełnie nie będzie radochy ;]
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-08-27, 10:59

Następny casting do Lost
Tym razem szukany jest:
Paul
- wiek między 30 a 60
- rasa nie ma znaczenia
- jest człowiekiem zmęczonym, zapracowanym i zdenerwowany po długim i wykańczającym dniu w pracy. Znajdzie się on w bardzo poważnej, stresującej sytuacji, będzie musiał wykazać się refleksem i opanowaniem. Niestety nie uda mu się to, gdy wszystkich ogarnie panika.
- postać pojawi się w odcinku 6x02 lecz aktor musi być również dostępny na czas kręcenia następnego odcinka.

Odcinek 6x02 - data kręcenia - od 4 do 11 września
Odcinek 6x03 - data kręcenia - od 15 do 30 września

News można przeczytać tutaj: lost.org.pl
Bagwell
Mad Max

Postautor: Bagwell » 2009-09-12, 20:26

Matthew dzieki za te newsy ! Są świetne :-D
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-09-12, 20:30

Nie ma za co :) , ale chodzi Ci o te w tym temacie czy na stronie, bo jak nie czytałeś spoilerów na portalu to zapraszam :) : http://www.lost.org.pl/
Bagwell
Mad Max

Postautor: Bagwell » 2009-09-13, 17:18

Chodzi mi o te i o te :-D systematycznie (jak nigdzie chyba) i ogolnie fajnie :-D
i grafike strona ma fajna, chodzi mi zwlaszcza o te obrazki z napisem spoiler z ta stacja dharmy i z tym posagiem - ciekawie wykonane...
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-09-13, 17:23

Bagwell pisze:Chodzi mi o te i o te :-D systematycznie (jak nigdzie chyba)

No w miarę możliwości staram się zamieszczać wszystkie spoilery, chociaż czasami nie wszystkie ... ;), ale większość i te najciekawsze tak :D

Bagwell pisze:z napisem spoiler z ta stacja dharmy i z tym posagiem

A to zasługa BenLinus ;)

Moje są tylko 2 pierwsze, reszta z Lostedii :D
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-09-14, 11:56

Producenci wykonawczy serialu Zagubieni Carlton Cuse, Eddy Kitsis i Adam Horowitz podrzucili ciekawą wiadomość. Po pierwsze zawiadomili, że nie możemy oczekiwać każdej zagadki rozwiązanej na końcu szóstego sezonu (tego można było się spodziewać). Stwierdzili też, że szósty sezon to koniec serialu, ale najprawdopodobniej Disney będzie chciał coś zrobić z tą marką.

Zagubieni to z pewnością wielki sukces wytwórni i trudno oczekiwać, żeby producenci tak po prostu wyłączyli tę maszynkę do robienia pieniędzy. Gra Lost: Via Domus, jest dowodem, że Disney chcę wyciągnąć jak najwięcej, bez względu na jakość.

Pozostałe informacje:

* Sezon 6 będzie miał wątek duchowy.
* Zakończenie sezonu jest już zaplanowane.

UWAGA LEKKI SPOILER

Wiele twarzy z minionych sezonów powróci w sezonie szóstym. Między innymi Charlie, możliwe także, że powróci Cindy (stewardesa).

źródło
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-09-22, 10:03

Na DarkUfo pojawił się nowy plakat promujący 6 serię, ale wygląda na amotorkę,
bo Charles'a dziwnie wycieli ^^ aczkolwiek lepszy od poprzedniego - mamy główne
postacie w planie .

Obrazek
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-09-22, 14:08

Widać od razu, że to 'amatorka', chodź ten wybuch po lewej stronie bardzo fajnie wykonany :P
Ale już nie czytam spoilerów, chociaż kuszą mnie bardzo :D ale wytrzymam około 120 dni to nie długo ^^
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-02, 15:32

Spoilery są złe ... Oczywiście kolejny raz nie mogłam się powstrzymać, by wejść na forum Lost, aby zrozumieć dlaczego tam jest 108 userów online ^^ I ...
(kto nie chce niech nie czyta, bo to może być mocny spoiler)

Okazuje się, że w 6 sezonie zobaczymy ponownie Cesara (tak gościa, który nie żyje), jednak nie jest to oficjalna informacja z jakiegoś wiarygodnego źródła, niemniej narasta niezła dyskusja .Teoria jest taka, że Ben i Cesar ze sobą współpracują, od momentu, gdy Ben się dowiedział, że Locke jest jakiś rozdwojony ^^ Swoją teorię opierają na braku krwi po wystrzale, której faktycznie nie ma, jednak można uznać to za niedopatrzenie ze strony scenarzystów, z drugiej zaś strony wszędzie można się dopatrzyć jakichś braków mniej, lub bardziej istotnych, np.gdy założymy słuchawki upadek Cesara nie brzmi tak, jak, jak wywrotka człowieka, który upada na piach, ale raczej o twarde podłoże ... jednak często nagrywają dźwięk osobno i dostosowują go do montażu ... Tak więc teoria może naiwna, może to jakiś fake, aczkolwiek ciekawa i daje do myślenia ...
zguba
Jack Sparrow

Postautor: zguba » 2009-10-02, 21:56

Beezqp pisze:Czemu Locke stoi tyłem? :>

ps.
wesoły trójkącik,

Lock, Ben, Sayid,

ten tekst mnie zniszczył :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak myśle że może tego stoi tyłem że bedzię pomiędzy 2 ekipami tymi zprawej i tymi z lewej i koniec koncem bedzie guru wyspy
Bagwell
Mad Max

Postautor: Bagwell » 2009-10-03, 13:43

Niepotrzebnie przeczytałem spoiler na lost.org.pl :roll: dopóki czytam z darkufo i nic nie rozumiem jest dobrze, gorzej, jak jest napisane jasno na białym no i te zdjęcia, niby nic takiego, ale jednak czlowiek sie zastanawia, dlaczego i co oni tam znowu robią .

BenLinus pisze:kto nie chce niech nie czyta, bo to może być mocny spoiler Takie coś zawsze mnie jeszcze bradziej kusi :mrgreen:
Okazuje się, że w 6 sezonie zobaczymy ponownie ****

Przyznam, że byłby szok, o.O genialność reżyserów i scenarzystów by mnie wtedy powaliła, na ytb oglądałem taki filmik właśnie, gzdie ludzie rozminili ,ze Cesar jednak może żyć ale go usunęli oczuwiscie ...ciekawa teoria mniej naiwna od niektórych na darkufo o Jacku który czarnym dymem i Kate która jest Lockiem :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-05, 11:39

[center]Kolejne spoilery 6×04![/center]
[center]Obrazek[/center]

Jak większość z Was zapewne wie, kilka postaci z 5 sezonu szykuje się na powtórne wejście w 6 sezon. Dziś mamy oficjalne potwierdzenie, że w odcinku centrycznym Locke’a (6×04) pojawi się Helen (Katey Segal) oraz szef Locke’ a - Randy Nations. Najwyraźniej zobaczymy starego dobrze nam znanego Johna tuż przed katastrofą, gdzie pracował w swojej fabryce pudełek. Jednak, jak donoszą źródła jego życie nie będzie wyglądało na zbyt szczęśliwe ….

- Według kolejnych doniesień na planie pojawili się także Zacha i Emma - dzieci z samolotu, które zostały uprowadzone przez Innych.
- Na planie panuje totalny chaos i zamieszanie, sceny są kręcone dzień po dniu w pośpiechu.

Kolejne sceny zostały nakręcone w liceum w Waipahu . Obraz przedstawia nam grupę młodych uczniów, zagranych przez liczną ekipę statystów. Widzimy tam żeńską drużynę koszykówki. Z relacji Ryana wynika, że panuje tam wszechobecna radość, na planie pojawili się Terry O’Quinn (John) i Michael Emerson (Ben). Terry miał na sobie purpurową koszulę , natomiast Michael niebieską i ciemny pulover, oraz założone grube okulary . Ryan zasugerował, że wyglądali, jak nauczyciele (?!) Poniżej dwa zdjęcia, jednak nie można na nich ujrzeć tego, co byśmy chcieli …

[center]ObrazekObrazek[/center]

EDIT : SPOILER - Jacob ma dziecko (jest to któraś z tych osób)

Jack
Sawyer
Kate
Juliet
Hurley
Locke
Michael
Bram
Desmond
Caesar
Illana
Ben
Richard Alpert
Sayid

źródło : DarkUFO
źródło : Hawaii Blog
Bagwell
Mad Max

Postautor: Bagwell » 2009-10-06, 00:53

:570: to co oni wyprawiaja na tym planie jest niemozliwe ...
Oni chca wszystko w tym jednym seoznie wyjasnic ?!
Te cale rozwiazanie musi byc naprawde WOW, jak Loke powiedzial, bo pojaka cholere tam jest potzrebny Zachi Emma? Oczywiscie moja wyobraznia idzie dalej, yy Ben i Lok beda nauczycielami ? :-D to jest jakas parodia ... Ale cakiem powali mnie spoiler z Jacobem .... szcena mi opadła .... brak słów. Mimo iz poznalismy niektorych rodzicow bohaterow, to zawsze jest prawdopodobienstwo jakigos "fejka" stawiam na Illane, Bena, Cesara, lub Loka, a wy ??
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-06, 01:46

Bagwell pisze:Mimo iz poznalismy niektorych rodzicow bohaterow, to zawsze jest prawdopodobienstwo jakigos "fejka" stawiam na Illane, Bena, Cesara, lub Loka, a wy ??

Po części się z Tobą zgadzam ... z kolei gdyby okazało się, że ojciec Bena, którego poznaliśmy 3 sezony temu, nie jest jego ojcem byłoby dość przesadnie i nawet motyw biblijny nie ma tu nic do gadania. Według mnie to będzie Bram, lub Ilana, ale znając Lost nie mam racji ^^

[center]Kolejny donos z planu odcinka 6×04, skoncentrowany na postaci Locke’ a.[/center]

[center]Obrazek[/center]

W ujęciu scen znalazła się młoda dziewczynka o blond włosach na rowerze, mały chłopiec w czerwonej bluzce jeżdżący na deskorolce, listonosz i gość spacerujący w kółko po ulicy ze swoim psem …Terry O'Quinn (John Locke) wkrótce pojawia się na planie, ubrany w białą koszulę w niebieskie pasy, miał ze sobą również gitarę, jednak nie wygląda na to, by została ona użyta w jakiejkolwiek ze scen, Terry po prostu lubi grać na gitarze między ujęciami …

Widzimy Locke’ a, jak wsiada do niebieskiego vana z podjazdem dla wózków inwalidzkich i podjeżdża pod dom Helen … Scena wyglądała na konfrontację jego samego z kobietą, to jedyne co udało się zobaczyć Ryan’owi z boku ulicy … Relacja między nimi nie wyglądała na wcale lepszą od tej, którą ostatnio widzieliśmy. Scena kończy się upadkiem Locke’a, w tym samym momencie włączają się zraszacze do trawy …

Obrazek

źródło : Hawaii Blog
Bagwell
Mad Max

Postautor: Bagwell » 2009-10-07, 23:11

BenLinus pisze:Według mnie to będzie Bram, lub Ilana, ale znając Lost nie mam racji ^^

A jednak miałaś racje :mrgreen: czekam na kolejne spoilery :-P
To prawda, że Rose ma się pojawić ?? :-/
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-07, 23:19

Bagwell pisze:
BenLinus pisze:Według mnie to będzie Bram, lub Ilana, ale znając Lost nie mam racji ^^

A jednak miałaś racje :mrgreen: czekam na kolejne spoilery :-P

Chociaż raz ...
Bagwell pisze:To prawda, że Rose ma się pojawić ?? :-/

Niestety ... Odpowiedź na dole ...

[center]Obrazek [/center]

[center]Opis dalszej sceny 6x04 (Hurley, Locke) : [/center]

Locke jest na wózku, ma ze sobą karton papierów i przyrządy biurowe. Kiedy dociera do swojego vana, zauważa, że jakiś Hummer zaparkował zbyt blisko, blokując tym samym drzwi i podjazd na wózek. Locke zaczyna wrzeszczeć, wpada w furię i ze złością gestykuluje. W tym momencie zjawia się Hurley, wyciąga książeczkę czekową, wypisuje dla niego czek i daje mu do ręki .

ObrazekObrazek

Inne spoilery :

► L. Scott Caldwell aktorka grająca Rose, pojawi się w 6 sezonie.
► Ilana jest córką Jacoba, dowiemy się, jak ważna jest dla wyspy.
► Suzane Krull, która zagrała wróżkę pojawi się ponownie w scenie z Lockiem w 6 sezonie.
► Dowiemy się jakie jest powiązanie między czarnym dymem, a Flockiem.
► W odcinku zobaczymy uczonego pochodzenia europejskiego.
► Nastąpi powrót starego Bena w roli kłamcy i manipulatora - to akurat żadna nowość ;)
► Tytuł "Substitute" ma podwójne znaczenie, prawdopodobnie Ben, albo Locke zostanie nauczycielem.

źródło : DarkUfo, Hawaii Blog
Bagwell
Mad Max

Postautor: Bagwell » 2009-10-08, 09:54

Z tego co widze czytajac te spoilery wynika,ze nasi zagubieni nie tylko beda w alternatywnej rzeczywistosci, ale oni nie beda sie w ogole znali. Trcohe inaczej to sobie wyobrażalem, zaczynam sie bac nadchodzocego sezonu, ale podchodze do niego rowniez z fascynacja ... nasz uczoony to chyba Farday ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-08, 11:09

Tak, to najprawdopodobniej Daniel.

Obrazek

► Epizod 6×04 pokaże nam związek między Czarnym Dymem, a Czarnym gościem.
► Fałszywy Locke przyłączy do swojej armii starego przyjaciela.
► Ben okłamał Ilanę na temat tego, co wydarzyło się w świątyni.
► Jacob nie żyje,a jego popiół jest przechowywany przez kogoś, którego imię ma 5 liter.
► Frank chce spróbować, czy jego samolot na innej wyspie nadal będzie działał.
► Ktoś próbował nakłonić Sun, by odwiedziła świątynie, pod pretekstem, że Jin znajduje się w środku.

Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-10-08, 13:59

OmG ale te spoilery kuszą, ale przeczytałem tylko ostatni post, już chcę 3x04 :( 104 dni zostały...
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-09, 01:33

[center]Lost ma nas wbić w fotele, przykuć oczy do odbiorników, ma nas wyraźnie wprawić w osłupienie. Koniec z wyciekami![/center]

[center]Obrazek [/center]

Producenci LOST przekonali stację ABC, aby przed premierą 6 sezonu, nie pokazywali żadnych ujęć ze scen, sneak peeków, trailerów, czy zdjęć promocyjnych… “Na ten czas pozostaniemy w ścisłej niewiedzy : z dobrego powodu : Planowane szczegóły są zdumiewające, będziesz zaskoczony. Uwierz mi na słowo. ”

“Słyszałem, że Dominic Monaghan (Charlie) ma wrócić, Cynthia Watros (Libby) również, Ian Somerhalder (Boone), Michelle Rodriguez (Ana Lucia) … Lista rośnie … Większość martwych postaci nadal potrafi chodzić! To będzie sezon zombie! (żart) . Z tego, co wiem 6 sezon to alternatywna rzeczywistość po tym, jak lot 815 bezpiecznie ląduje na lotnisku LAX w Los Angeles. Serialowy Hugo zapewniał, że Libby raczej nie powróci, wygląda na to, że teraz wszystko może stać się możliwe …

Cisza przed burzą ... Na ten czas :

Obrazek
Awatar użytkownika
Matthew
Tyler Durden

Postautor: Matthew » 2009-10-09, 13:26

BenLinus pisze:Producenci LOST przekonali stację ABC, aby przed premierą 6 sezonu, nie pokazywali żadnych ujęć ze scen, sneak peeków, trailerów, czy zdjęć promocyjnych… “Na ten czas pozostaniemy w ścisłej niewiedzy : z dobrego powodu : Planowane szczegóły są zdumiewające, będziesz zaskoczony. Uwierz mi na słowo. ”

Nie wiem czemu ale zacząłem się śmiać :576: i bardzo dobrze, spoiler to zło, chcę mieć przyjemność oglądania a nie znać cały scenariusz na pamięć. Ale jak kto woli..
Obrazek
Awatar użytkownika
weird0ther
Darth Vader

Postautor: weird0ther » 2009-10-11, 17:12

Coś im to nie wychodzi, zdesperowani fani zawsze dostaną to, czego chcą.

Obrazek

Spoilery 6×04

► Sun nalega, aby kogoś pochowano należycie .
► Ben wygłosi wzruszającą przemowę.
► Sawyer jest pijany w momencie, kiedy spotyka znajomą twarz.
► Ktoś uważa, że wie na temat wyspy znacznie więcej niż Ben.
► Frank stwierdzi, że to najdziwniejszy pogrzeb jaki kiedykolwiek widział.
► Stary znajomy przekroczy ścieżkę, niespodziewanie natknie się na kogoś z poza wyspy.

Zdjęcia z planu 10.10

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Spoilery”